Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: CSKA Moskwa 1-1 Manchester United (21.10.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015)
michal85 napisał(a):Ander wprawdzie nie zagrał złego meczu, ale spodziewałem się trochę więcej.

Ja jestem nim zachwycony. Co chwilę uruchamiał Valencie swoimi zagraniami, cały czas był pod grą, chłopak ma niesamowitą kontrolę nad piłką. Może nie przełożyło się to na asysty czy bramki, ale ogólnie to oceniłbym ten występ jeszcze lepiej niż z Evertonem.

Silvan napisał(a):Jones jeszcze jest daleki od formy, wczoraj parę bardzo nie pewnych zagrań noi przede wszystkim urwał mu się murzynek, który dobił karnego.

Karnego koncertowo zawalił. Świetna parada De Gei, a Jones został w blokach startowych. Natomiast resztę spotkania oceniłbym naprawdę dobrze. Może niektóre interwencje były trochę nerwowe, ale trzeba zauważyć, że miał niełatwych rywali do zatrzymania. Do tego fajnie grał piłką. Jones-Smalling to jest w tej chwili nasz podstawowy duet środkowych obrońców.

Najsłabsi na boisku to na pewno Rojo i Rooney. Rooney to już nas przyzwyczaił do takiej gry, ale Rojo mnie mocno zaskoczył. Po świetnym meczu z Evertonem zagrał totalne bagno. Nie trzymał linii, uciekali mu przeciwnicy, kompletnie zagubiony. Do tego zero wejść ofensywnych, zero obiegów. Lewe skrzydło z Martialem słabo działało właśnie dlatego, że zawodnicy CSKA podwajali, potrajali krycie i Francuz był bez szans. Miałem nadzieję, że po wejściu Blinda się to zmieni, ale gdzie tam :/

Świetnie zagrał za to Valencia. Tylko z nim jest taka sprawa, że dzisiaj zagra świetnie, a jutro zawali bramkę. Martial i Morgan kolejne bardzo dobre mecze. Morgan wczoraj panował w środku pola. Lingard nieźle. Fajnie, że zaliczył występ od pierwszej minuty, ale na City obowiązkowo do składu musi wrócić Mata.

Nasza gra znowu nudna, statyczna, powolna. Indywidualnie oceny raczej wysokie, ale jako drużyna nie mamy pomysłu na grę z przodu. Wystarczyło, że przeciwnikowi udało się wcisnąć bramkę, potem postawili autobus i gdyby nie nieuwaga Tosicia to skończylibyśmy bez punktów. Sytuacji jak na lekarstwo. Mam nadzieję, że do meczu z City Luj trochę nimi potrząśnie, bo z taką grą nie mamy czego szukać w weekend.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-10-2015 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015) - Ruuuuuuuuuud - 22-10-2015 11:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości