Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Feyenoord 1-0 Manchester United (15.09.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
LE: Feyenoord 1-0 Manchester United (15.09.2016)
[Obrazek: normal_899506088.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 53nupx.png]

Feyenoord vs Manchester United
Liga Europy
15.09.2016, 19:00
De Kuip, Rotterdam

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2016 18:43 przez Ruuuuuuuuuud.)
10-09-2016 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: LE: Feyenoord - Manchester United (15.09.2016)
To ja coś powiem. Na Rojo oficjalnie mam alergie i dostaję kurwicy, jak tylko zbliża się do piłki. Kurwa, nie było NIC z jego strony. Zero z przodu, w deffie mijany, jak pionek, zaangażowania też brak. Nie wiem, co dodać.

Jednak najbardziej jestem w szoku, jak widzę, że na boisko wchodzą zmiennicy, którzy w tym sezonie nie powąchali murawy i jest stójka, na wszystko wyjebane. Mam w dupie, że to LE. Ta LE to ich jedyna szansa na grę, którą powinni pielęgnować i o nią dbać, aby grać tam, jak najdłużej, a tu wsio w dupie. Brak pomysłu, brak zaangażowania. więcej o tym meczu chyba nie trzeba dodawać.

Tak jak wspominałem na SB, podobał mi się Morgan. Dużo lepszy, niż przez cały poprzedni sezon. Świetny w odbiorze, agresywny, silny, bez strat i podanie do najbliższego. W tym miejscu trzeba powiedzieć jedno, to jest wszystko, czego powinniśmy od niego oczekiwać. Przyznaję, jak przychodził, z opinii sądziłem, że to jest gość, który umie też zagrać do przodu. Ale jak widać, to typowy staroświecki DM i następcy Carricka trzeba szukać nadal. No chyba, że Morgan jeszcze nie pokazał wszystkiego Wink

Dobrze znów Herrera, fajnie środek obrony i właściwie tyle. Zmiennicy nie wnieśli nic, skrzydła słabe, choć Martial z przebłyskami. Rash grał sam przeciwko czterem.

Cóż, czekam dalej. Ale po reprze wyglądamy niedobrze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-09-2016 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości