Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #166
Re: Komentatorzy sportowi
Tomasson napisał(a):Jedyna rzecz, która doprowadzała mnie do szewskiej pasji to jego nagłe wyskoki typu: (długa cisza) WILSHEREEE!!! Parę razy podskoczyłem przy tym, ale nie drażnił mnie w ogóle.
Z tym darciem faktycznie przesadzał trochę, ale lepiej tak, niż gdyby miał komentować mecz jak anioł pański w niedziele.

Na Sportklubie fajnie, że jest Coca Cola, to będzie pewnie nie raz okazja zobaczyć młodych na wypożyczeniu. No i oczywiście FA Cup i CC, także od przyszłego sezonu jedynymi meczami jakie trzeba będzie oglądać w necie będą te w LM, a i nie zawsze.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-03-2011 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #167
Re: Komentatorzy sportowi
Cytat:Z tym darciem faktycznie przesadzał trochę, ale lepiej tak, niż gdyby miał komentować mecz jak anioł pański w niedziele.

W sumie też racja, mecz to emocje i trzeba to podkreślić, a nie zasmucać widza jak to robi np. Snopek. <śpi>

Cytat:od przyszłego sezonu jedynymi meczami jakie trzeba będzie oglądać w necie będą te w LM,

A co to, Polsat nie zamierza wykupić praw do transmisji w następnym sezonie?

Nie chce mi się z Tobą gadać.
12-03-2011 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #168
Re: Komentatorzy sportowi
Dziś komentował WZGLĘDNIE dobrze. Ogólny poziom jego komentarzu, w ocenie od 1-20, oceniam na 0,75. Za emocje dostał te 3/4. Za resztę - niech się schowa głową w piasek. Serio - kto ogląda w miarę często Sportklub i mecze z tym kolesiem - ten wie, o co mi chodzi. Pozdro. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
12-03-2011 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #169
Re: Komentatorzy sportowi
No ja się strasznie dziwię jeśli to ten koles co zawsze (niby oglądałem transmisję ze sportklubu, ale nie pamiętam kto komentował). On jest tragiczny, chyba nawet gorszy od ryczela. Ale jeśli wczoraj wystąpiły jakieś oznaki poprawy to wypada się tylko cieszyć Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-03-2011 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #170
Re: Komentatorzy sportowi
Gościu jest totalnym amatorem, naprawdę. Zresztą podobno biorą tam kogo popadnie. Słyszałem, iż nawet wzięli jednego gościa w trybie awaryjnym, bo nie miał kto relacjonować meczu. Gdyby nie telewizyjna trema, to spokojnie wielu z nas mogłoby zasiąść za mikrofonem z o wiele lepszym skutkiem.
13-03-2011 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #171
Re: Komentatorzy sportowi
Tomasson napisał(a):A co to, Polsat nie zamierza wykupić praw do transmisji w następnym sezonie?
Przez przynajmniej następny sezon będzie tak, jak teraz. Polsat będzie pokazywał tylko mecze środowe, a cała reszta w N-ce.

mucha napisał(a):On jest tragiczny, chyba nawet gorszy od ryczela.
Możliwe, pierwszy raz go słyszałem i nie komentował jakoś źle. Może wiedział, że dużo osób będzie oglądało ten mecz, to się wyjątkowo przygotował.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-03-2011 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #172
Re: Komentatorzy sportowi
No przeczytał na głos pół encyklopedii dot klubu, jak i Old Trafford. Ale bywają gorsi, nie licząc tych krzyków przy każdej akcji. Lubię coś takiego, ale nie w ten sposób, żeby straszyć niewinnych ludzi. Poza tym najbardziej mnie wkurwia jak dźwięk trybun jest słabo słyszalny. Nie to co w C+.


Fan United od 1992 roku
13-03-2011 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #173
Re: Komentatorzy sportowi
W Sportklubie ogólnie raczej dobrych komentatorów ciężko uświadczyć, ale ten i jeszcze taki inny Wink są w miarę znośni(mają podobne głosy, przynajmniej tak mi się zdaje). Najbardziej to denerwuje mnie ten, co komentuje ligę brazylijską, ma taki gruby głos i podnieca się w jeszcze bardziej dziwaczny sposób. A ten wczorajszy komentator, to oprócz paru ekscytacji( wizytówka Sportklubu :-D ) i kliku jakiś drobnych pomyłek to nie był taki zły.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-03-2011 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #174
Re: Komentatorzy sportowi
Mnie rozwalił jeden z komentatorów na SportKlubie, kiedy transmitowali nasz mecz z Sunderlandem. Tam jeden z tych pseudo znawców zawyrokował już, że Rafael nigdy nie będzie tak dobry jak Maicon czy Dani Alves i że ogólnie strasznie przereklamowany to zawodnik.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-03-2011 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #175
Re: Komentatorzy sportowi
Jaroldz napisał(a):Mnie rozwalił jeden z komentatorów na SportKlubie, kiedy transmitowali nasz mecz z Sunderlandem. Tam jeden z tych pseudo znawców zawyrokował już, że Rafael nigdy nie będzie tak dobry jak Maicon czy Dani Alves i że ogólnie strasznie przereklamowany to zawodnik.

No to był właśnie ten, który komentował wczoraj, i który prawie zawsze komentuje nam mecze. Coś mi się wydaje, że dostał od kogoś zjebę, bo wczoraj nie wygłaszał żadnych herezji - a w jednym meczu umiał ich wygłosić parę. Ot, chociażby w meczu z Liverpoolem w FA Cup uwziął się na Rafaela i nagle okazało się, że wszystko, co robi Brazylijczyk, jest robione źle. Dedukuję, że on jest za Chelsea - raz w ich meczu powiedział, że Cech jest w tej chwili najlepszym bramkarzem świata Smile (a było to jakiś miesiąc temu) - więc nie ma się co dziwić. Plus komplementował wszystkich graczy Chelsea co po chwilę. Osobiście nie trawię tego, że komentator jawnie okazuje swoje sympatie klubowe. W opozycji - zrozumiałym jest to, że w meczu reprezentacji i w meczach na szczeblu europejskich rozgrywek klubowych komentator kibicuje klubowi, który pochodzi z jego kraju, a nawet jawnie to manifestuje - to nie jest dziwne. Ale wyobraźcie sobie np. komentatora-kibica Wisły, który komentuje mecz Cracovii. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-03-2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #176
Re: Komentatorzy sportowi
Mubinio napisał(a):Coś mi się wydaje, że dostał od kogoś zjebę, bo wczoraj nie wygłaszał żadnych herezji - a w jednym meczu umiał ich wygłosić parę. Ot, chociażby w meczu z Liverpoolem w FA Cup uwziął się na Rafaela i nagle okazało się, że wszystko, co robi Brazylijczyk, jest robione źle.

Wczoraj za to uwziął się na Diaby'ego Wink

Po 20 minutach gość był do zmiany.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-03-2011 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #177
Re: Komentatorzy sportowi
RedLucas napisał(a):Wczoraj za to uwziął się na Diaby'ego Wink
Niemiecki komentator również stacji Sport1 również się na niego uwziął. W sumie to jechał po nim przez cały mecz.
A tak przy okazji komentatora z Sport1 to wczoraj dowiedziałem się, że u nas w drużynie gra niejaki Darron Gibs :?



Mój Blog: Pod presją czasu
13-03-2011 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #178
Re: Komentatorzy sportowi
Wolałeś oglądać na niemieckim kanale ? Mając wybór, mimo komentatora - amatora zdecydowałbym się na polską wersję.

Darron Gibs powiadasz. Nie wiem co oni mają z tymi imionami /nazwiskami, bo przecież kiedyś Szpaku miał podobny problem. Dotyczył on właśnie Gibbsa i Gibsona.
13-03-2011 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #179
Re: Komentatorzy sportowi
Kwas napisał(a):Wolałeś oglądać na niemieckim kanale ? Mając wybór, mimo komentatora - amatora zdecydowałbym się na polską wersję.
Po pierwsze, wyboru nie miałem, bo nie posiadam tego kanału. Po drugie, nawet gdyby miał to wolałbym oglądać po niemiecku niż słuchać tych debili z tej stacji.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-03-2011 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #180
Re: Komentatorzy sportowi
A to sorry, bo ja żem myślał, że masz sportklub.
13-03-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości