Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Komentatorzy sportowi
"Diabeł nie taki straszny, choć nie czerwony, a biały, a w zasadzie kogut."
Szpaku o Tottenhamie :lol:

Pele good, Maradona better, George Best
21-09-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #62
Re: Komentatorzy sportowi
Wnerwia mnie jak mówią "koniec regulaminowego czasu gry". Znaczy, ten doliczony jest wbrew regulaminowi? Ktoś powinien donieść odpowiednim organom związkowym bo bezprawie się szerzy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-12-2008 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #63
Re: Komentatorzy sportowi
W regulaminie jest zapewne napisane, że mecz trwa 90 minut, także wielkiego wykroczenia tu nie widzę. Można się czepiać różnych rzeczy, ale akurat to jakoś nie razi w oczy, a raczej uszy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-12-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #64
Re: Komentatorzy sportowi
Ciężko o komentarz rażący w oczy.
W regulaminie musi też być napisane że sędzia dolicza ileś tam minut do podstawowego czasu gry.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-12-2008 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #65
Re: Komentatorzy sportowi
pan_opticum napisał(a):Ciężko o komentarz rażący w oczy.
muszeq napisał(a):a raczej uszy

Ale nadal nie rozumiem dlaczego cię to wnerwia. Przecież to jest porównywalne do mówienia: ciężki mecz czy dośrodkował na dłuższy słupek. Nie wiem co tu jest wnerwiającego. No chyba, że jesteś szczególnie wrażliwy na takie rzeczy, więc zwracam honor.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-12-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Komentatorzy sportowi
Nie wiem jaki komentator komentował dziś mecz Polska-Niemcy na TVP2, ale komentował z takimi emocjami, że aż się chciało mecz ogladać Big Grin

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-01-2009 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Komentatorzy sportowi
Janczar napisał(a):Nie wiem jaki komentator komentował dziś mecz Polska-Niemcy na TVP2

Starowicz

Pele good, Maradona better, George Best
22-01-2009 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Komentatorzy sportowi
O właśnie dzięki heh nie pamiętałem Smile ale fajnie komentował, bardzo się wczuł w swoją rolę

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-01-2009 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Komentatorzy sportowi
Komentator sportowy jest po to żeby sie emocjonować podczas jakichkolwiek zawodów i musi stwarzać odpowiednią atmosferę.
Aż miło obejrzeć jakiś mecz jak komentator przeżywa każdą akcję niż jak przynudza cały mecz.

Szpaku jaki jest taki jest ale ja lubie oglądać mecze jak on komentuje bo moim zdaniem on właśnie umie stworzyć taką atmosferę.
23-01-2009 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Komentatorzy sportowi
Wiesz mecz jest nie zawsze interesujący przez 90 min, więc komentator w takich chwilach musi podsycić atmosferę, opowiedzieć jakiegoś newsa lub ciekawostke jednej z drużyn, lub o jakimś zawodniku i już robi się ciekawiej

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
24-01-2009 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #71
Re: Komentatorzy sportowi
Ja najbardziej lubię Andrzeja Twarowskiego z Canal +. Koleś ma fantastyczny głos, kapitalnie ironizuje, ma świetne teksty. W dodatku, jego wiedza o Premiership jest naprawdę duża. Gdy przypomina momenty z 95' roku, albo jeszcze wcześniejsze, to nie mogę się temu nadziwić. Szkoda, że ostatnio rzadko komentuje mecze MU, bo słuchanie go, to wielka przyjemność. Oto garść cytatów Pana Andrzeja:

"Siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i lecimy..." - przed każdą batalią pomiędzy zespołami z Wielkiej Czwórki.

"Na poziomie pierwszego piętra dominuje Nemanja Vidic" - bodajże mecz z City w tym sezonie.

"Rio Ferdinand chyba nie ma ilorazu inteligencji wprost proporcjonalnego do wysokości zarobków..." - po trafieniu piłką przez rozwścieczonego Anglika kobiety, podczas meczu MU : Blackburn (4:1) w sezonie 06/07.

"Kuyt próbował się odwrócić, ale tam już był Nemanja Vidic, czyli ten jednoosobowy oddział szturmowy" - MU : Liverpool (3:0), 07/08.

"Ma papiery na wielkie granie ten chłopak!" - o Rafaelu, w meczu z Arsenalem.

"Ja go przytrzymam, a Ty strzelaj, stary!" - o Vidicu, który troszkę (nieprzepisowo) powstrzymywał bramkarza, gdy Brown strzelał gola Blackburn w obecnym sezonie.

"Wayne, coś Ty najlepszego zrobił?!" - o Rooneyu, który spudłował po dośrodkowaniu Ronaldo w meczu z Liverpoolem na Anfield Road w sezonie 06/07 (1:0 dla MU).

"Nani zaraz pobiegnie na swoją bramkę, minie swoich obrońców i trafi do własnej bramki, tak bardzo chce strzelić gola!" - mecz z Boltonem w tym sezonie, po kolejnej indywidualnej akcji Portugalczyka (2:0).

"Sagna (fonetycznie, Sania) - biegnie do piłki długimi sańńńńńńńiaaaaami..." - w meczu Arsenalu z... nie pamiętam.

Ogólnie, to co mecz zaśmiewam się z tekstów Twarowskiego. Kapitalny komentator, moim zdaniem najlepszy w kraju.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
24-01-2009 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Komentatorzy sportowi
Odbiegając od piłki nie słyszałem lepszej pary komentatorów od Krzysia Wyrzykowskiego i Tomka Jarońskiego. Etatowi komentatorzy biathlonu i kolarstwa na Eurosporcie. Ich docinki to miodek dla uszu. Smile
24-01-2009 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Komentatorzy sportowi
Cytat:Ogólnie, to co mecz zaśmiewam się z tekstów Twarowskiego. Kapitalny komentator, moim zdaniem najlepszy w kraju.
Ja zawsze mam dylemat, który jest lepszy on czy Nahorny, bo jak oni nie są razem w parze to mi zawsze czegoś brakuje. Uwielbiam ich obu.
te teksty które zostały przytoczone to tylko maluteńka część ich twórczości.

Ostatnio w meczu United z Boltonem bodajże, któryś z panów ładnie podsumował : "ooj a Berbatov nie zdążył się doczłapać". (czy jakoś tak, ale doczłapać się na pewno padło;d)

nie wyobrażam sobie meczy United w premiership bez ekipy C+

Cytat:Odbiegając od piłki nie słyszałem lepszej pary komentatorów od Krzysia Wyrzykowskiego i Tomka Jarońskiego. Etatowi komentatorzy biathlonu i kolarstwa na Eurosporcie. Ich docinki to miodek dla uszu.
Jak by ich się słuchało podczas komentowania kolarstwa nie patrząc na TV to by się nie wiedziało że mówią o kolarstwie;d
Kiedyś chyba już tutaj ich wymieniałam;d

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
24-01-2009 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Komentatorzy sportowi
Kisia92 napisał(a):Jak by ich się słuchało podczas komentowania kolarstwa nie patrząc na TV to by się nie wiedziało że mówią o kolarstwie;d
Nie zgodzę się. Potrafią tak urozmaicić cztero-pięciogodzinne relacje, że to cud, miód i orzeszki. Z nimi żaden sport nie jest nudny. Smile
24-01-2009 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #75
Re: Komentatorzy sportowi
Lucas napisał(a):Nie zgodzę się. Potrafią tak urozmaicić cztero-pięciogodzinne relacje, że to cud, miód i orzeszki. Z nimi żaden sport nie jest nudny. Smile
Dokładnie. Jeśli ktoś oglądał chociaż jedną 5/6 godzinną transmisje to wie jaką sztuką jest wtedy nie zanudzić widza. Tak jak już wcześniej się wypowiadałem- jedni z najlepszych w swoim fachu. Aż chce się tego słuchać, bo można się wiele ciekawego dowiedzieć Wink


Fan United od 1992 roku
24-01-2009 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości