Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
Ja również doceniam to co pisaliście o stylu i ogólnie niezłym meczu United. Mam jednak cholerny niedosyt. Widziałem ostatni mecz Chelsea z Watfordem i stwierdziłem, że jeżeli zagramy uważnie w obronie to z przodu na pewno coś nam wpadnie. Nie pamiętam meczu z tak słabą Chelsea, no może jak graliśmy z nimi zaraz po pierwszym odejściu Mourinho i dostali baty na Old Trafford to byli porównywalnie daremni i zagubieni. Na serio nie rozumiem ŻADNEGO powodu, żeby po zdobyciu bramki aż tak się przed nimi cofnąć i srać po gaciach. Aż się prosiło żeby wprowadzić wtedy Herrerę, za Matę, na zagęszczenie 2giej linii, który latałby za niebieskimi jak pies gończy i utrudniał im rozgrywanie akcji. Szlag mnie trafiał, że Diabły nie przejęły kontroli nad środkiem zabierając niebieskim miejsca do gry, bo na prawdę można było ich zdominować w tej strefie. Dla mnie osobiście ten mecz to 2 stracone punkty, a nie jeden zdobyty. Już nawet nie chce mi się analizować akcji po której straciliśmy bramkę, bo postawa jaką przyjęliśmy po wyjściu na prowadzenie przysporzyła nam problemów i walka o top 4 może być bardzo trudna, bo ekipy 1-4 grają naprawdę lepszy futbol, regularnie łoją drużyny z dołu tabeli i rzadko coś tracą.

Swoją drogą, co się dzieje z Chelsea? może mi ktoś to wyjaśnić? Patrzę na nich też pod kątem tego, co tam nawyprawiał Mourinho, który już raczej na pewno dostanie misje przywrócenia United do walki o najwyższe cele w kolejnym sezonie. Wygląda na to, że w tej ekipie panuje jakaś masowa plaga dennej formy. Do niedawna z przymrużeniem oka traktowałem koncepcję, że to piłkarze gremialnie dali dupy, czym doprowadzili Jose do rozpaczy i utraty stanowiska, ale teraz sądzę, że coś może w tym jednak być. Ta ekipa nie jest jakoś źle zorganizowana i nieodpowiednio ustawiona, a jednak grają straszną kupę. Nie wygląda też, żeby byli wcześniej nastawieni na pozbycie się Portugalczyka, bo po jego odejściu nadal panuje tam okrutna mizeria tyle tylko, że przestali przegrywać, a zaczęli remisować. Nie wygląda mi to też, na jakąś wybitnie szkodliwą i złą politykę personalną Mourinho, więc o co chodzi?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
08-02-2016 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016) - Silvan - 08-02-2016 12:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości