Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Manchester City (10.09.2016, 13:30)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Manchester City (10.09.2016, 13:30)
No i cóż, stało się to o czym nie było mowy w moim mniemaniu, przegrywamy... Trzeba przyznać, że pierwsza połowa to świetne zawody City. Byli kurewsko szybcy, silni, agresywni. Ale było też do przewidzenia, że nie będą tak biegać 90 minut i nie biegali. W drugiej połowie potwornie opadli z sił, ale my po mocnym początku drugiej połowy, też siedliśmy.

W pierwszej połowie też nie mogliśmy ruszyć z grą mając Roo i Pogbę, których w ogóle nie było w grze i Lingarda oraz Mikiego, którzy psuli każdą piłkę. Mimo to powinniśmy zejść do szatni z 2:2. To tylko dowodzi, jak bardzo ten mecz był do wygrania. zmiany w przerwie niby niezłe. Mou liczył, że Pogba odżyje na 10, krowy wiadomo, nie ruszył. Niestety, Rash po mocnym początku siadł, jak cały zespół i bezproduktywny. Niemniej ile można było czekać z 3 zmianą. Przecież graliśmy tylko przez pierwsze 10 min drugiej połowy, a zmiana? W 80...

Co do grajków, to nie wiem, jakim cudem gruby i Pogba cały mecz zagrali. Aaa, no i Blind i gównoburza o pierwszą bramkę. Ofc wina Blinda, on sie zachował, jakby rudego tam nie było. Zamiast krok do piłki, to on krok od niej. Powinien iść na nią za wszelką cenę i nawet taranować de Bruyne kosztem żółtka. A druga bramka to dla mnie bardziej wina Lingarda. Spójrzcie, że poszedł jak dziecko na raz, wpierdolił się w Blinda, którego wyjebał za linię spalonego Big Grin Niemniej Holender powinien natychmiast zrobił parę kroków do przodu.

Świetne zawody Herrery, bez strat, szybko piłką, bez przetrzymywania. Chętnie bym zobaczył go za Pogbę w next meczu. Super również Fella po raz kolejny. Również mało strat, dobry w odbiorze, rozsądnie piłką. Obowiązkowo Smoła za Blinda. Pora tworzyć ten potencjalnie najsilniejszy duet.

Cóż, szkoda, ale to nie koniec sezonu, drużyną wciąż w budowie, pozostaje cierpliwy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2016 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Manchester City (10.09.2016, 13:30) - RedLucas - 10-09-2016 14:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości