Ankieta: Najlepszy transfer poprzedniego sezonu to:
Ankieta jest zamknięta.
Carlos Tevez 57.78% 26 57.78%
Owen Hargreaves 26.67% 12 26.67%
Nani 2.22% 1 2.22%
Anderson 13.33% 6 13.33%
Razem 45 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfer sezonu w Manchesterze United?
Diablik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
Ale wtedy mieliśmy braki kadrowe z tego co dobrze pamiętam i OH grał z przymusu na tej stronie obronie, ale pewien nie jestem i chwalę go za to, że potrafił się dobrze odnaleźć na nowej pozycji
26-06-2008 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
Wg. mnie każdy transfer był udany. Nani bardzo szybki i dobry technicznie, Anderson bardzo walczeny no i nieźle podający, Hargreaves, może grać jako obrońca ale i jako pomocnik, wszech stronny no i świetnie rozumie się z innymi ale jeśli miałbym wybrać nalepszy transfer z tych 4 zawodnikó to wybrałbym Teveza. Jak na pierwszy sezon w MU to strzelał dużo, ratował na, cene punkty i to On wg. mnie jest najlepszym, transferem sezonu 2007/08.

Manchester United
26-06-2008 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
Ja nie będę oceniać każdego po kolei, bo wszyscy wiele wnieśli do zespołu. Tevez zasługuje na wyróżnienie.
Ale najważniejszy dla mnie jest transfer Owena Hargreaves'a. Dlaczego? Bo kogoś takiego potrzebowaliśmy. Świetny piłkarz środka pola, potrafiący zdominować każdego przeciwnika. Chłopak z charakterem, impulsywny. Sprawdza się jako klasowy prawy obrońca, nie gorszy skrzydłowy. Potrafi pociągnąć grę zespołu jeśli zostanie zwolniony z części zadań defensywnych- tym mnie trochę zaskoczył, choć pamiętam jak grał na mundialu w reprezentacji. A przede wszystkim to anglik i zdaje mi się, że do końca kariery pogra na Old Trafford, będąc mocnym punktem zespołu.
I pomyśleć, że w czasie starań wyciągnięcia go z Bayernu dziwiłem się, że Ferguson jest tak uparty. :? Chyba z piłkarzy, którzy przyszli przed sezonem byłby najtrudniejszy do zastąpienia.


Fan United od 1992 roku
26-06-2008 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
W moich oczach najwięcej zyskał Hargreaves. Zgodzę się z tobą Sebos w kwestii, że takiego zawodnika potrzebowaliśmy. Był niezawodny, nie ulegał presji i przede wszystkim wykazywał się precyzją nie gorszą od Scholesa. Jego uniwersalność jest porównywalna z O'shea. Przecież mecz z Barceloną to był jego dzień. Rajdy flanką były godne samego Ronaldo a i w defensywie przechwytami zadziwiał każdego. Miał tylko jedna wadę. Kolano. Dłuższą część sezonu przesiedział na ławce, dlatego też nie mogłam zagłosować na niego.

Głos poleciał na Teveza, dlaczego? To chyba każdy z nas wie. Cenne, bardzo cenne punkty w wielu spotkaniach. Z jego wzrostem tyle goli strzelonych głową. To cud? Dodajmy do tego bardzo szybką aklimatyzacje i świetną współprace z Rooneyem. Gdyby właśnie Roo nie łapał tylu kontuzji zapewne ta dwójka strzeliłaby jeszcze więcej cennych bramek. Nie zawodził w ważnych spotkaniach i nie czuł presji walcząc ramie w ramie z najlepszymi.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-06-2008 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
OH, tylko, że to będzie transfer następnego sezonu Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
26-06-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cristiano1996 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
Głos dostaje Tevez.To on obok Cristiano Ronaldo i Wayne'a Rooney'a był najlepszym zawodnikiem Manchester United.
13-07-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Transfer sezonu w Manchesterze United?
Nowy sezon rozpoczęty, więc temat przenoszę do archiwum


Fan United od 1992 roku
20-08-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości