Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea City 2-1 Manchester United (30.08.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5
RE: PL: Swansea City - Manchester United (30.08.2015)
Pisałem podczas meczu z Brugią, że jesteśmy słabi. Ależ się wtedy poruszenie zrobiło na shoucie. Ostatecznie i ja byłem zadowolony po meczu, bo w drugiej połowie było widać u większości piłkarzy chęć strzelenia następnych bramek przeciwnikowi. Były pozytywy.
Natomiast dzisiaj znowu wyszła nasza słabość. Zero pomysłu na grę, skrzydłowi do spółki z bocznymi obrońcami to istna tragedia. Nie ma żadnej współpracy, żadnej kombinacyjnej akcji, co najwyżej wolna wymiana piłki i oddanie do tyłu. Darmian dzisiaj słabiuteńko, z przodu nie było z niego absolutnie żadnego pożytku. Shawa miałem chwalić, nawet zaliczył asystę, ale potem zapomniał, że gra jako lewy obrońca.
Ogólnie mam wrażenie, że brakło dzisiaj naszym piłkarzom wyrachowania, może doświadczenia. Tego co miała Chelsea w poprzednim sezonie. My natomiast strzeliliśmy bramkę i z jeszcze większym optymizmem zaczęliśmy nacierać na bramkę przeciwnika, kompletnie zapominając o defensywie. Z tego właśnie wynikało to, że dwa razy zabrakło Shawa na lewej stronie, środkowi pomocnicy zamiast asekurować środek pola to byli dopiero gdzieś przed polem karnym.

Depay cienizna, Rooney tragedia, Bastian w pierwszej połowie jeszcze całkiem ok, w drugiej beznadzieja. Carrick na wielki plus, wniósł mnóstwo ożywienia, zapieprzał, odbierał - wielki pozytyw. Young się starał, ale nic z tego nie wyszło. Taktykę "Na Fellainiego" lepiej przemilczeć, bo to jest żałosne. Za Fergusona wygrywaliśmy mecze cierpliwością, do ostatniej minuty graliśmy swoją piłkę, nie dawaliśmy się ponieść emocją. Teraz zmieniamy kreatywnego zawodnika na drewienko i liczymy, że coś wpadnie z wyrządzonego przez niego chaosu.

Blind - dzisiaj pokazał, że obrońcą to on nie jest. Gomis go wyprzedzał, ogrywał. Strach pomyśleć co będzie gdy stanie na przeciwko lepszych przeciwników.

PS: Mam dosyć sagi transferowej parówy, ale jeśli van Gaal chce go na następny sezon to on po prostu musi wrócić do bramki. Dzisiaj straciliśmy 2 punkty przez bramkarza.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
30-08-2015 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea City - Manchester United (30.08.2015) - Ruuuuuuuuuud - 30-08-2015 19:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości