Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COC: Manchester United 3-0 Ipswich Town (23.09.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
COC: Manchester United 3-0 Ipswich Town (23.09.2015)
[Obrazek: 53nupx.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: ipswich-town37-34976.png]


Manchester United vs Ipswich Town
Capital One Cup
23.09.2015, 20:45
Old Trafford, Manchester

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2015 21:04 przez Intel.)
21-09-2015 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2
RE: COC: Manchester United - Ipswich Town (23.09.2015)
Liczę na sporo roszad. Przede wszystkim na szanse dla młodzieży, które marnuje czas siedząc na trybunach. Byłoby znakomicie gdyby wystąpił również Johnstone, ale nie wierzę, że do tego dojdzie.

........................Johnstone
Antek.......Mcnair......Jones (?).....Young
...............Herrera.....Morgan
Lingard.............Rooney........Perreira
.......................Wilson

PS Zapomniałem, że mamy jeszcze Felka. No to jego ewentualnie za Morgana

PS 2 Goss na ławce też winien się znaleźć, a znakomicie byłoby gdyby w kadrze pojawiło się miejsce dla jakiejś perełki z u18 (Mensah/Williams/Gribbin)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2015 09:55 przez michal85.)
21-09-2015 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: COC: Manchester United - Ipswich Town (23.09.2015)
Z tego co mówił w wywiadach Pereira, van Gaal obiecał mu, że dostanie w tym sezonie swoją szansę. Jeśli nie teraz, to nie wiem kiedy... Podoba mi się, skład Michała, a zwłaszcza para w środku Ander - Morgan i Young na lewej obronie, podoba mi się nawet pomysł wystawienia Rooneya, który w takim meczu powinien zagrać za karę Tongue a nóż się odblokuje? Nie ma co liczyć na dobre zgranie takiej paczki, ale może ktoś się pokaże z dobrej strony. Kolejny blamaż w tym pucharze będzie nie do zaakceptowania. Bardzo liczę, że tym razem uda się pociągnąć parę spotkań młodzieżą w tych rozgrywkach.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
21-09-2015 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4
RE: COC: Manchester United - Ipswich Town (23.09.2015)
Po dzisiejszym meczu U-cośtam jesteśmy mądrzejsi w kwestii środowego składu. Luj wyciągnął wnioski z meczu z Donsami i w COC nie da zagrać Lingardom, Wilsonom czy Johnstone'om.

Ciekawe więc, czy w ataku zobaczymy ambasadora, czy jednak w imię rotacji wejdzie tam Fellek. Ciekawe, czy całkowicie odpocznie w końcu Darmian. Ciekawych jest jeszcze wiele rzeczy w przeciwieństwie zapewne do meczu, który nas czeka Smile

Gdzie jest Groszek?
21-09-2015 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5
RE: COC: Manchester United - Ipswich Town (23.09.2015)
Twitter napisał(a):@samuelluckhurst
Van Gaal on Wilson and Lingard: 'I don’t need them so they can have a day off and then Thursday they will be fresh and can train.' #mufc

Jestem zażenowany postawą LvG wobec naszych młodych zawodników... skoro nie chce na nich stawiać, to po jaką cholerę trzyma ich w składzie i marnuje im kariery?

Lingard powinien w styczniu poprosić o transfer do innego zespołu. Chłopak jest w takim wieku, że musi regularnie grać. Jesse nie jest może materiałem na wybitnego zawodnika, ale to może być przyzwoity zawodnik na poziomie Premier League, który w naszym zespole mógłby być zmiennikiem podstawowego skrzydłowego.

Jeśli chodzi o Wilsona, to najpierw gadka o wypożyczeniu, potem sami owo wypożyczenie blokujemy, by następnie kisić napastnika w rezerwach. Gdzie tu sens gdzie logika? Chłopak już dawno powinien biegać na boiskach Championship zdobywając bezcenne doświadczenie...

A co do obrońców, to zaczyna się coroczny festiwal kontuzji. Ciekaw jestem jakim zestawieniem będziemy grać w kolejnych spotkaniach i kiedy całkowicie zajedziemy Darmiana czy Smallinga. Jeśli nie daj Bóg wyleci nam Chris, to niestety ale będziemy w czarnej dupie...



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 09:06 przez Foster.)
23-09-2015 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #6
RE: COC: Manchester United - Ipswich Town (23.09.2015)
Który to już raz człowiek chciałby to skomentować, ale orientuje się, że robił to ostatnio tyle razy, że nie ma się co powtarzać. A jednak, kolejne zagrywki Luja sprawiają, że coraz trudniej powstrzymać się przed szkalowaniem trenera United.

Gdyby van Gaal oglądał PŚ siatkarzy widziałby na przykładzie Kurka, czym kończy się zajechanie kondycyjne zawodnika.

Gdzie jest Groszek?
23-09-2015 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #7
RE: COC: Manchester United - Ipswich Town (23.09.2015)
McNair i Rojo nie zagrają z Ipswich.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-09-2015 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości