Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
Szkoda. Bo naprawdę wyglądało to fajnie. Fakt, DDG kilka razy uratował nam tyłek, ale również bramkarz przeciwników miał trochę do roboty. Świetnie z początku radził sobie Martial, który napędzał nasze ataki w pierwszej części. Kawał grajka. Podobał mi się również Rooney, który wprawdzie przed przerwą był niewidoczny, ale po zmianie stron pokazał się ze świetnej strony. Lingard zrobił to o czym tyle razy tu pisałem. To nie jest zawodnik, który raz po raz będzie kreował sytuacje dla partnerów, ale można liczyć na jego pracę oraz instynkt strzelecki. I dzisiaj pokazał kolejny raz próbkę swoich możliwości.

Dużo dobrego można powiedzieć również o CBJ, który posyłał z lewej strony świetne piłki, których tak brakowało od początku sezonu. Młody świetnie wproweadził się do zespołu. Wprawdzie popełnił błąd, który w konsekwencji zakończył się bramką, ale większe pretensje mam do Depay'a, który kilka chwil wcześniej spartaczył podanie jak wychodziliśmy z groźną kontrą. Wyróżenienie również dla Darmiana - bardzo skuteczny w odbiorze i w końcu całkiem pożyteczny w grze do przodu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-02-2016 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016) - michal85 - 08-02-2016 09:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości