Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #11
RE: CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
Depay fajnie, ale należy wziąć po uwagę jedną zasadniczą sprawę. Brugge zagrało bardzo otwarty mecz, nie cofnęli się, przyjechali tu coś naprawdę zdziałać. W wielu fragmentach spotkania luki były niewyobrażalne, sytuacje 1v1 co rusz miały miejsce. Ot, tak wakacyjnie, bez jakichkolwiek stresów podszedł nasz rywal do tego spotkania. I tak, kiedy Memphis ma swobodę, brak pieczołowitego krycia ( swoją drogą zastanawiające dlaczego manager z Belgii wraz z rozwojem wydarzeń boiskowych nie desygnował kolejnego piłkarza uprzykrzającego życie Holendrowi ) to wydaje się, że stać go na wszystko. Także ciężko mi określić czy Depay odpalił, ruszył na dobre. Uważam, że pozycja nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. Przy takim luzie, jaki oferował przeciwnik i na 10 podobnie by błyszczał. Żeby nie było tylko negatywnie, to mimo wszystko kilka razy przeszła mi przez głowę myśl "o, to może być nasz nowy bóg, superstar". Ale z czasem starałem się tonować własne pierwsze odczucia.

+ naprawdę, tak bez niczego podobał mi się Mata
+ Januzaj znowu dostaje szansę, co jest dobre
+ Akcje wyprzedzające Shawa czy Smallinga to jest to ! Ekstra. Siła, szybkość, nieustępliwość. Namiastka dawnego walecznego United wróciła na moment.

- Morgan słabiutki, najsłabsze spotkanie z diabłem na piersi / Edit Po obejrzeniu spotkania jeszcze raz muszę zweryfikować swój pogląd. Nazwisko Schneiderlin zastępuje nazwisko Carrick. Nie wiem jakim cudem nie dostrzegłem pracy wykonanej przez francuza w tym spotkaniu...Dodgy
- Za niski wynik w stosunku do tego jak graliśmy oraz biorąc pod uwagę otwartość Brugge.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2015 10:25 przez Kwas.)
19-08-2015 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015) - Kwas - 19-08-2015 15:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości