Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 0-1 Manchester United (27.08.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
PL: Hull City 0-1 Manchester United (27.08.2016)
[Obrazek: 104jp08.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Hull City vs Manchester United
Barclays Premier League
27.08.2016, 18:30
KC Stadium, Kingston upon Hull

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2016 13:25 przez Ruuuuuuuuuud.)
21-08-2016 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
Kto by pomyślał, że ten mecz będzie hitem Premier League, bo oto spotykają się druga i trzecia drużyna w tabeli. Jeżeli zostaną dokonane pewne roszady w składzie (dajcie szansę temu Mkhitaryanowi), to na pewno jest to mecz do wygrania. Inaczej. Takie mecze należy wygrywać i mimo, że rywal nadspodziewanie dobrze zaczął sezon, to jednak jest to ekipa środkowotabelowa.

Poza Mkhitaryanem chciałbym zobaczyć Lingarda, bo jakoś Mata mnie nie przekonuje. Smalling jeszcze bodaj 2 czy 1 mecz przerwy (nie wiem czy Community Shield się liczył).
22-08-2016 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
allfanmu napisał(a):Smalling jeszcze bodaj 2 czy 1 mecz przerwy (nie wiem czy Community Shield się liczył).

Hmm? Jeśli masz na myśli zawieszenie to ono się już skończyło, Smalling w meczu z Soton wszedł z ławki Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-08-2016 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
Faktycznie.. Big Grin Czyli pomyliłem się o 2 mecze. Big Grin
22-08-2016 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
Bardzo podobało mi się to co United pokazali w meczu z Soton i nie widzę większych powodów do dokonywania zmian. Jak dla mnie Mata zagrał bardzo fajny mecz, walczył, biegał, ścinał do środka, kiedy Valencia pokazywał się na boku. Juan wyraźnie walczy o swoje miejsce w tym zespole i daje Mourinho do myślenia. To czy Miki dałby tej drużynie więcej grając na tej samej pozycji pozostaje kwestią otwartą i chyba tylko ciekawość sprawia, że chciałbym go zobaczyć w meczu z Hull, ale jak znowu zagra Mata to też nie będę zawiedziony taką decyzją. Podobnie liczę na występ Fellainiego, chyba każdy jest trochę zaskoczony tym jak dobrze Belg wpasował się w nowe United Mourinho. Nie wiem co mu zrobił Jose, że chyba zmienił go w DMa, ale w obecnych warunkach to działa! Im mniej Fellainiego tym lepiej, zablokować, przejąć, asekurować Blinda przy górnych piłkach, a jak dostaniesz piłkę, to oddaj szybko do Pogby - krótko, zwięźle i na temat.

W tym mecze liczę po prostu na więcej tego samego, przy czym mam nadzieję, że drużyna na treningach bardziej opanuje to strefowe krycie i zagra na większej koncentracji w defensywie, bo Soton miało jednak kilka groźnych szans na gola, których chyba dałoby się uniknąć.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
24-08-2016 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #6
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
Jak za starych dobrych czasów. Nie mówię nawet o golu w końcówce, bo te zdarzały się nawet w zeszłych sezonach. Ale to jak United zdominowali szczególnie drugą połowę. Dawno nie zdarzyło się także, żeby oddali ponad 20 strzałów na bramkę. Oczywiście większość, jak strzały Pogby z dystansu zostawiały wiele do życzenia, ale sam fakt, że już nie chcemy wchodzić z piłką do bramki po zanudzeniu rywala wiele dla mnie znaczy.

Hull postawiło twarde warunki, pogoda dołożyła swoje, ale dawno nie widziałem takiej chęci, żądzy do strzelenia gola. Rashford i Mkhitaryan kapitalne zmiany, ale u tego drugiego można by jeszcze dołożyć szybsze podejmowanie decyzji.

Ostatni raz kiedy cieszyliśmy się z 9 punktów po 3 meczach ligowych to sezon 2011/12 kiedy trzecim meczem był ten wygrany 8:2 z Arsenalem. Dzisiaj tak okazale nie było, ale nadal szalenie cieszy ten mecz a przede wszystkim wynik.
27-08-2016 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #7
RE: PL: Hull City - Manchester United (27.08.2016)
Meczu niestety nie oglądałem na żywo i dopiero wczoraj widziałem powtórkę na C+. Sama przyjemność Smile Graliśmy tak jak na Manchester United przystało. Zepchnelismy rywala do głębokiej defensywy, ich akcje kończyły się po jednym, dwóch podaniach na wysokości linii środkowej. W polu karnym mamy ciągle 2-3 zawodników, w końcówce nawet Fella wchodził w pole karne Hull Smile To mi się podoba, tak powinniśmy grać, dominować na boisku. Co do poszczególnych zawodników to naprawdę trudno się do kogokolwiek przyczepić. Blind z Baillym perfekcyjnie, to samo Shaw - dobrze w ofensywie i w końcu bez błędów w def, a nawet z kluczową interwencja. Zlatanowi trochę nie szło, ale to jest i tak kompletnie inny poziom, to samo Pogba. Takiego pomocnika nam było trzeba. Rooney nieźle i znowu to on robi różnicę, która pozwala nam wyjść na prowadzenie. Ale i tak najbardziej zaimponowali mi zmiennicy. Miki świetnie prowadzi piłkę, szuka gry na 1 kontakt, a Rash to już w ogóle jest kosmos. Chłopak rozwija się z miesiąca na miesiąc. Coraz mniej jest chaosu w jego grze, a więcej jakości Smile To jest powód dla którego on u nas zostaje, jest nam po prostu potrzebny i o minuty na boisku nie musi się martwić. I na koniec jeszcze jedna rzecz, która niesamowicie mi się podoba. Zawodnik traci piłkę i natychmiast zapierdala, żeby ją odebrać. Jose wystarczyło kilka tygodni, żeby z tej zbieraniny zrobić drużynę pewna siebie, wiedzaca jak się poruszać po boisku. A podobno to było niemożliwe Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-09-2016 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości