Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2016/2017
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
United w sezonie 2016/2017
Po zwolnieniu Louisa van Gaala Manchester United kolejny już raz staje przed kryzysem tożsamości. Spodziewane na dniach ogłoszenie objęcia pieczy nad składem przez Jose Mourinho jest symbolem zmiany, która dotknie nie tylko sztab szkoleniowy, ale i cały klub. To, jak zniesie on najbliższe lata, zadecyduje o tym, czy w przyszłości na myśl o sezonie 2015/16 fani będą krzywić się po przegranym awansie do Ligi Mistrzów, czy też ciepło wspominać długo wyczekiwany triumf w FA Cup; czy ogień podłożony przez holenderskiego menedżera znów okazał się oczyszczającym źródłem przyszłych sukcesów, czy niszczycielskim żywiołem równającym z ziemią manchesterskie sny o potędze. Wink

Zapraszam o dyskusji na temat ogólnej wizji tego, czego oczekujecie od naszego klubu w najbliższym sezonie. Dla porządku przypominam o nieco zapomnianym temacie transferowym oraz o jeszcze nieutworzonym temacie o nowym menedżerze United, którego nazwisko poznamy niebawem.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2016 13:45 przez Intel.)
25-05-2016 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2
RE: United w sezonie 2016/2017
Jose i Edzio zrobili w tym okienku fantastyczną robotę. FANTASTYCZNĄ. Co prawda jak większość uważam, że zapłaciliśmy za dużo za Pogbę, a Ibra mógłby być trochę młodszy. Jednak Mou wiedział co robi, wzmocnił każdą pozycję w zespole i na tą chwilę jesteśmy moim zdaniem drużyną kompletną. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko takich prawdziwych skrzydłowych, ale może Young będzie dostawał więcej szans lub Depay w końcu się ogarnie. Przyszli do nas zawodnicy z najwyższej półki, w połączeniu z takim trenerem jak Mou to może wypalić już w tym sezonie. Naprawdę mocno wierzę, że jesteśmy odpowiednio mocni by zdobyć tytuł. Oczywiście ten sezon to nie będzie to samo co poprzednio, tym razem City ma trenera i znowu nakupili nowych grajków, Chelsea fajnie się wzmocniła i zaczyna wszystko od nowa ze świetnym trenerem, ba, nawet LFC może w tym sezonie mocno namieszać, bo Klopp robi robote. Lisy w dalszym ciągu świetnie poukładani, utrzymali większość zawodników, Musa może wypalić, ale wątpie, żeby w tym sezonie udało im się powtórzyć sukces z poprzedniego. Walka o top4 - tak, walka o majstra - nie.

------------------------------Ibra/Rash----------------------------
------------------------------Roo/Miki------------------------------
Martial/Depay---Pogba/Herrera------------------Lingard/Young
----------------------------------Carrick/Morgan-------------------
Shaw/Rojo-----Bailly/Blind---Smalling/Jones----Valencia/Fosu
--------------------------De Gea/Romero--------------------------

Tak ja bym to widział, ale coś mi się wydaje, że Young może dostawać szanse na prawej obronie. Poza tym mam nadzieję, że Fellainiego będziemy oglądać tylko z zespołami grającymi dobrze w powietrzu, jako zadaniowiec. Jak widać nie ma tutaj też miejsca dla Maty i myślę, że Hiszpan może sporo czasu siedzieć na ławce. Aczkolwiek po tych kilku spotkaniach odnoszę wrażenie, że to raczej Depay będzie w hierarchii Jose na ostatnim miejscu, a Mata może dostawać szanse gry na bokach lub na pozycji Rooneya (w przypadku gdy Henrich grałby na skrzydle).

Mam świadomość, że początek sezonu może wyglądać przeciętnie, ale wierzę, że z biegiem czasu będzie tylko lepiej Smile Poza tym mamy takie indywidualności w zespole, że mogą oni pociągnąć ten wózek sami w tych słabszych chwilach.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-08-2016 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: United w sezonie 2016/2017
A gdzie Darmian sie zgubił? Wink Dla mnie nie ma innej opcji jak 433 z DMem. Granie z dychą bedzie uciazliwym stoperem dla zespołu wymyslonym pod Rooneya. Mamy naprawdę wielu grajków w środku pola, za to stosunkowo mało na skrzydłach.

Po drugie, juz o tym pisałem ale uwiecznie to tutaj. Grajac za 10 z jednym partnerem obok, Pogba bedzie kosmicznie ograniczony. Ale czego nie robi się dla kapitana; )

Ja jestem umiarkowanym optymistą. Imo wiele jeszcze znaków zapytania do tego jakim bedziemy grać ustawieniem, czy Roo zostanie usadzony. A dla mnie to dwa absolutnie kluczowe aspekty, które zdecydują o sukcesie, bądź klapie Mou. Także ja czekam, ale bez wątpienia są to ludzie z których można zrobić misia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-08-2016 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: United w sezonie 2016/2017
Myślę, że w ustawieniu już nic się nie zmieni. O Darmianie rzeczywiście zapomniałem, ale to dlatego, że cos go rzadko było widać w składzie. To jest solidny grajek w defensywie, jako rezerwowy jak najbardziej, ale do gry w pierwszym składzie United...nie. Ja zawsze powtarzałem, że my potrzebujemy takich bocznych obrońców jak Evra, Rafael czy Valencia - zawodników, którzy dają nam przewagę w ofensywie. Antonio zdecydowanie się poprawił w grze defensywnej i obecnie nie ma w United osoby, która mogłaby mu zagrozić na tej pozycji. Szczerze, to moim drugim wyborem byłby Fosu. Wolałbym dać szansę naszemu młodemu, który naprawdę mi zaimponował w poprzednim sezonie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-08-2016 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
RE: United w sezonie 2016/2017
Cóż. Po odejściu Schweiniego to mi się wydaje, że trójka w środku to jest mus. Poza tym w ustawieniu jakie zaprezentował Ruud jest mankament w takiej postaci, że Carrick zazwyczaj gra baardzo głęboko. Grając bez typowych skrzydłowych głęboki środek pola nie za bardzo się raczej sprawdzi a sam Pogba zostanie zjedzony jeżeli będzie łącznikiem między Carrickiem a - nie daj Jose - Rooneyem. W takim ustawieniu będzie za duża dziura w środku. Chyba, że zamiast Carricka grałby Schneiderlin który grałby w parze tak jakby z Pogbą czy raczej może w jednej linii, ale Morgan musi ogarnąć dupę przede wszystkim.
No nic zobaczymy jaka koncepcja będzie. W sumie w Chelsea to trybiło dość ciekawie z cofniętym Maticem, wolnym Fabsem i Oscarem z przodu. Ciekawe ciekawe. Mkhitaryan też trochę podobny do Williana a Martial na siłę może być takim Hazardem. No nie wiem, wg mnie jednak lepiej by było gdyby nasi skrzydłowi byli nastawieni na grę bliżej środka, tak jakby półśrodka robiąc miejsce dla naszych mega ofensywnych obrońców, tylko wtedy granie z 10-tką miało by jakiś sens, ale zobaczymy jak to poskłada Jose.
10-08-2016 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #6
RE: United w sezonie 2016/2017
RedLucas napisał(a):Cieszę się, że ktoś jeszcze zauważył to o czym trąbie nie wiem już od kiedy. 433 to mus i będziemy się o tym przekonywać w miarę upływu sezonu. Pogba będzie zbierał jeszcze więcej zjeby, a gruby hamował naszą grę.

Już nie chcę znowu dyskutować o Rooneyu, bo to nie ma sensu. Moje pytanie jest następujące: jak byście widzieli to 4-3-3? Kto w środku pola?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-09-2016 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #7
RE: United w sezonie 2016/2017
(14-09-2016 11:46)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  
RedLucas napisał(a):Cieszę się, że ktoś jeszcze zauważył to o czym trąbie nie wiem już od kiedy. 433 to mus i będziemy się o tym przekonywać w miarę upływu sezonu. Pogba będzie zbierał jeszcze więcej zjeby, a gruby hamował naszą grę.

Już nie chcę znowu dyskutować o Rooneyu, bo to nie ma sensu. Moje pytanie jest następujące: jak byście widzieli to 4-3-3? Kto w środku pola?

Tu chyba jest sporo możliwości.
Herrera-Morgan-Pogba
Herrera-Fella-Pogba
Herrera-Carrick-Pogba

Nie wiem, czy z Mikim to mogłoby funkcjonować. Jak nie, to ja dalej się upieram, że wystarczy Miki za Rooneya. Owszem cierpi na tym troszeczkę Pogba, ale też znowu bez przesady, dalej może robić w ofensywie bardzo dużo. A to że nie może być w defensywie beztroski, to tylko z pożytkiem dla jego rozwoju.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Miki za Roo to strzał w stopę. Jeszcze za Waynem zatęsknicie.

To się z Tobą zgadzam. Powiem więcej, ja już od ponad dwóch lat za nim tęsknię.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016 13:07 przez robaldo.)
14-09-2016 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #8
RE: United w sezonie 2016/2017
Ojć, zapomniałem o Herrerze. Rzeczywiście z nim to miałoby sens Smile Oczywiście mi najbardziej podoba się opcja Herrera-Carrick-Pogba, ale z tego co widzę to Jose nie ma w swoich planach Anglika.
Miki za Roo to strzał w stopę. Jeszcze za Waynem zatęsknicie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-09-2016 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
RE: United w sezonie 2016/2017
A skąd osąd, że Miki za Roo to strzał w stopę? Widzieliśmy go na tej dyszce w tym zespole? Mi trochę przypomina się sytuacja z Kagawą. Też nominalna dycha, a rzucana wszędzie tylko nie na dychę. Jegomość blokujący również ten sam.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-09-2016 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #10
RE: United w sezonie 2016/2017
Miki ma teoretycznie predyspozycje do gry na 10tce, ale według danych, które przeglądałem na okazję jego transferu (a które postaram się odnaleźć), w ostatnim sezonie zagrał na tej pozycji ledwie 3 czy 4 razy. Za to grając na prawej stronie rozkurwił bundesligę w pył i właśnie na prawej powinien grać u nas. Zresztą przecież pozycja nr. 10 w United istnieje tylko ze względu na Rooneya i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Eliminując Rooneya wyeliminujemy też tą pozycję i nastąpi zmiana formacji na 4-3-3. Z tego powodu, dyskusje o obsadzeniu 10tki uważam za jałowe.

Swoją drogą patrząc na niezachwianą pozycję Rooneya w tym zespole, opaskę kapitańską itd. Zastanawiam się jak Mourinho przekonywał Pogbę do transferu (ponoć musiał się nad nim napracować), chodzi mi o kwestie sportowe, bo kasa, kasą, ale musiał mu przedstawić swoją wizję i jego własną rolę w drużynie. Jakoś nie wierzę, że przekonał go tym, że będzie grał w dwuosobowym środku pola z Fellainim... Ogólnie rzecz biorąc chyba bardziej warto budować drużynę wokół młodego kapitalnego zawodnika, kupionego za 100 milionów i nawet zmienić pod niego formację, niż robić to wokół podstarzałego kapitana, bez względu na kult jaki mu towarzyszy na wyspach.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-09-2016 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #11
RE: United w sezonie 2016/2017
Nie jesteśmy Borussią Dortmund, prawoskrzydłowy u nas, a prawoskrzydłowy tam to dwie zupełnie inne bajki. W Dortmundzie miał obok siebie Kagawę, Reusa, Weigla, Gundogana. Wszyscy lubią grać piłką, zawężać, pokazywać się do gry. A tu ma kogo? Rooneya, Fellainiego i Pogbę. Nawet Pogba to nie jest wirtuoz bliskiej gry, raczej lubi rozszerzać, dynamizować, indywidualnie kreować akcje.
W meczach ze słabeuszami, gdzie siedzimy 8 zawodnikami na połowie rywala Miki może sobie grać wszędzie i nie będzie to miało wielkiego wpływu na jego grę. W takich meczach jak z City problemy będą i to ogromne...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2016 13:54 przez robaldo.)
15-09-2016 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #12
RE: United w sezonie 2016/2017
robaldo napisał(a):Nie jesteśmy Borussią Dortmund, prawoskrzydłowy u nas, a prawoskrzydłowy tam to dwie zupełnie inne bajki.

Dwa miesiące, inna rzeczywistość. Nie spodziewałem się w najśmielszych snach, że to w ogóle nastąpi, a jeśli nawet, to z pewnością nie spodziewałem się, że nastąpi to z dnia na dzień.
Niebywałe, że po takim czasie stagnacji, dreptania w miejscu, robienia małych kroków naprzód, by potem zrobić jeden większy w tył potrafiliśmy zmienić niemal w jednej chwili standardy naszej gry.
Wszystkie nasze bolączki jak brak agresji w odbiorze, brak natychmiastowego odbioru po stracie piłki, brak pomysłu na przeprowadzenie piłki ze strefy środki do tercji ofensywnej ustąpiły w zasadzie w jednej chwili.

Pytanie dlaczego nastąpiło to teraz. Po pierwsze wydaje się, że właściwie wszyscy zawodnicy czują się znakomicie pod względem motorycznym. Trudno tutaj nie wspomnieć o Rooneyu. Mój ci jeju, jak on wczoraj grał! Patrząc na niego miałem wrażenie, że razem z nim podróżuję w czasie i jutro zamiast na uczelnię wybiorę się do liceum albo kto wie, może nawet gimnazjum. Jedno wydaje się jednak pewne, Mourinho (a może sam Rooney?) pomógł mu wrócić do żywych jak nikt inny. Brawo dla obu.
Ale czy można to tłumaczyć tylko względami fizycznymi? No z pewnością nie. Owszem, gdy dobrze pracują nogi to i głowie łatwiej, ale samoświadomość tych zawodników na boisku, tego gdzie mają się poruszać w każdej fazie gry, tego po co to robią, tego że są odpowiedzialni jeden za drugiego jest wprost imponująca.
Do tego wszystkiego dochodzi powrót Jonesa. Tego Jonesa! Niebywale agresywnego w podejściu do rywali będących tyłem do bramki, nie pozostawiającego im ani milimetra wolnej przestrzeni. Wreszcie Jonesa, który po odbiorze piłki w strefie centralnej nie panikuje, nie oddaje jej do tyłu, tylko rozpoczyna natychmiastową kontrę czy to umiejętnym podaniem, czy samotnym rajdem.

I jeszcze na koniec jedno wyjaśnienie. To że porównuję ten zespół do absolutnego topu nie oznacza, że uważam Manchester United za projekt skończony. Wreszcie jednak widzę bazę, wzorzec do której mogę odnosić ten zespół tydzień po tygodniu. Teraz obserwowanie tego zespołu, tego co robi na boisku dobrze, a co źle; czy w danym elemencie się rozwija, czy wręcz przeciwnie ma znów jakiś sens. Co najważniejsze myślę, że czują to też sami zawodnicy.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-12-2016 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #13
RE: United w sezonie 2016/2017
Dobra, słodkie leniuszki, pora coś poskrobać! Każdy ma pewnie całościowo podobne spojrzenie na ten sezon, jak i na przyszłość, jednak już na SB widać, że są różnice i warto to sobie przedyskutować, a nie kończyć na paru zdaniach na SB, kiedy temat wówczas jest tylko dotknięty, a nie szczegółowo przedstawiony Wink Ja w tym poście machnę o minionym sezonie i o nadziejach, oczekiwaniach na przyszły.

Pisałem o tym na SB, przed finałem LE granica między sezonem tragicznym, a trzeba powiedzieć chyba niezłym, była bardzo cienka. Mecz jednak wygraliśmy, więc nie zajmuję się tym co by było, gdyby... Ten sezon pod względem wyników trzeba uznać za niezły, może nawet dobry? Choć to jednak lekkie nadużycie IMO. W każdym razie sezon kończymy z 3 pucharami. Wygląda pięknie, the treble Big Grin Jednak dwa puchary to właściwie nie puchary (CS, EFL), a trzeci smakuje nieźle, ale też raczej bardziej przez wzgląd, że daje LM i nie mieliśmy go jeszcze w gablocie.

Także w sumie można powiedzieć, to co zawsze się mówiło o Mou - wyniki się bronią. Jednak gra... Bardzo zmienna to na pewno. Początek sezonu zrozumiały, nowy menago, nowe wymagania, paru nowych istotnych grajków. Okej. Potem już nie pamiętam na jaki okres to mniej więcej przypadło, ale chyba jakoś luty, że nasza gra zaczęła się zazębiać. Naprawdę przyjemnie oglądało się nasze mecze. Szło to w parze z wynikami, szczerze mówiąc wówczas myślałem, że poniżej tego poziomu już nie zejdziemy.

Jednak końcówka sezonu to naprawdę katorga... To chyba była piłka porównywalna do Moyesa, tylko wyniki ciut lepsze. Ja wiem, zjebało się wszystko na raz. Milion kontuzji, granie co 3 dni bez przerwy itd itd. Tylko naprawdę czego Mou oczekiwał tak zawężając sobie kadrę? Powiedzmy skrzydła, atak, obrona obstawione znośnie, tam sobie daliśmy jakoś radę. Ale środek pola? Pisałem o tym już w styczniu. To było karygodne puścić Morgana i Bastiego i choćby nie wypożyczyć NIKOGO. Sam się Portugalec prosił, więc to, że ta końcówka sezonu była taka tragiczna, to tylko i wyłącznie jego wina.

To co też strasznie mnie wkurwiało w naszej grze na przestrzeni całego sezonu to nie dobijanie ogórków na OT. Stąd też wzięły się te remisy, które to zdecydowały o klęsce w PL. Ja nie jestem w stanie pojąć, jak można być zespołem dużo lepszym, grać dużo lepszą piłkę i strzelić na 1:0 i potem chcieć to tylko dowieść. No kurwa, nie znoszę takiego minimalizmu. W dotychczasowej karierze zawsze Mou to wychodziło, w tym sezonie dotkliwie się na tym przejechał, więc liczę, że w przyszłym takie zespoły będziemy pakować 3:0 a potem odpoczywać.

Indywidualnie o grajkach:
Na duży plus - Bailly, Herrera, Valencia
Na plus - Rojo, Pogba, Zlatan, Rash, Romero
Ni to plus, ni minus - DDG, Jones, Blind, Mata, Darmian, Lingard, Young, Fella, Roo
Na minus - Martial, Miki, Carrick,
Na duży minus - Shaw, Smoła

Trójka najlepszych raczej oczywista. Zlatan się nie załapał, bo jednak patelni zjebał niemiłosiernie wiele i śmiało powinien się zakręcić koło 40 goli. Romero był dla mnie zaskoczeniem. Szczerze mówiąc, nie myślałem, że jest aż tak solidny. Tragiczny sezon dla Shawa, kontuzja za kontuzją, konflikt z Mou. Nie chciałbym go stracić, bo nigdy nie zapomnę, jaki to był krak przed złamaniem. Smoła podobnie w sumie, tylko grał nieco lepiej. Niemniej też duży zjazd. Carras niestety młodszy już nie jest i jednak często przechodził obok meczów notując sporo strat. Martial wiadomo, ale wierzę w chłopa mocno. Miki, cyferki niezłe, ale wpływ na grę znikomy. Szczególnie końcówka sezonu tragiczna, do szewskiej pasji doprowadzał mnie tymi stratami.

Co w nowym sezonie? Realna walka o mistrzostwo. Nie mówię kategorycznie, że musi to być mistrzostwo. Bo jeśli będzie przyjemna gra i walka do ostatniej kolejki, to będę względnie zadowolony. Do tego bez kompromitacji w LM, jakaś przynajmniej ćwiartka byłaby w porządku. Powalczyć w Pucharze Anglii i tyle Wink

O samej taktyce, tych całych potencjalnych transferach i wróżeniu z fusów, może w innym temacie, w innym poście jednak maznę Wink

Enjoy!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-05-2017 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #14
RE: United w sezonie 2016/2017
Wszystko tylko nie Rooney nad Martialem, Mikim i Carrickiem Sad Blinda i Lingarda dałbym na plus. Także też coś skrobnąłem. Enjoy!

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-05-2017 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
RE: United w sezonie 2016/2017
Tak nie wiedziałem szczerze mówiąc, co zrobić z tym Rooneyem, ale polubiłem go za to, że tyle siedział na ławie i że przez tyle czasu był kontuzjowany i że tak mało grał Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-05-2017 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości