Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
RE: CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
Cel osiągnięty - zwycięstwo jest, choć patrząc na ilość sytuacji powinno być bardziej okazałe. Rywal praktycznie bez szans - potrafili nam jedynie zagrozić po naszych nonszalanckich błędach. Szkoda tej samobójczej bramki, ale może to i dobrze, że tak się stało.

Rywal był jaki był, ale widać że tutaj jest olbrzymi potencjał. Teraz trzeba to wszystko tylko dobrze poukładać, tak by to wszystko tworzyło jedną całość. Martwi mnie tylko fakt, że w dalszym ciągu jesteśmy wolni i statyczni w ataku pozycyjnym. Za to bardzo dobrze wyglądamy w kontrataku - kilka naprawdę fajnych akcji, na pełnej szybkości z klepką.

Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników, to na największe pochwały zasłużyli Depay i Smalling. Memphis pokazał dokładnie to czego od niego oczekuje w każdym spotkania. Luz, przebojowość, czasem trochę nonszalancji - pociągnął dzisiaj ten wózek. Już od pierwszej akcji widać było, że to będzie jego mecz. A Chris? Co tu dużo mówić - dzik, skała, czołg, taran. Przestawiał napastników gości jak pionki. Dominował w powietrzu i na ziemi, genialnie uprzedzał rywali, wiedział dokładnie co i kiedy należy zrobić.

Pochwalić należy także bocznych obrońców, choć denerwuje mnie to, że podczas ataku rywala grają blisko stoperów, zostawiając tym samym sporo miejsca na skrzydle. Podejrzewam jednak, że takie polecania wydał im LvG. W defensywie obaj spisali się naprawdę fajnie. Shaw popełnił jeden fatalny błąd, ale zaraz go naprawił, co więcej mało nie wypracował przy tym bramki - jego sprinty, wpierw do rywala a potem skrzydłem były naprawdę imponujące. Oby częściej wchodził w pełnym biegu na skrzydle. Darmian w drugiej połowie nieco agresywniej i odważniej co bardzo mi się podobało. Na razie wygląda na to, że będziemy mieli z niego dużo pociechy.

Całkiem fajnie zagrał Mata. Cholernie imponują mi te jego prostopadłe piłki. W ogóle Juan gra bardzo walecznie, nie odpuszcza żadnej piłki. Szkoda, że nie ustawiamy go w środku - uważam że dałbym nam tam jeszcze zdecydowanie więcej. Januzaj... czasem bardzo fajnie, by potem fatalnie. Nie jestem do niego przekonany na "10". Bardziej widziałbym go na skrzydle. Kilka fajnych technicznych zagrań, widać było kapitalną technikę. Po ostatnim meczu nabrał pewności siebie, także mam nadzieję, iż z każdym meczem będzie lepiej.

Mieszane uczucia mam co do środkowych pomocników. Niby było dobrze, a tak naprawdę wcale nie było. Jak dla mnie to za mało ruchu i za dużo nerwowości. Kolejny raz podkreślę, że nie podoba mi się że Carrick gra tak wysoko - on powinien być zaraz przed obrońcami. Morgan w pierwszej połowie średnio, trochę niewidoczny. W drugiej połowie gdy grał głębiej wyglądał lepiej, aczkolwiek widać, że nie jest jeszcze w najwyższej formie. Bastian mnie dzisiaj rozczarował. Wszedł i zaczął człapać. W defensywie odpuszczał, a w ataku nic specjalnego nie pokazał. Widać, że do optymalnej formy daleko.

Podobał mi się Blind, który mimo braków szybkościowych i fizycznych radzi sobie naprawdę bardzo fajnie. Mądrze się ustawia, jest waleczny i dobrze uzupełnia się z naszym liderem defensywy. Bardzo ładna asysta - to jest fajny bonus jego gry na stoperze. Holender może się w każdej chwili podłączyć do akcji ofensywnej i prostopadłym podanie uruchomić kolegę.

Rooney? Był zdecydowanie lepiej niż ostatnio, ale to wciąż za mało... szkoda tej akcji po rajdzie Shawa, bo Wayne miałby na swoim koncie fantastyczną asystę. Podobał mi się za to Chicharito - pełen energii, walczył o każdą piłkę. Po jego wejściu było widać, że mamy napastnika. Fajnie widzieć znów Groszka w barwach United - wierzę, że będziemy mieli z niego jeszcze wiele pociechy.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2015 22:33 przez Foster.)
18-08-2015 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015) - Foster - 18-08-2015 22:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości