Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
Rozumiem, że wynik był rozczarowujący, ale żeby zero słowa komentarza. Smile

Powiedziałbym, że jak zwykle były momenty niezłe jak i te znacznie gorsze. Pomijam oczywiście bramkę Costy, bo to oczywiste, ale chyba gorszą postawą jest absolutna obrona przez 20 minut. Na ogromną burę po raz kolejny zasługują zmiany. O ile zmiana Fellainiego na Schneiderlina mogła być uzasadniona, to nie zmienia to faktu, że ostatecznie zastąpiono jednego z najlepszych zawodników na boisku i to było widać. Gra siadła. To samo z Depayem. Gdyby Lingard miał podobną sytuację, to mogło być 2:0. O zmianie Herrery nie ma co pisać, bo jeszcze sobie Luj zabiera czas, bo przeprowadza ją w doliczonym czasie.

Co było dobre? Pierwsze kilkanaście minut obu połów. Chociaż nie wiem czy to ze względu na żenującą postawę pomocy Chelsea w tych fragmentach. Nie dziwię się, że są w drugiej połowie tabeli. No i niestety, ale z "takimi ogórkami" trzeba wygrywać. Liga Mistrzów się oddala i chociaż te kilka punktów to może być kwestia 2-3 kolejek, to musimy zacząć wygrywać z dolną połową tabeli tak, jak robi to pierwsza czwórka.

Na ogromny plus Lingard. Przepiękna bramka i przymknę nawet oko na murzyńskie tańce. Nie wiem czy nie większe zaskoczenie to Fellaini. Po raz pierwszy widziałem go na takim luzie. Razem z Carrickiem zdominowali drugą linię Chelsea. Poza tym nieźle Darmian, Smalling i Martial.

6 punktów straty do City, 2 przewagi nad West Hamem. Kolejne tygodnie mogą być decydujące.
08-02-2016 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016) - allfanmu - 08-02-2016 09:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości