Terminarz (choć do momentu pojawienia się tematu z kolejką zastrzegam możliwość zmiany dokładnych terminów, bo jednak szkoda mi czasu na rozważanie wszelkich ewentualności) dostępny jest poniżej.
Cytat:1. kolejka (21-24 sierpnia)
Alusia is Back - UniteTeam
Pogoń Szczecin - FC Poznań United
Korf Utd FC - Sępy
AnKap - FC Loserpool
2. kolejka (28-31 sierpnia)
AnKap - Alusia is Back
UniteTeam - Pogoń Szczecin
FC Poznań United - Korf Utd FC
FC Loserpool - Sępy
3. kolejka (11-14 września)
Pogoń Szczecin - AnKap
Korf Utd FC - UniteTeam
Sępy - FC Poznań United
Alusia is Back - FC Loserpool
4. kolejka (18-21 września)
AnKap - Korf Utd FC
Alusia is Back - Pogoń Szczecin
UniteTeam - Sępy
FC Loserpool - FC Poznań United
5. kolejka (25-28 września)
Sępy - AnKap
Korf Utd FC - Alusia is Back
FC Poznań United - UniteTeam
Pogoń Szczecin - FC Loserpool
6. kolejka (2-5 października)
AnKap - FC Poznań United
Alusia is Back - Sępy
Pogoń Szczecin - Korf Utd FC
FC Loserpool - UniteTeam
7. kolejka (16-19 października)
UniteTeam - AnKap
FC Poznań United - Alusia is Back
Sępy - Pogoń Szczecin
Korf Utd FC - FC Loserpool
8. kolejka (23-26 października)
Alusia is Back - UniteTeam
Pogoń Szczecin - FC Poznań United
Korf Utd FC - Sępy
AnKap - FC Loserpool
9. kolejka (30 października - 2 listopada)
AnKap - Alusia is Back
UniteTeam - Pogoń Szczecin
FC Poznań United - Korf Utd FC
FC Loserpool - Sępy
10. kolejka (6-9 listopada)
Pogoń Szczecin - AnKap
Korf Utd FC - UniteTeam
Sępy - FC Poznań United
Alusia is Back - FC Loserpool
11. kolejka (20-23 listopada)
AnKap - Korf Utd FC
Alusia is Back - Pogoń Szczecin
UniteTeam - Sępy
FC Loserpool - FC Poznań United
12. kolejka (27-30 listopada)
Sępy - AnKap
Korf Utd FC - Alusia is Back
FC Poznań United - UniteTeam
Pogoń Szczecin - FC Loserpool
13. kolejka (4-7 grudnia)
AnKap - FC Poznań United
Alusia is Back - Sępy
Pogoń Szczecin - Korf Utd FC
FC Loserpool - UniteTeam
14. kolejka (11-14 grudnia)
UniteTeam - AnKap
FC Poznań United - Alusia is Back
Sępy - Pogoń Szczecin
Korf Utd FC - FC Loserpool
15. kolejka (18-21 grudnia)
Alusia is Back - UniteTeam
Pogoń Szczecin - FC Poznań United
Korf Utd FC - Sępy
AnKap - FC Loserpool
16. kolejka (18-21 marca)
AnKap - Alusia is Back
UniteTeam - Pogoń Szczecin
FC Poznań United - Korf Utd FC
FC Loserpool - Sępy
17. kolejka (1-4 kwietnia)
Pogoń Szczecin - AnKap
Korf Utd FC - UniteTeam
Sępy - FC Poznań United
Alusia is Back - FC Loserpool
podwójna kolejka
18. kolejka (1-4 kwietnia)
AnKap - Korf Utd FC
Alusia is Back - Pogoń Szczecin
UniteTeam - Sępy
FC Loserpool - FC Poznań United
19. kolejka (8-11 kwietnia)
Sępy - AnKap
Korf Utd FC - Alusia is Back
FC Poznań United - UniteTeam
Pogoń Szczecin - FC Loserpool
20. kolejka (15-18 kwietnia)
AnKap - FC Poznań United
Alusia is Back - Sępy
Pogoń Szczecin - Korf Utd FC
FC Loserpool - UniteTeam
podwójna kolejka
21. kolejka (15-18 kwietnia)
UniteTeam - AnKap
FC Poznań United - Alusia is Back
Sępy - Pogoń Szczecin
Korf Utd FC - FC Loserpool