Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Everton (03.04.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
PL: Manchester United 1-0 Everton (03.04.2016)
[Obrazek: Utd_vs_evert.jpg]

Manchester United vs Everton FC
Barclays Premier League
03.04.2016, 17:00
Old Trafford, Manchester

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2016 11:17 przez Ruuuuuuuuuud.)
01-04-2016 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Everton (03.04.2016)
Jakoś nikt nic nie pisze, a mecz o kolosalnym znaczeniu, jak zresztą każdy z pozostałych do końca sezonu, ale Everton to silna ekipa i mecz na pewno nie był łatwy. Przed pierwszym gwizdkiem mieliśmy jeszcze piękną uroczystość ku czci sir Bobby Charltona.

Sam mecz oglądałem w trochę postronnym towarzystwie, więc przyznaję, że nie miałem możliwości dobrze przeanalizować postawy poszczególnych zawodników. Wysnułem jednak parę luźnych wniosków.

Mecze po przerwie międzynarodowej nie należą zwykle do porywających i tak też było wczoraj. Co rzuciło mi się w oczy, to dobra postawa Blinda w obronie, który w moim odczuciu i w porównaniu do Smallinga był oazą spokoju i pewnie radził sobie z Lukaku, mimo że wyglądał przy nim śmiesznie filigranowo. Bardzo bałem się pojedynków tej dwójki, przewaga fizyczna Belga została zaznaczona, ale czytanie gry i chłodna głowa Blinda niwelowała dysproporcję gabarytowo-siłową. Trzeba mieć nadzieję, że Daley nie złapał jakiejś kontuzji. Wracając do Smallinga to widać, że po urazie nie może się chłopak ogarnąć, czegoś mu brakuje i mam tylko nadzieję, że chodzi o ogranie. Carrick z kolei nadal przeplata znakomite występy z zupełnie przeciętnymi, żeby nie powiedzieć słabymi i wczoraj akurat trafił się ten drugi. Tego lata trzeba koniecznie znaleźć dla niego alternatywę, bez względu czy dostanie roczne przedłużenie, czy też nie. Tracę natomiast cierpliwość do Rojo, nie wiem co z nim jest... ale nie wykazuje za grosz boiskowej inteligencji i na tym poprzestanę. Darmian również zupełnie mnie nie przekonuje (Rafa wróć!). Nie najgorszy występ zaliczył Rashford, Martial mimo bramki w moim odczuciu raczej przeciętnie, podobnie zresztą Lingard, do spółki z Matą zaliczyli dość anonimowy występ, co w przypadku Hiszpana niestety staje się już normą :/ Fajne wejście "Fosumensaka" jak mówili na niego komentatorzy C+ Smile chłopak nieźle rokuje, ale to pomocnik i chciałbym zobaczyć go w końcu w środku pola, szkoda, że sezon zbliża się ku końcowi i może nie dostać takiej szansy.

Ogólnie bardzo ważne 3 pkt choć jak powiedział sam Luj, mieliśmy trochę szczęścia. Nadzieja na top 4 nie umiera, czas na Tottki.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2016 11:07 przez Silvan.)
04-04-2016 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Everton (03.04.2016)
Cytat:chłopak nieźle rokuje, ale to pomocnik i chciałbym zobaczyć go w końcu w środku pola, szkoda, że sezon zbliża się ku końcowi i może nie dostać takiej szansy.
To środkowy obrońca, a przynajmniej tam najczęściej grywał w drużynach młodzieżowych. Owszem, ostatnio w u21 grywa jako pomocnik, ale to też dlatego, że mamy sporo bardzo utalentowanych środkowych obrońców, więc jakoś trzeba wszystkich upchać Wink

Mecz długimi fragmentami nudny. Everton jest w tym sezonie słabiuteńki, my odrobinę lepsi i to było wczoraj doskonale widać. Nudy, ale 3 punkty zdobyte i wciąż można się emocjonować tym sezonem...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2016 11:28 przez michal85.)
04-04-2016 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości