Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
Primera Division
Mogę założyć temat? :oops:
Tutaj dyskutujemy o jednej z trzech najlepszych lig świata, mianowicie lidze hiszpańskiej.
Czy lubicie styl w jakim się gra na hiszpańskich boiskach? Jakieś kluby? Real, Barca?
Zapraszam do dyskusji!

Ja osobiście nienawidzę tej ligi i wszystkich klubików w niej występujących Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-01-2008 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2
Re: Primera Division
muszeq napisał(a):Mogę założyć temat? :oops:
Tutaj dyskutujemy o jednej z trzech najlepszych lig świata, mianowicie lidze hiszpańskiej.
Czy lubicie styl w jakim się gra na hiszpańskich boiskach? Jakieś kluby? Real, Barca?
Zapraszam do dyskusji!

Ja osobiście nienawidzę tej ligi i wszystkich klubików w niej występujących Smile

Nie no żeby od razu całą ligę nie lubić? Hehe jak dla mnie to lekka przesada Big Grin. Bo znajdzie się parę naprawdę fajnych drużyn (ale nie taką drużyną nie jest Real, a przynajmniej nie jest teraz taką drużyną...). Tak samo jest z Barceloną.

Imo w każdej lidze znajdą się drużyny, którym każdy może kibicować, ale też i takie, które są do dupci Tongue

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-01-2008 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Primera Division
Ja z Primery lubię tylko Real... Mallorcę! Smile

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
25-01-2008 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #4
Re: Primera Division
Zależy jak dla kogo. Nie lubię tej ligi. Nie jest tak widowiskowa jak Premiership. Jedynie może gra Sevilli może się podobać, ale prawdopodobnie ze względu na to, że ten klub potrafi utrzeć nosa Realowi i Barcelonie Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-01-2008 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Primera Division
Ja w ogóle nie śledzę ligi hiszpańskiej... Moje zainteresowanie bardziej jest ukierunkowane na Anglię, Primera Division raczej mnie nie interesuje :]

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
25-01-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wiktor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Primera Division
Nie cierpię tej ligi, choć jest kilka fajnych zespołów jak na przykład Sevilla. Zdecydowanie wolę piłkę w Anglii, Szkocji czy nawet we Włoszech. Za każdym razem, gdy pomyślę o Primera Division - myślę o tych wszystkich panienkach z Hiszpanii, które po pierwszym dotknięciu upadają na ziemię :lol:
26-01-2008 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dantek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Primera Division
A komu zyczycie wywalczenia mistrzostwa ? Ja jakos bardziej wolalbym aby Real zwyciezyl nad Barcelona, chociaz nie przepadam za obiema druzynami.
26-01-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Primera Division
Nienawidzę Realu,z hiszpańskich klubów to lubię Barcę i Sevillę
26-01-2008 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #9
Re: Primera Division
Jest jeden klub, który szanuję za politykę. Athletic Bilbao. Nigdy nie spadli z ligi, a grają wyłącznie samymi baskami, w większości wychowankami. To pokazuje, że nie tylko kasa się w sporcie liczy.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Primera Division
Ja lubię z hiszpańskiej Sevillę i Atletico. Myślę,że za kilka lat zdetronizują Real i Barcę. Ogólnie miła dla oka i szybka liga. Ale i tak słabsza od angielskiej.
26-01-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allez Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Primera Division
Kiedyś lubiłam, teraz La Liga mnie wkurza, wolę twardszą Premier League. A sympatią darzę Sevillę i Getafe.

Manchester, so much to answer for.

last.fm
26-01-2008 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adisan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Primera Division
W Hiszpanii tylko Valencia. ;p Ostatnio poprawili się, ale to co robi tam Koeman. Ach, to dłuższy wywód. <świr> Ważne, że Ches zaczynają wygrywać, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie w niedalekiej przyszłości.
11-02-2008 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Primera Division
Tia, co za denna liga Big Grin Oglądałem wczoraj, przedwczoraj jakoś tak, mecz Barcelona- Sevilla. Wnioski :

1 Sędzia na co dzień gra w drużynie seniorów FC Barcy
2 Jak wygląda Leo Messi, bo grał a nie zauważyłem poza jednym wyjątkiem - patrz pkt.3 ?
3 Widziałem Leo jak wykonywał piękny niepokalany-niedotknięty upadek na murawę w celu wymuszenia rzutu wolnego, co się oczywiście udało - patrz pkt. 1.
4 To że Leo dostał mniej więcej tyle głosów w głosowaniu na piłkarza roku co Ronaldo to kpina
5 Ronaldo może brać lekcje u Leo związane z pkt.3, Leo przewraca się naprawdę dramatycznie... jak się człowiek zapomni to łzę uroni przed TV.
6. Jeśli Celtic zagra na wyjeździe dobry mecz, to u siebie ich zniszczy.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
12-02-2008 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Primera Division
Na wyjeździe Celtowie dostaną po dupie i to ostro jak będą grać kaszane w obronie, wystarczy że Barca strzeli 2 bramki u siebie i już mają awans, mecz w Szkocji nic wtedy nie da...
No chyba że Artur będzie bronił jak w meczu z Milanem, a Celtic zagra tak jakby mecz na Camp Nou był w Szkocji...
12-02-2008 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #15
Re: Primera Division
Dzisiaj Real Madryt odniósł trzecią z rzędu porażkę w lidze, przegrywając u siebie 0-1 z Getafe. Najdziwniejsza w całym meczu była jednak sytuacja po której "Królewscy" stracili bramkę.

onet.pl napisał(a):W 64. minucie na bramkę Getafe strzelił Ruud van Nistelrooy, Roberto Abondanzieri wybił piłkę przed siebie, dopadł do niej Raul, zagrał prostopadle do Arjena Robbena, który skierował futbolówkę do siatki. Trybuny oszalały, piłkarze Realu pobiegli w stronę narożnika, gdzie rozpoczęli celebrowanie gola. Kilka sekund później goście... wykonali rzut wolny i rozpoczęli kontrę. Zawodnicy "Królewskich" nadal świętowali i nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Tymczasem sędzia gola nie uznał, gdyż... dopatrzył się (słusznie zresztą) spalonego - był na nim w momencie strzału Van Nistelrooy'a Raul.
Na połowie Realu pozostało dwóch obrońców i Iker Casillas, których zupełnie dla nich nieoczekiwanie zaatakowało pięciu piłkarzy Getafe. Szybko wykonany rzut wolny pozwolił na rozpoczęcie błyskawicznej kontry. Cztery podania rozmontowały zszokowaną obronę Realu i w dobrej sytuacji znalazł się Ikechukwu Uche. Nigeryjczyk, brat znanego z występów w Wiśle Kalu, uderzył precyzyjnie, w sam róg bramki strzeżonej przez Casillasa (Jerzy Dudek siedział na ławce rezerwowych) bramki.

A tu video z całej sytuacji:
[flash=400,300]http://www.d1g.com/swf/embedded_video_player.swf?id=2378&usefullscreen=false&file=http://www.d1g.com/video/play_video/1816173&autostart=false&overstretch=false&repeat=false&shuffle=false[/flash]

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-02-2008 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości