Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Komentatorzy sportowi
Złote mysli szpaka, heh... Itak najlepszy jest "rułnyjj" czy jak on tam mowi o Waynie. A pamiętacie to?? http://www.wrzuta.pl/audio/yCKAs9mcEH/szpaq_-_runi - Big Grin
Borka osobiście lubię, ale Kołtoń doprowadza mnie do szału... To jego stękanie i piszczenie na meczach i te wszystkie "Poldi", "Mati" itp...Eh. A raz miał taki zajebisty sweterek nie wiem czy widzieliscie xDD

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
26-06-2008 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #32
Re: Komentatorzy sportowi
Na Euro najbardziej jako komentator podobał mi się Boniek. Z nim przy mikrofonie ten układ z dwoma komentującymi ma sens. Nie dawał się przytłoczyć, a zazwyczaj tak jest że "ten drugi" czasem coś bąknie pod nosem, jakby przepraszał za to że jest. Mam nadzieję że częściej będą brali Bońka do komentowania.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-06-2008 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
Re: Komentatorzy sportowi
Może nie dawał się przytłoczyć ale za to opowiadał takie pierdoły ze przecież tego się nie dało słuchać. Nie wiem wogóle po jaką cholerę on tam siedział? Człowiek tyle lat grał w piłkę, a słuchając jego komentarzu miało się wrażenie jakby pierwszy raz miał styczność z piłką....



Mój Blog: Pod presją czasu
30-06-2008 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #34
Re: Komentatorzy sportowi
Mnie się podobało. Przynajmniej komentarz nie ograniczał się do mówienia tego co i tak widzę: Sergio Ramos, podanie do Xaviego, Xavi do Fernando Alonso... Zupełnie jakbym telewizora nie miał.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-06-2008 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #35
Re: Komentatorzy sportowi
Co to jest że komentator mówi do piłkarza: No, no kolega tak nie gramy, wstawaj lub ach czemu tego nie strzelałeś, albo krzyczy strzelaj!
Najbardziej rozśmieszały mnie jego powiedzonka:
Silva i Iniesta troszeczkę zmienili się stronami, Podolski kłóci się dzisiaj z piłką, Ballack sie skaleczył lekko. I tak najbardziej nie mogłem pod koniec I połowy. Przez chwile Borek nic nie mówił, coś tam jakaś krótka przerwa była, a Boniek nagle wyskakuje z tekstem: a jak z posiadaniem piłki?

Przecież jako Boniek komentował to się nie dało oglądać. Trzeba było wyłączyć głos albo w ogóle nie oglądać... całe szczęście że ME się już skończyły....



Mój Blog: Pod presją czasu
30-06-2008 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #36
Re: Komentatorzy sportowi
Serio trzeba było? Nie wiedziałem i nie wyłączyłem, ale mi przykro.
Mnie się podobało. Ale wiem że to nie jest tak porywające jak "piłka wyszła na aut", "piłka rozgrywana od bramki", "Iniesta, Szawi, Torres". To jest dopiero wspaniałe. Można słuchać z zamkniętymi oczami.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-06-2008 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Komentatorzy sportowi
Jak Boniek jest komentatorem to Zimoch artystą z innej galaktyki [flash=425,344]http://pl.youtube.com/watch/v/33qR5XD_5gs[/flash]
A to i tak nic w porównaniu do tego jak komentuje w radiu. Powiem szczerze, że czasem warto posłuchać relacji w polskim radiu niż obejrzeć w tv.


Fan United od 1992 roku
30-06-2008 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #38
Re: Komentatorzy sportowi
sebos_krk napisał(a):A to i tak nic w porównaniu do tego jak komentuje w radiu. Powiem szczerze, że czasem warto posłuchać relacji w polskim radiu niż obejrzeć w tv.
No przecież to logiczne, w radiu nie mogą pierdolić głupot bo tutaj ludzie nie widzą co się dzieje. W radiu relacjonują+komentują. A w tv - tylko komentują i w większości przypadków plotą głupoty ;P

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-06-2008 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Komentatorzy sportowi
Co do Bońka to wielki + , komentował przede wszystkim humorystcznie np. "Aragones troszeczkę podniecony" Big Grin Bardzo dobrze, że finał komentował on a nie Jurgen Kołtoń.

Pele good, Maradona better, George Best
30-06-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Komentatorzy sportowi
Mnie wczoraj Boniek doprowadzał do szału^^ Szpaku gada głupoty, ale przynajmniej jest z czego się pośmiać, ale to co wczoraj odstawiał Boniek to była tragedia...

Najlepsze było o Torresie po strzelonym golu, jakoś tak to szło "jest młody i ładny". On nie ma przypadkiem żony?

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
30-06-2008 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #41
Re: Komentatorzy sportowi
Właśnie z Bońka można się bardziej pośmiać niż ze Szpaka. Szpakowski jest sztywny, a śmiejemy się tylko z jego pomyłek. Boniek rozkręca to studio, wprowadza ciekawą atmosferę, ma znakomite poczucie humoru. Komentarz jest dla widza, a widz według mnie woli luźny komentarz Bońka i śmieszne teksty niż przykładowo właśnie sztywny komentarz Szpaka, który chyba nigdy się nie śmiał podczas transmisji.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-06-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #42
Re: Komentatorzy sportowi
Ale nic tak nie wkurwiało przez te EURO, jak to seplenienie czy jak to sie tam odmienia tych ekspertów, czyli Kowalczyka, Koźmińskiego(po chuj on doleciał na ten półfinał,a tak sie fajnie pierwsza połowę oglądało), Brzęczka. Co oni jedynek nie maja czy mikrofon maja 20 metrów przed sobą?! Tylko Boniek na plus(widać doświadczenie z RAI), reszcie powycinać struny głosowe, żeby im się już więcej nie zamarzyło mikrofonu brać do łapy.

A wczoraj Boniek dowalił do kotła, jak mówi, ze się boi o Kowala po tym jak Hiszpanie wygrali :lol: :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-06-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Komentatorzy sportowi
Mnie rozwalał tekstami typu:
"Ooo, nie kolego, za miękko...".
"No już, podnosimy się kolego Torres, to jest finał Euro, a nie mecz towarzyski, już nie boli".
No i to o czym wspominacie: "Widzą państwo to zadowolenie na twarzy Torresa. Jest młody, ładny, dużo zarabia i do tego strzelił bramkę(...)".
Do tego "kłótnie Podolskiego z piłką", albo jak mówił coś chyba o Kuranyi, coś w stylu " Uważa, że nie faulował, ale ja widzę jak mu się nos wydłużył jak u pinokia ".
Albo jak Niemcy już pod koniec wyprowadzili jakąś akcję i zepsuli, to było " he he he". :lol:
W sumie nie przeszkadzały mi te komentarze, na boisku w zasadzie wiele ciekawego się nie działo, to można było się pośmiać. Niewątpliwie był atrakcją tego wieczoru, śmiało może konkurować ze Szpakiem i Gmochem o miano mistrza słowa. :lol:

Cytaty nie są akuratne, bo nie pamiętam dokładnie, wiec wybaczcie.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
30-06-2008 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Komentatorzy sportowi
W sumie to temat ogólnie o komentatorach, więc...
Oglądaliście kiedyś transmisje z wyścigów kolarskich na Eurosporcie? Ci to głupoty gadają. Jakieś zwierzenia itp.
Niedługo zaczyna sie Tour de France (czy jak to sie tam pisze) więc i ci wspaniali komentatorzy powrócą.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
30-06-2008 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #45
Re: Komentatorzy sportowi
Kisia92 napisał(a):W sumie to temat ogólnie o komentatorach, więc...
Oglądaliście kiedyś transmisje z wyścigów kolarskich na Eurosporcie? Ci to głupoty gadają. Jakieś zwierzenia itp.
Niedługo zaczyna sie Tour de France (czy jak to sie tam pisze) więc i ci wspaniali komentatorzy powrócą.
Jaroński i Wyrzykowski. Jedni z najlepszym polskich IMO komentatorów. Wiesz czemu? Spróbuj widza nie zanudzić przez 6-7 godzin etapu. Często potrafią palnąć głupoty to fakt. Ale nikt nie potrafi opowiadać tak ciekawych anegdot na różne, nie tylko sportowe tematy- chociażby z historii miast etapowych itp. Warto tych panów posłuchać.


Fan United od 1992 roku
30-06-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości