Ankieta: Który beniaminek jest za słaby na Premier League?
Ankieta jest zamknięta.
Stoke City 61.11% 11 61.11%
WBA 16.67% 3 16.67%
Hull City 22.22% 4 22.22%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Jak wiemy te drużyny wymienione w temacie od przyszłego sezonu rozpoczną zmagania w najlepszej lidze świata. Która z nich może pokusić się o niespodziankę? Czy doczekamy się wersji podobnej do Derby? Zapraszam do dyskusji! Tak nawiasem mówiąc liczę na to, że Hull utrzyma się w lidze.
30-05-2008 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Według mnie największe szanse na utrzymanie ma WBA, które kilka lat temu grało już w najwyższej klasie rozgrywkowej. Hull City, ciężko powiedzieć, ale raczej nie wydają mi się jakąś szczególnie słabą albo mocną drużyną. Stoke City też nie mam pojęcia, wiem, że to klub jest ze starszych na świecie i został założony wcześniej niż United Wink

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
31-05-2008 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Myślę że Hull może być czarnym koniem PL. To ich debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ten klub istnieje już 107 lat. Cieszyłem się że awansowali może dlatego że grał tam na wypożyczeniu nasz młody Diabeł, a mianowicie Fraizer Campbell, który nieźle sobie tam poczynał Smile

"We Are The Pride of All Europe"
31-05-2008 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
co by tu duzo nie mowic, do Premiership znow awansowaly 2 druzyny ktore awansowac nie powinny... ktore znow beda obnizac poziom rozgrywek a mianowicie Stoke i Hull. w poprzednim sezonie byly to Birmingham i Derby ;/ no ale tak to juz jest kiedy rywale z ligi ktorzy maja 2 razy lepszy sklad sa zmeczeni graniem na 2-gim froncie i mysla ze jak graja w np Wolves to awansuja do Premiership. oj nie tedy droga pseudogwiazdy moje...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-06-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
maju ty chyba nie wiesz co mówisz .... może Derby w poprzednim sezonie zdobyło zaledwie bodajże 10 pkt ale United miało spore problemy by wywieźć z ich obiektu komplet.
A skąd wiesz, że Stoke i Hull będą obniżać pozniem rozgrywek? Interesujesz się Championship? Bo jeśli nie to powiem Ci, ze obie te drużyny w pełni zasłużyły na awans po wspaniałym sezonie.

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
07-06-2008 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
nie interesuje sie CCC tak jak BPL ale wiem co sie tam dzieje. te beniaminki wykorzystaly to ze inni faworyci zlekcewazyli rozgrywki. ile bylo meczow w ktorych np do przrwy przegrywali a po przerwie grali niemalze na wykonczenie organizmow aby tylko wygrac lub zremisowac ?
te druzyny nie znaja atmosfery PL. sa niedoswiadczone. jesli ktos z nich sie utrzyma to tylko WBA...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
07-06-2008 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
maju1309 napisał(a):te beniaminki wykorzystaly to ze inni faworyci zlekcewazyli rozgrywki.

Jak można zlekceważyć CCC dla innych pucharów?

maju1309 napisał(a):te druzyny nie znaja atmosfery PL. sa niedoswiadczone. jesli ktos z nich sie utrzyma to tylko WBA...

Żebyś się nie zdziwił Smile Dla każdej z tych trzech drużyn gra w Premier League jest już piłkarskim rajem. Z pewnością będą chcieli być zapamiętani po każdym meczu jako trudny rywal. Drugiego bliźniaka Derby nie widzę póki co.
07-06-2008 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Nawet okienko się nie otworzyło, jeszcze się nie wzmocnili, a już tutaj komentarze że ten i ten zespól spadnie...
Jest takie coś jak syndrom 1 sezonu ( Wigan, Reading )
Oraz jest coś takiego jak syndrom 2 sezonu ( Reading...)
1 sezon rewelka, 2 sezon spadek, więc nie jest powiedziane że taki Sunderland nie spadnie, a szaleć w Premiership będzie np. Stoke.
10-06-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Maju ma 100% racje. Stoke i Hull to drużyny na poziomie Derby, a jak ktoś próbuje dyskutować, ze Derby coś wprowadziło do ligi to niech jeszcze cztery razy przeczyta to, co chciał napisać. Oczywiście ani Hull, ani Stoke nie pobija "rekordu" Derby, bo pewnie miedzy sobą nastrzelają milion bramek, ale jeśli chodzi o ich poziom piłkarski to pożal się Boże. Mówimy o drużynie, która przegrała 4:0 z Newcastle bez trenera!

//używaj polskich znaków

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 04:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Na wstępie: Nie wierze, w żadne syndromy. Nie dość, że brzmi to beznadzienjnie, to na dodatek coś takiego nie istnieje. Wigan? Klub, w który pompowane są duuże pieniądze, które za jakieś 10 lat mają się zwrócić. I niech mi tylko ktoś powie, że to nie prawda. Popatrzcie na JJB Stadium Stadion postawiony 9 lat temu. Mniej więcej wtedy zaczęło się podbijanie przez Wigan kolejnych klas rozgrywkowych. W prawdzie w Coca-Cola FL One (odpowiednik polskiej III, a nowej II ligi) znajdziecie stadiony nawet na 40 tysiące. Elland Road - stadion Leeds, klubu, który kilka lat temu walczył z powodzeniem w LM. 30 tysiące ma stadion Nottingham Forrest, klubu, który swojego czasu potrafił podwójnie zdobyć Puchar Europy. Ten stadion na tamte lata był ogromny. W tej lidze są też Huddersfield Town, Tranmare, Port vale ze sporymi stadionami. Są to drużyny, które kiedyś były naprawdę silne w Anglii. Może nie na miarę mistrza, ale na środek tabeli. Ale tu nie o stadionach piszemy. Chciałem tylko udowodnić, że Wigan ma się dobrze w PL bo są w ten klub pompowane pieniądze. A Reading to klub, który też niedawno był w C-C FL One. Tylko, że tu też jest poważny sponsor (Magnusson, chyba nie przekręciłem nazwiska). Jednak jego pieniądze starczyły tylko na 1. sezon w PL. W nowym sezonie drużyna ta znów powalczy o awans.
Hull i Stoke wykorzystały to, że inne zespoły je lekceważyły. Tak samo jak Grecja 4 lata temu. Spadną w połowie sezonu.
dzięki za przeczytanie

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-07-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
W Reading jest John Madejski, a niejaki
maju1309 napisał(a):Magnusson
jak pamiętam jest West Ham. Co do Hull City nie byłbym taki pewien. Chociaż ,jak obserwuję ten klub to póki co na utrzymanie się w tej lidze nie ma zbytnio dużych szans.
02-07-2008 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Miko napisał(a):jak pamiętam jest West Ham.

Eggert Magnusson nie pracuje w West Ham od grudnia, zastąpił go Bjorgolfur Gudmundsson.

Pele good, Maradona better, George Best
02-07-2008 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Sarni napisał(a):Maju ma 100% racje. Stoke i Hull to drużyny na poziomie Derby, a jak ktoś próbuje dyskutować, ze Derby coś wprowadziło do ligi to niech jeszcze cztery razy przeczyta to, co chciał napisać. Oczywiście ani Hull, ani Stoke nie pobija "rekordu" Derby, bo pewnie miedzy sobą nastrzelają milion bramek, ale jeśli chodzi o ich poziom piłkarski to pożal się Boże. Mówimy o drużynie, która przegrała 4:0 z Newcastle bez trenera!

//używaj polskich znaków

Jak mam uzywac polskich znakow jak nie mam ich na klawiaturze?

maju - syndrom drugiego sezonu istnieje. Zwykle jest tak, ze w pierwszym sezonie ci zawodnicy staraja sie najbardziej, zeby wyrobic sobie marke i zapewnic dobra przyszlosc. W drugim sie juz starac nie musza, bo nawet jesli spadna, to i tak w gruncie rzeczy najlepsi z nich zostana w lidze. Co do West Hamu, to tam akurat zadzialalo co innego - chaos. Bo pilkarzom woli walki trudno odmowic, w takich klubach lenistwa raczej nie ma, bo nie pozwalaja na to kibice. Niepotrzebni Argentynczycy + duzo kontuzji + chaos w sztabie szkoleniowym przyniosly walke o utrzymanie. Z kolei w Reading i Wigan zadzialal wlasnie ten brak walki.

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
W sumie w Wigan też mieli ogromną ilość kontuzji, do tego sporo ciekawych grajków poszło do innych klubów. Kto wie jakby to wyglądało, jakby zostali w tym klubie dłużej. Może zamiast bronic się przed spadkiem, powalczyli by o środek tabeli, może nawet jakieś puchary.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-07-2008 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
Re: Beniaminki: Stoke City, West Bromwich Albion, Hull City
Czesto jeden z beniaminkow robi zamieszanie w lidze. Tak było np. w przypadku Reading gdy awansowali do Premier League . W tym sezonie licze na ekipe Phila Browna, czyli ekipe Hull City. Sam nie wiem dlaczego, po prostu przypadli mi do gustu, gdy ogladałem kilka ich meczy w Championship. Uwazam, ze w ich ataku pierwsze skrzypce bedzie grał Craig Fagan. Podoba mi sie ten zawodnik. Za tem: Do boju HULL! (tylko z United baty dostaniecie... )

amor patriae nostra lex
14-08-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości