Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Club Brugge 0-4 Manchester United (26.08.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
CL: Club Brugge 0-4 Manchester United (26.08.2015)
[Obrazek: j76ohe.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]


Club Brugge vs Manchester United
Champions League
26.08.2015, 20:45
Jan Breydelstadion, Brugia

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2015 23:01 przez Intel.)
24-08-2015 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2
RE: CL: Club Brugge - Manchester United (26.08.2015)
Generalnie trzeba zrobić to na spokoju, od początku nie dając Belgom złudzeń co do ostatecznego rezultatu. Chcę widzieć w tym meczu od początku Chicharito (niech gruby odpocznie nawet jeśli nie potrzebuje) i Herrerę (na Boga, dajmy mu w końcu zagrać!). Na inne głębsze zmiany się raczej nie nastawiam chociaż kiedyś fajnie byłoby zobaczyć w akcji takiego Jaśka Evansa.

Gdzie jest Groszek?
24-08-2015 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #3
RE: CL: Club Brugge - Manchester United (26.08.2015)
Young - Mata - Depay - Hernandez

Fajną sprawą byłaby możliwość zobaczenia jak radzi sobie tak skonstruowana ofensywa. Mata miałby po bokach dwóch szybkich skrzydłowych przez co może nie dochodziłoby do tak częstego zwalniania gry z jego strony. Na dodatek ruchliwy Hernandez. Young już dawno nie grał po prawej, ale równie dobrze mogłaby następować płynna zamiana między nim a Depayem, czego ze względu na Mate nie mogliśmy dotąd zobaczyć. Jestem za dalszym wystawianiem Januzaja, tylko strasznie korci mnie taki wariant Smile

Pomajstrowałbym trochę przy obronie, Valencia za Darmiana, czy Rojo (bo niestety Evans już skreślony Sad ) do środka, lecz zdając sobie sprawę ze stawki spotkania raczej wyjdziemy żelazną czwórką.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2015 19:26 przez Kwas.)
24-08-2015 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
RE: CL: Club Brugge - Manchester United (26.08.2015)
Kosma napisał(a):Na inne głębsze zmiany się raczej nie nastawiam chociaż kiedyś fajnie byłoby zobaczyć w akcji takiego Jaśka Evansa.
Evans jest bliski odejścia z United. O jego angaż walczą Everton i WBA, a inne kluby także przyglądają się sytuacji naszego wychowanka.

Wątpię by van Gaal aż tak dużo zmienił jak proponujecie. Szczerze, to wątpię że zmieni cokolwiek. Jedna, maksymalnie dwie zmiany personalne to wszystko na co możemy liczyć. Ten mecz musimy wygrać i spokojnie czekać na piątkowe losowanie, dlatego też nie spodziewam zbyt dużej rotacji, choć oczywiście fajnie byłoby dać zagrać niektórym zawodnikom.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-08-2015 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #5
RE: CL: Club Brugge - Manchester United (26.08.2015)
To, że o niego walczą, to ja wiem. To że niekoniecznie musi odejść to też jest prawda. Zresztą o nim pisałem w dalszej perspektywie przy założeniu, że zostaje i będziemy mieli jakiś luźniejszy mecz.

Gdzie jest Groszek?
24-08-2015 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: CL: Club Brugge - Manchester United (26.08.2015)
To dobry mecz na to, żeby spróbować zmienić coś w ofensywie i spróbować nowych rozwiązań. Belgowie nie mają nic do stracenia, więc nie będą murować bramki. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć Herrerę i Chicharito od początku, żeby mieć jakieś lepsze rozeznanie co do ich obecnej formy. Fajnie byłoby jakby van Gaal nie próbował zabić tempa meczu, poza tym nie mam więcej oczekiwań.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
26-08-2015 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: CL: Club Brugge 0-4 Manchester United (26.08.2015)
Widzę, że dyskusja meczowa miała wczoraj miejsce głównie na SB. To może ja tutaj zacznę.

[Obrazek: 11911910_10200834391300116_1524527587_n.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
27-08-2015 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #8
RE: CL: Club Brugge 0-4 Manchester United (26.08.2015)
Bo w końcu zagraliśmy i ładnie i skutecznie, dlatego taka cisza Big Grin

Za dużo nie ma co o meczu się rozpisywać, tak powinien grać klasowy zespół przeciwko rywalowi tej rangi. Pierwsza połowa to spokojne wyczekiwanie na przeciwnika, kiedy nadarzy się okazja to ukłujemy, jak nie to trudno. Druga natomiast kompletnie mnie zaskoczyła. Wiem, dwumecz rozstrzygnięty w miarę szybko, to tylko Brugge, ale to jak nasi atakowali, ta chęć zniszczenia rywala, ten głód kolejnych bramek Cool To jest to, dawno czegoś takiego nie widzieliśmy. Żadnych przestojów, spowalniania gry, widzieli że rywal nie ogarnia to nie dawali mu ani chwili wytchnienia. Propsy.
27-08-2015 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #9
RE: CL: Club Brugge 0-4 Manchester United (26.08.2015)
Ten mecz był bardzo pożyteczny z kilku względów, Rooney się odblokował, Herrera po frustrującej pierwszej połowie, również złapał wiatr w żagle, o Chicharito jakoś się nie martwię, chociaż przyznam, że pięknie odwzorował Johna Terry'ego Tongue Na szczęście mecz był rozstrzygnięty, następnym razem koledzy nie dadzą mu strzelać z wapna i po sprawie. Ważne, że zaliczył jakieś minuty, to na pewno będzie procentować. Trochę zawiódł Januzaj, na tle takiego rywala był bezproduktywny i jakiś takie bezbarwny. Jak Mata jest przywiązany do prawej strony, ta 10tka to nie jest dla niego dobra pozycja, mam nadzieję, że van Gaal nie będzie go tam wciskał na siłę.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
28-08-2015 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości