Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 3-2 Manchester United (10.05.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: PL: West Ham United - Manchester United (13.03.2016)
O meczu powiedzieliście wszystko tak naprawdę. Po 30 minutach powinno być po meczu i powinniśmy być spakowani 3:0. Uczciwie trzeba przyznać, że druga połowa dużo lepsza, chociaż byliśmy z piłką na połowie WHU, ale podejrzewam, że głównie spowodowane to było tym, że rywalom już brakło sił. 90 min nie da się biegać, tak jak w pierwszej połowie.

Nad Blindem pastwić się nie będę, bo nie. Pastwić należy się wyłącznie nad Lujem, bo to jego genialny pomysł.

Ja powiem tylko najważniejsze. Niedawno na SB gadaliśmy o tym, że bezjajeczność tego zespołu to wina Luja. Jego gadek o tym, że z tymi "patałachami" nie da się więcej ugrać, że to, że tamto i że gracze po prostu za nim nie idą. Wczoraj jednak mieliśmy pewną tego weryfikację. Co prawda nadal nie wiemy, czy Luj z innych ludzi mógłby wycisnąć żar i krew, ale na 100% wiemy jedno. Ten zespół to są mentalne pizdy, bez charakteru, bez honoru, bez dumy, bez woli walki. Gdybym mi przed meczem obrzucili autobus butelkami, mało mi krzywdy nie zrobili. To ja bym się zesrał na tym boisku, aby na koniec meczu móc podejść do ich "żylety" i móc unieść ręce w geście triumfu i ucałować herb.

Co mamy? Cipki, które sobie stoją, mają wszystko w dupie, także to, że rywale jadą ich bez mydła przez całą pierwszą połowę oraz cipki, które zamiast siedzieć wkurwione w tym autobusie cieszą mordę i nagrywają, co tu się nie dzieję. Ja tego zrozumieć nie umiem, i to mnie najbardziej denerwuje. Denerwuje to, że ciężko człowiekowi w jakiś sposób utożsamiać się z tym zespołem...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2016 19:50 przez RedLucas.)
11-05-2016 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Ham United - Manchester United (13.03.2016) - RedLucas - 11-05-2016 19:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości