Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #16
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Kto wie może w półfinale z Niemcami swoje nowe powołanie na boisku odnajdzie 3. bramkarz Turcji- Tolga. Przypadek, kiedy bramkarz był graczem w polu pamiętam tylko raz. Chyba rok temu Reina zagrał na pomocy w przedsezonowym meczu Liverpoolu z Kaiserslautern. Po cichu liczę, że Turek bd cichym bohaterem spotkania i jeśli zagra to wielce prawdopodobne jest to, że Niemcy bd głównie grali na niego, okaże się już niedługo.
24-06-2008 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Crazy KaMil Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
maju1309 napisał(a):
Mata napisał(a):Arszawin? Rzeczywiście gra świetne mecze, ale facet grał na bardzo zbliżonym poziomie w PUEFA, tyle, że tam uwagę zabrał mu Pogrebniak strzelając 10 goli. Widać było w finale (gdzie Pograbniak nei mógł grać), że to Arszawin jest najważniejszy w tym zespole.

No niestety nie moge sie z Toba zgodzic. Wiekszosc akcji zaczynaa sie wlasnie od Arszawina a nie od Pokrewniaka. Ale PUEFA to jedno a liga to drugie. A tam bez watpienia Arszawin jest numerem jeden. A EURO juz mowi samo za siebie. Po prostu respect panie ArszawinSmile zdrastwojSmile

//naucz się korzystać z cytowania i używaj polskich znaków :|
24-06-2008 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Mata napisał(a):PS. Pokaż mi gdzie ktoś napisał o Rosjaninie że jest beznadziejny ...
Czysto teoretycznie: Polska wychodzi z grupy, dochodzi do półfinału (trochę mniejsza sensacja niż Rosja), kto by wtedy wskazał słabości w polskim zespole? Dziennikarze rozpisywaliby się na temat niesamowitej gry Polaków.

Tak samo można o obrońcach rosyjskich powiedzieć "beznadziejni". (w ostatnim meczu, ze względy na strzały Big Grin, zadziwił mnie Kołodin).

Crazy KaMil napisał(a):No niestety nie moge sie z Toba zgodzic. Wiekszosc akcji zaczynaa sie wlasnie od Arszawina a nie od Pokrewniaka.
no właśnie... Pogrebniak przyćmił jakże wielką, ale niewidoczną poprzez bramki Pograbniaka, pracę Arszawina poprzez nieco innego, jak wspomniane gole ;] zrozumiałeś to zdanie ?Big Grin orzeł z polaka nie jestem Tongue

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-06-2008 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #19
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
maju1309 napisał(a):w ostatnim meczu, ze względy na strzały Big Grin, zadziwił mnie Kołodin

Zgodzę się , jak na środkowego obrońce oddać kilka strzał a raczej tzw petard w kierunku Van der Sara , nie dość że bombardował bramkę Oranje to prawie że bezbłędny w destrukcji .

Tomek91 napisał(a):Kto wie może w półfinale z Niemcami swoje nowe powołanie na boisku odnajdzie 3. bramkarz Turcji

A to mi umknęło odnośnie Euro , może być naprawdę przezabawnie . Jednak mimo wszystko jego występ bd ostatecznością dla Tureckiego trenera .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-06-2008 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
taa, obecnie 13-tu zawodników liczy turecka kadra (dziejszy PS), a do meczu niecałe 24 godz. Jeśli z tej kadry wypadnie gracz z pola, niemalże niemożliwym okaże się nie wprowadzanie tego bramkarza na murawę xDD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-06-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Crazy KaMil Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Bramarz turecki może wystąpić na 2 pozycjach: albo prawy obrońca albo napastnikSmile trzeba czekac do jutraSmile
24-06-2008 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Kto wie, jeśli rzeczywiście dojdzie do tego to może zabłyśnie i będzie objawieniem? I zamiast bramkarzem zostanie obrońcą bądź napastnikiem Big Grin

Takim zawodnikiem, ktory równiez zabłysnął, może nie tak znacząco jak pozostali wg mnie jest David Silva, już teraz interesują sie nim bardzo dobre klubu, nawet naz scout go obserwował Smile kto wie moze po meczu z Rosja i być moze po finale wielu bedzie sądziło tak jak ja Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
24-06-2008 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #23
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
To może po odejściu Ronaldo nie ma co marnować kasy, na następcę. Może Foster bd godzien noszenia "7" na plecach Ogółem większość zawodników w drużynach półfinalistów można uznać za objawienie, nawet Scheinsteigera, który przecież w meczu z naszymi "orłami" grał padakę, a teraz Milan o niego pyta.
24-06-2008 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Jak nazywasz Bastiana objawieniem, to równie dobrze mianem piłkarskiego Boga można nazwać Podolskiego.
24-06-2008 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #25
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Nie wiem jak ty, ale ja zauważyłem, że niemiecka prasa i niektóre nasze serwisy strasznie się na niego podniecają, ale nie żeby był objawieniem pokroju Arszawina.

A Podolski to nie żaden Bóg, jemu jak orzekł jeden z naszych posłów trzeba zabrać obywatelstwo polskie i już Tongue Tongue Tongue
24-06-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Ha ha ha, się uśmiałem jak na meczu Serbia - Kostaryka.

Nie wiem jak można nazwać Bastiana objawieniem, skoro dwa lata temu na Mundialu w Niemczech grał ciut lepiej niż na Euro. W sumie nie można nikomu zabierać tytułu objawienia, więc objawmy może Edwina. I Ruuda.
24-06-2008 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #27
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
I Rogera Pereiro, czy jak go nasz prezydent nazwał Wink Objawieniem był zapewne pan H.Webb, którego G.Poll uznał za najlepszego angielskiego sędziego i dodał, że powinien sędziować na następnym EURO. Poll wie co gada, w końcu sam umie sędziować jak nie lada kolo (MŚ Chorwacja-Australia) Big Grin
24-06-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
No tak Roger jest jakims objawieniem. Ale itak najmocniej rozbłysła gwiazda Arszawina. Podoba mi się ten kolo. I bynajmniej nie chodzi tu o urodę Wink bądz co bądz typowo Ruską ,a o grę. A co do tureckiego bramkarza, to wszystko jest możliwe Big Grin Turcy ą nieprzewidywalni. Wezcie mi Webba i Grahama...Z tej samej mąki... Foster, masz racje. Silva tez sie pokazał z bardzo dobrej strony, aczkolwiek nie tak spektakularnie jak nasz rosyjski bohater. Eh, nie mogę się doczekać meczu Hiszpania-Rosja...Ale najpierw trza przebrnąć przed jutrzejszy, tfu dzisiejszy mecz.

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
25-06-2008 02:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #29
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
Mnie jeszcze zaskoczył ,pozytywnie oczywiście, zawodnik jednego z największych rozczarowań tego turnieju- Czech. Chodzi mi tu o napastnika FC Kopenhaga- Libora Sionko. W dwóch pierwszych spotkaniach grupowych był wyróżniającym się zawodnikiem przednich formacji tej drużyny. Ale nie da się go nazwać objawieniem, bo Czesi szybko odpadli, poza tym on ma już 31 lat.
25-06-2008 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #30
Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008?
mally napisał(a):Nie wiem jak można nazwać Bastiana objawieniem, skoro dwa lata temu na Mundialu w Niemczech grał ciut lepiej niż na Euro.

Tak naprawdę to na MŚ Bastek rozegrał jeden świetny mecz o 3 miejsce z Portugalią i te jego bomby po których kapitulował Ricardo . Reszta meczów byla co najwyżej średnia , od dość dawna prezentuje on niezły poziom ale można uznać go za jakieś objawienie Euro to nie jestem do końca przekonany .

Jak Arshawin zmieni klub i bd grał jak obecnie to właśnie on niezależnie od miejsca Rosji na Euro bd największym zwycięzcą ME.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-06-2008 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości