Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2016/2017
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #10
RE: United w sezonie 2016/2017
Miki ma teoretycznie predyspozycje do gry na 10tce, ale według danych, które przeglądałem na okazję jego transferu (a które postaram się odnaleźć), w ostatnim sezonie zagrał na tej pozycji ledwie 3 czy 4 razy. Za to grając na prawej stronie rozkurwił bundesligę w pył i właśnie na prawej powinien grać u nas. Zresztą przecież pozycja nr. 10 w United istnieje tylko ze względu na Rooneya i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Eliminując Rooneya wyeliminujemy też tą pozycję i nastąpi zmiana formacji na 4-3-3. Z tego powodu, dyskusje o obsadzeniu 10tki uważam za jałowe.

Swoją drogą patrząc na niezachwianą pozycję Rooneya w tym zespole, opaskę kapitańską itd. Zastanawiam się jak Mourinho przekonywał Pogbę do transferu (ponoć musiał się nad nim napracować), chodzi mi o kwestie sportowe, bo kasa, kasą, ale musiał mu przedstawić swoją wizję i jego własną rolę w drużynie. Jakoś nie wierzę, że przekonał go tym, że będzie grał w dwuosobowym środku pola z Fellainim... Ogólnie rzecz biorąc chyba bardziej warto budować drużynę wokół młodego kapitalnego zawodnika, kupionego za 100 milionów i nawet zmienić pod niego formację, niż robić to wokół podstarzałego kapitana, bez względu na kult jaki mu towarzyszy na wyspach.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-09-2016 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2016/2017 - Intel - 25-05-2016, 13:40
RE: United w sezonie 2016/2017 - Silvan - 15-09-2016 08:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości