Ankieta: Czy Martial coś wturla?
Wturla
Nie wturla, odpadniemy
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: West Ham United 1-2 Manchester United (13.04.2016)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: FA: West Ham United - Manchester United (13.04.2016)
Z nieco innej perspektywy: Zawsze będę kibicował United i liczył na zwycięstwo w każdym meczu, nieważne z kim grają, o co i co może się stać gdy w przypadku ewentualnego zwycięstwa czy porażki. Nawet mając takie podejście do tego klubu, mam pewne obawy, że zdobywając FA Cup, van Gaal może dać zarządowi poważny pretekst do pozostawienia go na stanowisku. Fakt, że do tej pory pełni swoją funkcję oznacza dla mnie, że w zarządzie jest obóz zwolenników Holendra, który utrzymał go na swoim stanowisku do tej pory. Obóz ten może mocno cisnąć pozostawienie go na kolejny sezon jeśli jednak uda mu się coś wygrać. Chcę wierzyć, że poleci mimo wszystko, ale obawa pozostaje. Tym niemniej o FA Cup trzeba walczyć do upadłego. Nie wiem, czy drużyna na niego zasługuje, ale jego zdobycie wcale by mnie nie zdziwiło, byłoby to dla mnie wręcz idealnym dopełnieniem dziwności i braku logiki obecnego United widzianego przez mnie w krzywym zwierciadle pod rządami van Gaala.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
12-04-2016 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: West Ham United - Manchester United (13.04.2016) - Silvan - 12-04-2016 09:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości