Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 3-2 Manchester United (8.12.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: CL: VfL Wolfsburg 3-2 Manchester United (8.12.2015)
Ruuuuud jestem pod wrażeniem, że chciało Ci się tak analizować ten mecz, szczególnie w świetle wpisu Undera, który mnie osobiście odebrał ochotę na jakieś analizy. Mecz najlepszy z marnych w tym sezonie ligi mistrzów, nie licząc eliminacji. Ta porażka z PSV w pierwszym meczu to były pierwsze koty za płoty, można zaczynać od porażki, a potem wyjść z grupy (szczególnie takiej) z 1szego miejsca, niestety United zamiast spinać tyłki, grali w tej LM jakby za karę. Zgadzam się jednak, że awans przegraliśmy w poprzednich meczach, a nie w Wolfsburgu. Wczoraj zaimponował mi jedynie Varela, chociaż błędów oczywiście się nie ustrzegł. To, że Depay miał ze 2-3 przebłyski w całym meczu, w żadnym razie mnie nie zadowala, a jego nie rozgrzesza.

Szkoda więcej słów, takie mamy United jakie nam Luj zafundował, de facto za niemałą kasę. Holender do maja, potem mu grzecznie podziękować i zrobić wszystko, żeby ktoś z dwójki Pep, Carlo wziął tą drużynę od nowego sezonu, no chyba, że wysondują, że na Pepa nie ma już szans, to wtedy brałbym Carlo choćby dzisiaj, zanim i jego podpierdzielą, bo na pewno ktoś się już na niego czai.

Teraz trzeba liczyć na inne ekipy angielskie w LM, żeby Premier League nadal miała w niej 4, a nie tylko 3 miejsca. To boli, że dołożyliśmy swoje do upadku klubowej angielskiej piłki, makarony już zacierają ręce. Wyobraźcie sobie, że zajmujemy 4tą pozycję w lidze na koniec sezonu, ale nie zagramy nawet w eliminacjach LM, bo Serie A dostaje to miejsce... zgroza.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2015 10:34 przez Silvan.)
09-12-2015 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: VfL Wolfsburg 3-2 Manchester United (8.12.2015) - Silvan - 09-12-2015 14:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości