Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Shrewsbury Town 0-3 Manchester United (22.02.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1
FA: Shrewsbury Town 0-3 Manchester United (22.02.2016)
[Obrazek: besev4.png][Obrazek: ulqWIR.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Shrewsbury Town vs Manchester United
FA Cup
22.02.2016, 20:45
New Meadow, Shrewsbury



Żadna większa historia tak naprawdę w tym meczu. Klepaliśmy, klepaliśmy, ale bez żadnego przyspieszenia. W sumie w żadnym momencie meczu nie stłamsiliśmy rywala, co powinno nie stawić problemu. Znów napierdalamy pierwszym garniturem w takim meczu. Ferg by wystawił Perreirę, Keane'a, Rileya i Weira od początku i rozjebał ich 4:0. My jednak dalej katujemy podstawę nieważne z kim gramy.

Najbardziej szkoda Perreiry, który obowiązkowo powinien dziś wyjść od pierwszych minut. Niemniej akurat w tym aspekcie jestem w stanie zrozumieć trochę LVG, bo Andreas nie daje mu żadnych argumentów, żeby na niego stawiać. Od meczu z Ispwich chyba nie dał ani jednej dobrej zmiany. Wczoraj też mocno przeciętnie. Gubił dużo piłek, dużo niecelnych podań, spowalniał tą grę. Co smutne, Depay niczym się nie różnił od 3-ligowców. No i ogromna bura dla Keane'a. To są jakieś jaja, jak można tak się chujowo rozgrzać? Nikt mi nie wmówi, że to, że po pierwszym sprincie zrobił sobie coś z przywodzicielem, to nie kwestia chujowej rozgrzewki. Po kieszeni powinien za to dostać. Bo jakby nie patrzeć, jest teraz napastnikiem nr 2.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2016 12:09 przez Intel.)
23-02-2016 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2
RE: FA: Derby County 1-3 Manchester United (29.01.2016)
Cytat:Ferg by wystawił Perreirę, Keane'a, Rileya i Weira od początku i rozjebał ich 4:0.

A Fergie w ostatnich latach to stawiał w pucharach na młodzież, czy na pierwszy skład + zawodnicy do rotacji? Bo jak dla mnie zdecydowanie to drugie. Pamięta mecz z Crawley? Wtedy byli notowani jeszcze niżej, a na Old Trafford nie było żadnego młodzika (jeśli mnie pamięć nie myli).

Cytat:My jednak dalej katujemy podstawę nieważne z kim gramy.
Puchar to chyba jedyne rozgrywki, w których mamy realne szanse na zwycięstwo, więc wcale się nie dziwię, że jakoś bardzo nie ryzykujemy. Nie wpsominając już o tym, że mamy masę kontuzji, więc naprawde nie ma za bardzo kim grać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2016 12:05 przez michal85.)
23-02-2016 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: FA: Shrewsbury Town 0-3 Manchester United (22.02.2016)
W chwili obecnej z racji kontuzji zrobiło się akurat tak, że młodzicy i zawodnicy do rotacji to to samo. Poza tym kiedy mamy dać odpocząć podstawowym zawodnikom, jak nie w meczu z trzecio, a już zaraz pewnie czwartoligowcem? W PL nie, bo walka o LM, w LE nie, bo walka o LM. Łatwiejszych meczów, niż ten wczoraj nie będzie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-02-2016 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości