Ankieta: Najlepiej zaprezentował się:
Ankieta jest zamknięta.
Van der Sar 0% 0 0%
Neville 0% 0 0%
Evra 0% 0 0%
Vidic 6.67% 2 6.67%
Ferdinand 0% 0 0%
Fletcher 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Scholes 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Rooney 3.33% 1 3.33%
Tevez 86.67% 26 86.67%
O'Shea 0% 0 0%
Brown 0% 0 0%
Park 3.33% 1 3.33%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SE: Manchester United 1-2 Zenit (29.08.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Carlitoss nie zapomnij że ten mecz jest już za tydzień w piątek, a my mamy szpital w drużynie. Choć do przyszłego piatku powinno być już znacznie lepiej. Wróci Anderson z IO, zdrów już powinien być OH a co najważniejsze będzie mógł już grać Nani, także w końcu będziemy mieli kogoś kto będzie mógł szarpnąć na skrzydle.
Także pomoc będzie mogła wyglądać już tak:
Nani ---- Scholes(Anderson) ---- OH----- Giggs

Miejmy nadzieje, że po meczu z Portsmouth będziemy już dobry nastrojach i do tego meczu podejdziemy spokojnie. Oczywiście

Mecz ten transmitować będzie TVP2



Mój Blog: Pod presją czasu
21-08-2008 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Szpital powoli maleje. Tak jak mówiłeś Foster wróci Nani i OH więc linia pomocy będzie "normalna". Nie graliśmy ostatnio oszałamiająco ale Zenit też nie błyszczy. Myślę że zgarniemy Superpuchar. Stawiam powiedzmy 3:1 dla United. Bramki? Liczę że nasz duet napastnikow pokaże do czego jest zdolny Wink No i może Fletch Big Grin

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
26-08-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Zenit to już nie ta sama drużyna co jeszcze niedawno w Pucharze UEFA. Skład niby pozostał nienaruszony, ale wystarczy spojrzeć w tabelę ligi rosyjskiej, gdzie zajmują 6 lokatę ze stratą 11 punktów do lidera. Jestem niemalże pewien, że to wygramy. Sądzę, że Fergie solidnie zmobilizuje zawodników na ten mecz. W końcu o Superpuchar nie gra się często. Trzeba się pozytywnie nastroić przed meczami z Liverpoolem i Chelsea. Do składu wracają nowi piłkarze. W pomocy spokojnie możemy zagrać Fletcher-Scholes-Anderson-Nani. Atak i obrona podstawowe. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiś Zenit mógł wygrać z Manchesterem United w meczu o dużą stawkę. Liczę na to, że United potraktuje ten mecz poważnie i wygra. Ale chciałbym też zobaczyć wysoką skuteczność i ładną grę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-08-2008 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
A ja bym sobie życzył, żeby w takim meczu szansę dostali Ci, co wiele w lidze ostatnio nie grali. Wprawdzie Fergie po przegranym meczu o Superpuchar z Lazio mówił, że żałuje, że nie podszedł do tego meczu bardziej poważniej, ale liczę, że trochę zmieni zespół w porównaniu do meczu na Fratton Park. Jeśli chcemy aby tacy zawodnicy jak Evans rozwijali się i zostawali u nas na długie lata, to musimy dawać im szanse w takich spotkaniach.

Mój wymarzony skład Wink

................Foster

Nev.....Rio......Evans........Evra

Nani.....Hargo.....Fletcher.....Park
................Rooney
...................Campbell

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-08-2008 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #20
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Cytat:Chcemy wygrać w piątek. Kiedy ostatnio graliśmy o Superpuchar [przeciwko Lazio w 1999r.], nasz skład był w połowie rezerwowy, ponieważ 3 dni później mieliśmy mecz ligowy z Newcastle. Piłkarze Lazio świętowali tak, jakby właśnie zostali mistrzami świata. Nie byłem z tego powodu zbyt zadowolony i powiedziałem sobie, że więcej na to nie pozwolę. Zagramy mocnym składem. Na boisku pojawią się zawodnicy, którzy potrzebują gry, na przykład Gary Neville. Mam nadzieję, że wynik będzie taki, jakiego byśmy sobie życzyli" - zakończył menedżer.

Tak więc prawda leży gdzieś po środku Wink Z jednej strony zależy Fergiemu na zdobyciu tego pucharu, a z drugiej da szansę rezerwowym. Mimo wszystko jestem przekonany, że wygramy Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-08-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Niemal pewne jest, że zagra Nani, OH i być może Park. Chociaż po ostatnich dobrych występach szansę na grę ma Fletch, nasz superstriker Big Grin Wielce prawdopodobne, że zagra również Kuszczak. w tamtym sezonie potrafił występować w LM, mimo, że w pełni zdrownia był vdS. Zobaczymy. na pewno trzeba wygrać, bo jeśli Zenit wygra, to będzie powórka z Lazio. Też będą przeżywać, jak mrówka okres, bo ostatnio im nie idzie, a to jednak jest europejskie trofeum...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-08-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Hargo jednak (niestety) nie zagra.

http://www.guardian.co.uk/football/2008 ... feed=sport

Mam nadzieję, że będzie jednak gotów na Liverpool, bo wydaje mi się, że Anglik może być kluczem do odniesienia zwycięstwa na Anfield.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-08-2008 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #23
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Szkoda, że Hargo jeszcze nie sprawny- przydałoby się aby już był w stanie grać :/ Skład pewnie będzie mieszanką tych doświadczonych graczy jak i tych, którzy tej gry najbardziej potrzebują.
Cytat:Do składu Manchesteru United nie zostali włączeni Ryan Giggs, Michael Carrick i Ben Foster, a także bracia Fabio i Rafael da Silva.
Także wg mnie w składzie który podał michał, należy zmienić Fostera na Kuszczaka, Hargo na Andersona no i fajnie byłoby gdyby Park był gotowy na to spotkanie, jeżeli nie to pewnie Fletcher pójdzie na prawo, w środku Scholes a na lewej Nani zagra. Tak bym to widział mniej więcej.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2008 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
No i szkoda, że Owen nie zagra. Według mnie bardzo dobry zawodnik i z nim w składzie United wiele zyskuje. Niestety, pewnie to on przejmie 'stery' po odejściu Sahy. (oby nie)

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-08-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #25
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Patrząc na nieobecność Giggsa występ Naniego jest więcej niż pewny , zresztą nie grał jeszcze w lidze, ciekawe też w jakiej jest formie. Chciałbym aby wreszcie Fergi dał szanse gry Garemu na prawej obronie. Raczej rewolucji kadrowej nie powinno być ale nie będę się smucił obecnością od pierwszej minuty Evansa i Tomka Kuszczaka a więc :

Kuszczak
Gary-Evans-Rio/Vida-Evra
Park-Flech-Andi-Nani
Roo/Tevez/Campbell

Jeśli podejdziemy do tego meczu "na serio" to zwycięzca może być tylko jeden!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
29-08-2008 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Mata napisał(a):Gary-Evans-Rio/Vida-Evra
Evansa nie ma w kadrze na to spotkanie.


Fan United od 1992 roku
29-08-2008 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #27
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Van der Sar
Neville-Ferdinand-Vidic-Evra
Fletcher-Scholes-Anderson-Nani
Rooney-Tevez


Ławka:
Kuszczak
Brown
Park
O'Shea
Gibson
Campbell
Possebon

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-08-2008 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Będzie naprawdę ciężko. Nasza ławka nie prezentuje się zbyt imponująco. Mam nadzieję że Diabły są na tyle zdeterminowane aby zdobyć kolejne trofeum do gabloty na Old Trafford Big Grin

GLORY GLORY

"We Are The Pride of All Europe"
29-08-2008 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Na szybko

1. Brak Queiroza
2. Brak Ronaldo
3. Wiecznie podający Rooney , niedługo jak stanie z piłką na linii bramkowej to tez bedzie podawał, potrzebujemy egzekutora w trybie natychmiastowym. Bo dziś Vidic musiał pokazać jak się gra w polu karnym, no i jeszcze Rio na koniec napastnikował.
4. I nie wiem na co czekał SAF do 75 minuty by zdjąć Nevilla ale to pewnie spowodowane pkt.1, Wes Brown na dziś jest o niebo lepszy od naszego kapitana.
5. Nani na korepetycje w grze obronnej dziś wyjątkowo często zostawiał Evrę na lodzie

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
29-08-2008 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #30
Re: SE: Manchester United - Zenit FC (29.08.2008, 20.45)
Jedna wielka kaszanka. W pierwszej połowie mało kurwicy nie dostałem, jak widziałem jak Rooney taką genialną piłke przyjmuje... To samo w drugiej O'Shea (kurwa gdzie jest ???). Tevez jak zwykle świetnie, moim zdaniem najlepszy gracz w naszej drużynie. Evra w pierwszej połowie to po prostu klapa, jego i Naniego wieźli jak gnój po polu. W drugiej trochę lepiej w ofensywie. W ogóle defensywa dzisiaj leciała w kulki nieziemsko. Zenit nas rozklepał i był w tym meczu drużyną lepszą, nie licząc końcówki. A propos. To co zrobił Scholes to jeden wielki LOOOOOOOL. Zachował się jak dzieciak. Nie wiem co chciał tym zyskać.

Reasumując, chujnia z grzybnią na wrotkach, powtórzę moje ulubione zdanie: z taką grą to może się złapiemy do pierwszej piątki :? Dziękuję za uwagę

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-08-2008 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości