Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Sunderland (26.09.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
PL: Manchester United 3-0 Sunderland (26.09.2015)
[Obrazek: n1uihh.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: 1o0kes.png]

Manchester United vs Sunderland AFC
Barclays Premier League
26.09.2015; 16:00
Old Trafford, Manchester

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2015 21:03 przez Intel.)
24-09-2015 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
Nasi zawodnicy będą mieli krótką przerwę między jednym a drugim spotkaniem (2 dni tylko), więc mam nadzieję, że Louis dokona kilku zmian. Sunderland to obecnie jeden z najsłabszych zespołów ligi, więc nie wyobrażam sobie byśmy tego meczu nie wygrali. Tym bardziej, że gramy u siebie.

Skład? Jest kilka znaków zapytania, ponieważ nie wiemy kiedy do zdrowia wrócą Rojo i Mc'Nair. Jones co prawda jest już zdrowy i w COC spędził kilkanaście minut na boisku, jednak nie wiem czy Phil jest już gotowy by wyjść w pierwszym składzie. Oczywiście możemy zagrać Youngiem na lewej obronie i Blindem na stoperze, jednak wolałbym by obok Chrisa zagrał nominalny stoper, a na lewej stronie obrony Blind.

Świetny start Martial, sprawia że chłopak jest pewniakiem do składu. Wszystko to sprawia, że kolejny raz pojawia się problem co zrobić z naszym El Capitano... podejrzewam, że znów zaczniemy cofać Rooney'a głębiej, co będzie niekorzystne dla zespołu, jak i innych zawodników, zdolnych do gry na tej pozycji. Ewentualnie można jeszcze Martiala ustawić na skrzydle, ale takie zagranie raczej nie mam sensu, ponieważ na pozycji napastnika Anthony spisuje się na chwile obecną zdecydowanie lepiej niż Rooney.


DDG
Valencia - Smalling - Jones/Rojo - Blind
Carrick/Schneiderlin - Schweinsteiger
Mata - Rooney - Depay
Martial


Oczywiście w miejsce Wayne'a wolałbym Herrerę czy Pereirę, ale na to nie ma co liczyć. A jeśli jesteśmy już przy temacie Andreasa, to mam nadzieję, że LvG zacznie częściej korzystać z usług młodego pomocnika - w mojej opinii młody powinien częściej być w meczowej "18".



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2015 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
Całe szczęście, że pozycja 6 i 8 jest obsadzona bardzo mocno i nie mamy klasowego prawego skrzydłowego dzięki czemu wyparcie Maty przez Rooneya wiąże się z graniem Juanem na prawym skrzydle. Ja mimo wszystko postawiłbym na Younga niż na Depaya. Ewentualnie Blind w środku i Young na lewej obronie z racji tego urazu Rojo.

CO do meczu, pewnie znowu Martial ukuje, może w końcu odbuduje się Rooney. Będziemy mieć pewnie 5 klarownych sytuacji i wszystko zależy od naszej skuteczności. Co do meczu to chyba wiadomo czego się można spodziewać.
24-09-2015 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
De Gea
Darmian-Smalling-Blind-Young
Bastian-Herrera
Mata-Pereira-Martial
Rooney

Tak bym to widzioł.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-09-2015 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
@up To się ostro przeliczysz. Nie widzę możliwości grania w PL bez Carrasa/Morgana. Zresztą po co robić z Martiala Welbecka i stawiac na skrzydle skoro jak na razie na dziewiatce działa wyśmienicie.

Brazylijczyk nie jest gotowy na pierwszy skład.On nie ma za sobą sezonuw dorosłej piłce jak Martial
24-09-2015 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
Trzeba wygrać, a wypadałoby jeszcze tego dokonać w dobrym stylu. Jestem ciekaw czy dokonamy jakichkolwiek zmian - to będzie przecież 3 mecz w przeciągu 6ciu dni, a w niedalekiej perspektywie jest jeszcze mecz w LM. Jeśli nadal Lui nie będzie rotował zawodnikami to przeczuwam, że za jakieś 2-3 miesiące może wyjść to nam bokiem.

......................DDG
Antek.....Smoła...Blind...Darmian
...........Carrick...Herrera
Young.......Rooney.....Depay
.............Martial

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 12:59 przez michal85.)
24-09-2015 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
Cytat:Zresztą po co robić z Martiala Welbecka i stawiac na skrzydle skoro jak na razie na dziewiatce działa wyśmienicie
Przyjąłem dwa założenia przy budowie składu:
a) Rooney musi grać
b) Depay jest w formie która nie uprawnia go do podniesienia się z ławki

Wobec tego skład powyżej jest optymalny. A, że wyjdzie Mata na skrzydle, Rooney na "10" to wiadomo.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-09-2015 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
RE: PL: Manchester United - Sunderland (26.09.2015)
Zrobiliśmy dokładnie to czego się od nas oczekiwało - pewnie pokonaliśmy Sunderland, który nie miał prawa nam zagrozić.

Szkoda, że pierwsze połowa był tak słaba, bo można by napisać, że to był naprawdę niezły mecz w naszym wykonaniu. Widać, że mamy ogromny problem, gdy rywal zamuruje się na swojej połowie. Bez podjęcia ryzyka i zrobienia czegoś zaskakującego, jest nam cholernie ciężko przebić się przez zwarte szyki rywala.

Po raz kolejny potwierdziło się, że granie dwójką Carrick - Schneiderlin, nie ma najmniejszego sensu. Tym bardziej, jeśli przed nimi gra Rooney, a nie "10" z prawdziwego zdarzenia - szybka i kreatywna. Kolejny raz po wejściu Bastiana, zaczęliśmy grać szybciej i po prostu lepiej. Było zdecydowanie więcej ruchu w środku pola i nasza gra wyglądała płynniej.

Co mnie martwi, to fakt, że Sunderland który za wszelką cenę starał się nam krzywdy nie zrobić, doszedł do 2,3 sytuacji, po których mogły paść bramki. Mam nadzieję, że w meczach z najlepszymi nasza defensywa będzie bardziej skupiona, bo taki Sanchez czy Barkley spokojnie wykorzystaliby sytuację, którą miał Lens. Jeśli jesteśmy w temacie obrony, to mam nadzieję, że w kolejnych meczach odejdziemy od grania Blindem na stoperze. Dlaczego? Bo nie ma meczu, w którym Holender nie popełniłby błędu, który skutkuje groźną sytuacją dla rywala.

Jeśli chodzi o pozostałych z bloku defensywnego, to Smalling absolutny turbo kozak. Niesamowicie silny, szybki i opanowany - tak wygląda zawodnik, który bez dwóch zdań jest liderem naszej defensywy i w chwili obecnej jest w top 3 stoperów Premier League. Fajnie wyglądał Darmian na lewej obronie, podobnie Valencia po drugiej stronie. David jak David, co miał to wyłapał.

Mata jest dla mnie małą zagadką. Nie gra jakoś wybitnie, ale statystyki wykręca znakomite. Widać, że Juan czuje się coraz pewniej w roli fałszywego skrzydłowego, więc może gdy zaczniemy grać szybką, kombinacyjną piłkę to Hiszpan zacznie zachwycać jak to miało miejsce w Chelsea. Jego vis-à-vis, Depay momentami bardzo irytuje. Widać w nim ogromny potencjał, widać lekkość w miajaniu rywala, ale zawsze czegoś brakuje. Robi dużo wiatru, ale mało z tego efektu. Plus za strzeloną bramkę, ale powinien mieć jeszcze jedną.

Rooney. Pierwsza połowa słaba, na poziomie jego ostatnich wyczynów. W drugiej już było lepiej, można śmiało rzec że grał nieźle. Przy bramce chyba więcej szczęścia niż umiejętności, ale to bez znaczenia. Strzelił i miejmy nadzieje, że będzie to dla niego punkt zwrotny w tym sezonie. Z kolei Martialem jest absolutnie zachwycony! Co prawda bramki nie strzelił, ale robił wszystko dokładnie to czego oczekuje się od zawodnika grającego na szpicy. Świetnie gra tyłem do bramki, jest bardzo szybki, dysponuje ponadprzeciętną techniką, a do tego jest niesamowicie opanowany. Widać, że gra na całkowitym luzie i po prostu cieszy się grą.

Jestem jednak bardzo rozczarowany, wręcz wkurzony tym, że w spotkaniu z takim rywalem, przy tak oczywistej przewadze naszego zespołu, van Gaal nie wpuścił na boisku Pereiry. Jeśli chcemy by z chłopaka coś wyrosło, to musimy zacząć go ogrywać w Premier League, a kiedy to robić, jak nie w takich meczach jak ten? Nie znajduję żadnego wytłumaczenia dla takiego decyzji naszego szkoleniowca. 20 minut to absolutne minimum, które Andreas powinien dzisiaj otrzymać.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-09-2015 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości