Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 2-1 Crystal Palace (21.05.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
RE: FA: Manchester United 2-1 Crystal Palace (21.05.2016)
Na tle innych meczów Luja, ten wcale taki zły nie był. Był słaby, ale i tak często zdarzały nam się gorsze występy. Oddaliśmy chyba 3 celne strzały, plus dwa słupki, dupy nie urywa. Szczególnie, że CP nastawione było na defensywe i gre z kontry. Po prostu, zwykły Lujowy mecz, który powinniśmy wygrać z palcem w dupie, a o mało nie przegralismy.

Rooney mistrz, co chwilę czytam tutaj, że jest stary, że się już nie nadaje, bez charakteru, mentalności. Kurwa, to jest jedyny zawodnik w naszym zespole, który ma jaja na boisku. Wczoraj pociągnął zespół w tak ważnym i trudnym momencie. Szacun. Do tego mam wrażenie, że w ostatnich meczach mocno uwierzył w siebie, takie piły grał ostatnio, że sam Scholes by się nie powstydził Smile

Silvan napisał(a):Ten puchar należał się przede wszystkim kibicom, ale też Rooneyowi i Carrickowi

O tak, szczególnie podobała mi się radość Carricka, widać było jak ogromną satysfakcję dało mu wygranie tego pucharu Smile

Mecz słaby w naszym wykonaniu, ale na pewno zostanie długo w mojej pamięci, podobnie jak półfinał z Evertonem Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
23-05-2016 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Manchester United 2-1 Crystal Palace (21.05.2016) - Ruuuuuuuuuud - 23-05-2016 16:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości