Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: CSKA Moskwa 1-1 Manchester United (21.10.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Silvan napisał(a):
Jones jeszcze jest daleki od formy, wczoraj parę bardzo nie pewnych zagrań noi przede wszystkim urwał mu się murzynek, który dobił karnego.

Karnego koncertowo zawalił. Świetna parada De Gei, a Jones został w blokach startowych. Natomiast resztę spotkania oceniłbym naprawdę dobrze.

Co do ogólnej oceny Jonesa w tym meczu mamy jak widać trochę różne zdanie, ale może dlatego, że czuję na co go stać. Phil to mój pupilek i jestem przekonany, że powinien grać i że będzie progresował, aż do kolejnej kontuzji...

RedLucas napisał(a):Martialem w dalszym ciągu jestem zachwycony, kosmiczna technika, kontrola, szybki. Ogromne marnotrawstwo stawiać go na skrzydle. Pojawiają się u mnie obawy, żeby się zjebał od tego rzucania pozycjami

Niestety też mam takie obawy, chłopak jest bardzo młody. Zobaczymy co będzie dalej, ale do czasu meczu z Evertonem byłem przekonany, że United to najlepsza rzecz jaka mogła go spotkać w karierze, jeżeli jednak van Gaal zrobi z niego skrzydłowego, to szybko zmienię zdanie. W tym wieku powinien doskonalić się w roli snajpera, wystarczy że w reprezentacji już robią z niego skrzydłowego.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
22-10-2015 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015) - Silvan - 22-10-2015 15:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości