Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #6
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016)
No cóż - w tym roku kalendarzowym w ostatnim kwadransie spotkania straciliśmy już 5 punktów (chociaż dla równowagi z LFC, Newcastle i Swansea zdobyliśmy gole na wagę 5 punktów w okolicach 75. minuty). Gra - co zostało już tu napisane - napawa optymizmem, ale strata do pierwszej czwórki sama nie zmaleje i kolejne głupio stracone punkty jedynie oddalają perspektywę LM w przyszłym roku. Na plus tradycyjnie Martial i DDG (oby został z nami), poza tym znowu powrót do formy sygnalizował Roo. CBJ fajnie, a bardziej niż o złamanie linii spalonego pretensje miałbym o niepotrzebny wślizg - wszak Dave saves. Smile

Dobre wejścia bocznych obrońców do przodu nieco koiły tęsknotę za Shawem, ale czasami brakowało mi jeszcze tej chemii między skrzydłowymi a obrońcami. Parę akcji wyszło nam jednak znakomicie, w tym bramkowa, z fantastycznym uderzeniem Lingarda. Parokrotnie doprowadził mnie do irytacji, np. wyjątkowo niecelną wrzutką (nie pamiętam już, ile razy), ale ostatecznie Jesse znowu na plus. Miło patrzeć na wychowanka wykorzystującego swoją szczęśliwą szansę w pierwszym zespole. Co do gry w końcówce spotkania - murowanie to nie jest sam z siebie zły pomysł (zresztą warto zauważyć, że gola straciliśmy nie przez zamieszanie podczas murarki, tylko po naszej nieudanej kontrze, a później nieudanej pułapce ofsajdowej), ale nie mamy do tego piłkarzy. Blind? Szanujmy się. Do tego Depay jest w obecnej dyspozycji zbyt niezdyscyplinowany do gry kontratakiem i przy bronieniu wyniku jego wprowadzenie na boisko od razu budzi we mnie złe przeczucia.

Silvan napisał(a):Nie pamiętam meczu z tak słabą Chelsea, no może jak graliśmy z nimi zaraz po pierwszym odejściu Mourinho i dostali baty na Old Trafford to byli porównywalnie daremni i zagubieni.

Dodałbym jeszcze dwa spotkania, oba z OT: 3:0 za Scolariego w 2009 oraz 3:1 za AVB w 2011 (chociaż trzeba by wyłączyć końcówkę z golem i pudłem Torresa, bo totalnie odpuściliśmy i było gorąco).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-02-2016 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 1-1 Manchester United (07.02.2016) - Intel - 08-02-2016 17:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości