Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #121
Re: Komentatorzy sportowi
Cytat:Pewnie chodzi Ci o dziennikarza "Piłki Nożnej" Leszka Orłowskiego. Dla mnie ten koleś jest najlepszym dziennikarzem w Polsce. W dodatku komentuje obiektywnie. Nikt nie może rozgryźć czy sympatyzuje z Barceloną, czy z Realem.



Czy ja dobrze widzę? Koleś jest tak ewidentnie fanem Barcelony, że to aż wali po oczach. Jeszcze podczas komentowania meczów da się wytrzymać, ale w trakcie czytania jego felietonów w Piłce Nożnej często mam odruch wymiotny. Niemal co numer jest coś o Barcelonie i to w samych superlatywach. Guardiola to aktualnie najlepszy trener na świecie, Busquets to czołówka defensywnych pomocników, a przed Messim to chyba sobie głaszcze rakietę. No kurwa, czytać się nie da komentarzy faceta, dla którego synonimem słowa Messi częściej jest geniusz, fenomen i bóg niż Argentyńczyk. Nie umniejszam tego, co Leo pokazuje, ale facet nie zachowuje najmniejszego umiaru. I to o czym wspomniał Michał, wychwalanie pod niebiosa na łamach PN Abidala, a gdy Evra rozpierdalał system, to w "Jedenastce miesiąca" pisał, że po prostu konkurencja na lewej obronie jest słaba i Francuz był jedynym kandydatem do tytułu "Najlepszy lewy obrońca"... Śmiech na sali! O Realu często wypowiada się w ironiczno-zgryźliwym tonie, przypomina, ile to CR spierdolił strzałów, że coś nie gra jak należy. A o Barcelonie? Tylko i wyłącznie więcej niż klub pomagający biednym dzieciom, atmosfera w zespole jest wspaniała i wszyscy się kochają (Ibra pokazał, że wcale tak nie jest), Pep to nieomylny trener, Puyol to najlepszy kapitan wszech czasów, a każdy z młodych piłkarzy Barcelony może z powodzeniem zostać drugim Pique, Xavim, Iniestą i Messim. Nie cierpię takiej stronniczości, zwłaszcza w stosunku do klubu, któremu i tak media na całym świecie liżą dupę na wszelkie możliwe sposoby. Czekałem na jego artykuł, gdy Inter dał srogą lekcję geniuszom z Camp Nou, ale się nie doczekałem - ciekawe dlaczego.

Dla mnie najlepszym komentatorem jest Twarowski, jak już mówił matys, facet ma świetne riposty i na relacjach z prowadzonych przez niego meczów można się trochę pośmiać. W parze z Nahornym są super, Twarowski czasem tak mu pojedzie, że Rafał nie wie co się dzieje. A gdy już sam się sili na jakąś odpowiedź, to z reguły jest beka niesamowita :lol: Ale fakt, że Nahorny jako ekspert w studiu jest lepszy, jako komentator za często pierdoli bez sensu, albo przypomina jakieś statystyki, wianki na kiju. Ma w dupie, że akurat ktoś strzelił w poprzeczkę z 40 metrów, a dobitka trafiła w słupek - on musi dokończyć swoją ważną kwestię. Czasem to denerwujące, ale Andrzej i tak mu się wpierdoli w zdanie w takim momencie, więc jest ok Smile.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
01-10-2010 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #122
Re: Komentatorzy sportowi
Dzisiejsze derby Liverpoolu będzie komentował Durda z Nahornym. :evil:

Co za kretyn daje na taki ciekawy mecz takiego marnego komentatora, jak Durda. Takie spotkanie powinien komentować Twarowski z Nahornym, a nie ten cienias.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-10-2010 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #123
Re: Komentatorzy sportowi
Takie spotkanie? A cóż to za spotkanie, w którym grają jedne z najsłabszych drużyn Premier League?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-10-2010 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #124
Re: Komentatorzy sportowi
On żadnego meczu nie powinien komentować, od tego zacznijmy. Nawet polskiej A-klasy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-10-2010 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #125
Re: Komentatorzy sportowi
Wczoraj rozbroił mnie tekst Borka:
Cytat:Liga Europejska to nie Liga Polska żeby takie karne gwizdać
8-)

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
05-11-2010 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #126
Re: Komentatorzy sportowi
Czarusiu Olbrychcie, wykurwiaj do robienia skrótów z meczów polskiej piłki!!!!! Już nie mieli kogo dać do komentowania wczoraj? Jaki ten chłop jest tragiczny, to płakać się chce. Chuja się zna na lidze angielskiej, nie ma głosu do komentowania, pierdoli jakieś kacapoły przez cały mecz, no kurwa, co to ma być?!

Już chyba w pierwszej minucie zabłysnął, jak Rafałek kogoś sfaulował, a ten mówi, że Brazylijczyk jest zadziorny(to se myślę, powie o tym starciu z Tevezem), bo ostatnio z WBA jak wszedł za Neville'a, to zaraz sfaulował na żółta kartę :roll: Zajebiście przygotowany do meczu, zajebiście! Nahorny aż przemilczał. Potem było jeszcze West BromBich Albion, albo co zaraz z początku Giggsy nie zdążył zgrać główką piłki do środka, a ten debil mówi, że Ryan próbował przyjąć piłkę głową. Ciekawe stwierdzenia, "przyjąć głową", muszę zapamiętać.

No i Nahorny też się dostosował do jego poziomu niestety. W ogóle on mnie zaczyna ostatnio coraz bardziej irytować, coraz więcej głupot gada.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-01-2011 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #127
Re: Komentatorzy sportowi
Heh ja z wczorajszego komentarza zapamiętałem:

"Ryan Giggs upada po raz drugi"

Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-01-2011 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #128
Re: Komentatorzy sportowi
No właśnie. Co się dzieje z Twarowskim, bo coś go ostatnio nie słychać? Urlop? Tongue

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-01-2011 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #129
Re: Komentatorzy sportowi
Jak ten Czarek opowiadał o wywiadzie Nemy to aż mnie brzuch bolał.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-01-2011 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #130
Re: Komentatorzy sportowi
paolo napisał(a):Jak ten Czarek opowiadał o wywiadzie Nemy to aż mnie brzuch bolał.
Dokładnie Jak to szło?

Powinien pracować w Przeglądzie Sportowym, zmyślać wywiady już potrafi.

A Twarożek komentuje cały czas Wink

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-01-2011 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #131
Re: Komentatorzy sportowi
Hmm, to może ja mylę nazwiska. Chodzi mi o komentatora z tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=BUji7qzFPl0

Myślałem, że to Twarowski. Jeśli to on, to od dobrych kilku spotkań go nie słyszałem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-01-2011 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #132
Re: Komentatorzy sportowi
Tak, to ten, tylko on raczej komentuje lepsze mecze. Takie, w których "siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i jedziemy", jak on to mówi Smile
Pewnie dzisiaj będzie komentować.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-01-2011 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #133
Re: Komentatorzy sportowi
No mam nadzieję, bo ostatnio regularnie oglądam mecze Premier League transmitowane przez C+ Sport i Twarowski jest zdecydowanie najlepszym komentatorem. No niby masz rację z tymi lepszymi meczami, ale przecież nie zaszkodziłoby, gdyby komentował też te o mniejszym prestiżu, bo ostatnio to co włączę mecz to inny komentator. Oprócz tego z wczoraj ostatnio często słyszę Durdę, który jest beznadziejny.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-01-2011 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #134
Re: Komentatorzy sportowi
Nie będzie, na urlopie chyba jest rzeczywiście, podobnie jak Rosłoń. Dzisiejszy mecz komentować będą Jacek Laskowski z Rafałem Nahornym.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-01-2011 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #135
Re: Komentatorzy sportowi
Chyba nasz mecz z Sunderlandem komentował też. Jak dla mnie, to on by mógł wszystko komentować, ale jest ich w cholerę w redakcji i się muszą jakoś dzielić. Jak nie ma jakichś szlagierów w kolejce, to też komentuje inne mecze. O Durdzie ani nie wspominaj...

E: Hmm, no to może faktycznie jest na wakacjach.

Kurwa, nie Laskowski. Następny, co nie ma pojęcia o angielskiej piłce.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-01-2011 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości