Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Komentatorzy sportowi
Tak macie racje;d
ale przez te 5 godzin odbiegają od tematu niejednokrotnie;d
nie mam im tego za złe i się im nie dziwie bo tak jak napisaliście komentowanie tego to mordęga.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
24-01-2009 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #77
Re: Komentatorzy sportowi
Jeśli nie ma czego komentować to co mieliby robić? Tylko milczeć. Nie oszukujmy się w kolarstwie są długie momenty, gdzie brakuje ciekawych akcji Wink


Fan United od 1992 roku
24-01-2009 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Komentatorzy sportowi
I tu trafiliście w sedno. Ja (osoba, która potrafi mecz piłkarski przełączyć, bo jest nudny) obejżałem jedną taką relację kolarską i wyobraźcie sobie, że nie byłem ani przez chwilę zanudzony :shock: Z zasady tego nie oglądam, bo nie lubię coś zaczynać oglądać, potem przerywać i znów dosiadać (po prostu nie wiem co siętam dzieje). A tak musiałbym robić, bo z zasady z rana mam załadowany cały dzień (coś typu 'idziesz dziś o Xh w Y miejsce?'), a chcąc obejżeć pięciogodzinny wyścig musiałbym zrezygnować z połowy dnia :lol:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-01-2009 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #79
Re: Komentatorzy sportowi
Kisia92 napisał(a):Ja zawsze mam dylemat, który jest lepszy on czy Nahorny, bo jak oni nie są razem w parze to mi zawsze czegoś brakuje. Uwielbiam ich obu.

Dla mnie - nie ma porównania. Twarowski jest lepszy od Nahornego. Być może, to tylko moja opinia, ale uważam, że pan Rafał, komentuje zbyt monotonnie, nudno. Często jest tak, że akcja jest już pod bramką, a Nahorny nadal ciągnie swój mało ciekawy wątek. Wówczas, bez kozery wkracza Twarowski, przerywając jego monolog. Jest za to świetny w Sport +, gdy komentuje poszczególne mecze, streszczając najciekawsze akcje. Ale na żywo - jest zdecydowanie za Twarowskim.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
24-01-2009 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Komentatorzy sportowi
sebos_krk napisał(a):Jeśli nie ma czego komentować to co mieliby robić? Tylko milczeć. Nie oszukujmy się w kolarstwie są długie momenty, gdzie brakuje ciekawych akcji Wink
Można się dużo dowiedzieć o pedałach, urodzie kolarzy i ich życiowych partnerek, o ubiorze, a zamkach. Achhh... Biathlon leci właśnie. Tongue
24-01-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #81
Re: Komentatorzy sportowi
Dariusz Szpakowski: mówią o nas "Legendarni"

I mój ulubiony fragment:

Cytat:Długo przygotowuje się pan do transmisji? Dłużej niż dwa, pięć czy piętnaście lat temu?

- Dziś to zupełnie co innego niż kiedyś. Czas przygotowania się zmienił. Kiedyś zdobycie skarbu kibica było nie lada wyczynem. Graniczyło niemal z cudem. Wiązało się wielkimi zabiegami i wydatkami. A teraz wszystko jest w internecie. Dzięki temu telewidz jest mądrzejszy, wyedukowany. Ciężko go czymś zaskoczyć. Dlatego trzeba szukać, grzebać w różnych źródłach, by podać coś wyjątkowego. Tak było choćby z ciekawostką o Ronaldinho i psie. W angielskiej prasie przeczytałem, że ojciec w młodości kupił mu na urodziny piłkę. Ostrzegł go jednak, żeby uważał na psa, by nie przegryzł mu piłki, bo drugiej już nie dostanie. Ronaldinho tak się tym przejął, że kopiąc piłkę doskonalił zwody, drybling tak, by pies jej nie sięgnął. To pozwoliło mu świetnie się wyszkolić, a pies okazał się najlepszym obrońcą, dzięki któremu Ronaldinho mógł błyszczeć kapitalną techniką. Mam satysfakcję, że jako pierwszy opowiedziałem o tej śmiesznej i interesującej zarazem historii. Na tym właśnie teraz polega przygotowanie do transmisji. Żeby czymś niebanalnym przyciągnąć. Na mundialu w 2006 roku na przykład, w Dortmundzie, przed meczem z Niemcami powitałem nietypowo telewidzów. Piłkarze po pierwszym przegranym meczu z Ekwadorem chcieli dać ogłoszenie, w którym zamierzali przeprosić za porażkę na inaugurację mistrzostw. Powiedziałem wtedy, że wcale nie muszą dawać ogłoszenia, bo wystarczy, że przeproszą swą postawą, ambitną grą z Niemcami, którą obejrzy ponad dwanaście milionów ludzi w Polsce.

:lol: Tak się tym jara, że przy każdej transmisji z udziałem Ronaldinho można przynajmniej raz usłyszeć tą historie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-06-2009 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Komentatorzy sportowi
A propos kolarstwa, ostatnio był świetny artykuł wprost pióra Marka Jóźwika, innego znanego komentatora.No i opowiedział anegdotkę o rosyjskim komentatorze, który relacjonowal Wyścig Pokoju. :
Wprost napisał(a):Legendą tej branży był pewien zasłużony komentator Wyścigu Pokoju, pracujący dla telewizji ZSRR. Człowiek miał już swoje lata, wiele wyścigów oglądał i żaden go już nie ciekawił. Sącząc z bidonu gorzałkę, powtarzał pracowicie tylko jedną frazę:"Gońszczyki jedut". Następnie trochę przysypiał, budził się, otrząsał i mówił: "Gońszczyki jedut". Niestety, drzemka dopadła go w chwili, gdy kolarze wpadli na metę. Nagle przebudzony, nie zrażony tym, ze przespał pasjonujący finisz, rzekł: "No i prijechali".
Big Grin

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
06-06-2009 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #83
Re: Komentatorzy sportowi
Dobrze, że chłop w radiu nie pracował :lol:


Fan United od 1992 roku
06-06-2009 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #84
Re: Komentatorzy sportowi
Ktoś wie komu kibicuje Nahorny? Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że Crystal Palace, ale nie wiem.

Wczoraj się tak podjarał, jak złapali Hernandeza na spalonym, że aż go Twarowski trochę opieprzył :lol: Może on kibic United jest?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-08-2010 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #85
Re: Komentatorzy sportowi
A nie przypadkiem Liverpoolu?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-08-2010 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #86
Re: Komentatorzy sportowi
On i kibic United?

Pamiętam jak rok temu(a może 2) dał jasno do zrozumienia podczas meczu AFC - United, że trzyma za tymi pierwszymi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-08-2010 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #87
Re: Komentatorzy sportowi
Nie wiem, ale wczoraj jak Hernandez wyszedł sam na sam i odgwizdali spalonego, to powiedział coś takiego: "Szkoda, że tego nie strzelił(zorientował się, że nie obiektywnie zabrzmiało i po chwili dodał), bo to była piękna akcja." No i wyszło jakby nam kibicował, żebyśmy strzelili jak najwięcej goli.

E: Heh, to w końcu komu kibicuje? Pool, Arsnyl czy kto?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-08-2010 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Komentatorzy sportowi
Było tak jak pisze matys, też mi to tak wyglądało jakby był za United, a może tylko za Hernandezem, którego strasznie chwalił?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-08-2010 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #89
Re: Komentatorzy sportowi
Fanem United raczej na pewno nie jest, ale wprost nigdy się nie przyznał komu kibicuje, można jedynie próbować czytać między wierszami. Andrzej Twarowski natomiast jest za Blackburn.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-08-2010 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #90
Re: Komentatorzy sportowi
A Rosłoń? Mnie się wydaje, że to sympatyk Liverpoolu. Pamiętam, jak nieobiektywnie komentował pierwszy mecz między MU a The Reds w tamtym sezonie, kiedy to przegraliśmy. Jak gola zdobył N'gog, to myślałem, że z podniecenia coś mu się stanie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-08-2010 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości