Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2016/2017
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
RE: United w sezonie 2016/2017
Cóż. Po odejściu Schweiniego to mi się wydaje, że trójka w środku to jest mus. Poza tym w ustawieniu jakie zaprezentował Ruud jest mankament w takiej postaci, że Carrick zazwyczaj gra baardzo głęboko. Grając bez typowych skrzydłowych głęboki środek pola nie za bardzo się raczej sprawdzi a sam Pogba zostanie zjedzony jeżeli będzie łącznikiem między Carrickiem a - nie daj Jose - Rooneyem. W takim ustawieniu będzie za duża dziura w środku. Chyba, że zamiast Carricka grałby Schneiderlin który grałby w parze tak jakby z Pogbą czy raczej może w jednej linii, ale Morgan musi ogarnąć dupę przede wszystkim.
No nic zobaczymy jaka koncepcja będzie. W sumie w Chelsea to trybiło dość ciekawie z cofniętym Maticem, wolnym Fabsem i Oscarem z przodu. Ciekawe ciekawe. Mkhitaryan też trochę podobny do Williana a Martial na siłę może być takim Hazardem. No nie wiem, wg mnie jednak lepiej by było gdyby nasi skrzydłowi byli nastawieni na grę bliżej środka, tak jakby półśrodka robiąc miejsce dla naszych mega ofensywnych obrońców, tylko wtedy granie z 10-tką miało by jakiś sens, ale zobaczymy jak to poskłada Jose.
10-08-2016 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2016/2017 - Intel - 25-05-2016, 13:40
RE: United w sezonie 2016/2017 - Hubson - 10-08-2016 17:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości