Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 3-2 Manchester United (10.05.2016)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: West Ham United - Manchester United (13.03.2016)
Co by tu konstruktywnego napisać? Mieliśmy mieć trzy mecze i trzy "finały" na zakończenie sezonu, ale wygląda na to, że za jednym zamachem przekreśliliśmy dwa z nich bo z ekipą Borubara zagramy raczej tylko o honor. Co do samego meczu WHU wyszedł na murawę nastawiony jak na wojnę co było do przewidzenia. Pierwsze naście minut przypominało mi trochę wyjazdowy mecz z Arsenalem w tym sezonie, kiedy szybko ustawili sobie mecz. Tu było podobnie i aż dziwne, że wpadła im tylko jedna bramka. Spodziewałem się cholernie trudnej przeprawy i że możemy pęknąć pod naporem Młotów, ale żeby na przestrzeni całego spotkania oddać im tak wiele? Szczególnie boli to, że już udało się odwrócić losy meczu i wyjść na prowadzenie za sprawą genialnego Martiala, żeby w końcowym rozrachunki stracić pełną pulę, frajerstwo? czy indywidualne błędy? bez znaczenia... Jestem strasznie zawiedziony i nie mogę z tym przejść do porządku. Wszystko było w rękach i nogach naszego zespołu, taki prezent od losu i splot okoliczności umożliwiający szansę na grę w LM to była naprawdę ogromna szansa by zakończyć ten nieudany sezon bardzo pozytywnie, niestety... van Gaal może winić tylko siebie za taki obrót sprawy, on zbudował tą drużynę, decydował o jej polityce personalnej i stylu, a raczej jego braku. Nie udało mu się nawet szarpnąć pod koniec sezonu i trend uderzenia w ścianę kiedy tylko udaje się tej drużynie rozpędzić, tak charakterystyczny dla United van Gaala został zachowany. Jak wspominałem na shoutcie nie mam pretensji nawet do Blinda, van Gaal musi to wziąć na klatę i ładnie się pożegnać zdobywając FA Cup. Szefostwo klubu musi już poważnie myśleć o nowym sezonie i zmianach.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
11-05-2016 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Ham United - Manchester United (13.03.2016) - Silvan - 11-05-2016 09:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości