Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
[Obrazek: normal_47885110.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Northampton Town vs Manchester United
League Cup
21.09.2016, 20:45
Sixfields Stadium, Northampton

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2016 21:42 przez Ruuuuuuuuuud.)
19-09-2016 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: COC: Northampton Town - Manchester United (21.09.2016)
Jak każdy pewnie chciałbym zobaczyć ludzi, którzy szansy jeszcze nie dostali, lub bardzo mało, lecz w istocie mam tylko jedną prośbę - MICHAEL CARRICK.

Choć z drugiej strony, jak wówczas zagramy, tak jak powinniśmy, to wszystko włoży się w ramę tego, że graliśmy z amatorami i Carricka zobaczymy w next meczu COC... Tak źle i tak niedobrze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-09-2016 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3
RE: COC: Northampton Town - Manchester United (21.09.2016)
Carrick jak Carrick, ale teraz moim zdaniem klucz to odsunięcie Rooneya.. Tak, mówię to ja... Poza tym nie wyobrażam sobie tak nudnej gry jak ostatnio i jeżeli teraz nie nastąpi przebudzenie i efektowne zwycięstwo to już nie wiem co tu zrobić.
20-09-2016 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
RE: COC: Northampton Town - Manchester United (21.09.2016)
W tym meczu, to może nawet usiądzie, ale ogólnie o science fiction nie piszę Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-09-2016 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
RE: COC: Northampton Town - Manchester United (21.09.2016)
Musi odpocząć na ligę ^^
20-09-2016 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #6
RE: LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
Wygraliśmy, ale ja czuję ogromny niedosyt, rozczarowanie. Zaczęliśmy fajnie, Carrick sam kontrolował mecz, sam strzelił gola i wtedy...stanęliśmy. I znowu chaos, i znowu tylko podania do najbliższego kolegi i skonczyło się serią pomyłek w defensywie. Nie chce mi się nawet powtarzać tego samego o postawie tych grajków, dlatego skupie sie na ocenie kilku zawodników:

Fosu - juz wiem dlaczego nie dostaje szans. Ciągle spóźniony, nie ogarnia tyłów. Przed chłopakiem jeszcze długa droga.
Blind - ławka, środek def powinien wyglądać: Smalling-Bailly
Carrick - koniecznie do podstawowego składu na lige. Myślę, że ten mecz otworzył oczy Jose
Herrera - świetny mecz, był wszędzie starał się, zależało mu. Imo też nadaje sie do podstawy
Rojo - dramat
Depay - znowu nic nie pokazał
Morgan - w końcu, w końcu grał wyżej, w końcu szukał gry, w końcu próbował coś zrobić z piłką. Mam nadzieje, ze to nie wypadek przy pracy tylko dostał kopa w dupe od Jose i się w końcu ogarnął Smile
Rooney - dramat, ale nie, już nie chodzi mi o tą niewykorzystaną setke, te kilka nieudolnych zagrań, ale o to, że on przez cały mecz pozorował grę. Zero charakteru, podbiegał do przeciwnika na alibi. On nie chciał odebrac piłki tylko zrobić wrażenie, że próbuje. Za takie coś wypierdoliłbym takiego grajka do rezerw. Naprawdę liczę, że z Leicester Rooney i Fella siądą sobie na ławke, a w podstawie zobaczymy Carricka i Herrere. 4-3-3 o którym pisaliście może być dobrym pomysłem Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2016 22:21 przez Ruuuuuuuuuud.)
21-09-2016 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Fosu - juz wiem dlaczego nie dostaje szans. Ciągle spóźniony, nie ogarnia tyłów. Przed chłopakiem jeszcze długa droga.
Błędne koło. Jak ma ogarniać jak 21.09 zalicza swoje PIERWSZE minuty w tym sezonie? Ani jednej(!) minuty nie rozegrał chociażby dla u23. Pisałem o tym wcześniej. Jak tak ma wyglądać dawanie szans młodzieży przez Jose, to ja nie muszę mieć kryształowej kuli, żeby powiedzieć - kija z tego będzie.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Blind - ławka, środek def powinien wyglądać: Smalling-Bailly
Wyglądał tak z Watford. I był dramat. Blind grać powinien, niezależnie gdzie.

Smoła natomiast powinien się ogarnąć, bo od początku roku gra przeciętnie, a wydawało się przeciez, że rośnie nam w końcu lider obrony.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2016 08:24 przez michal85.)
22-09-2016 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #8
RE: LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
Z jednej strony piszesz, że jak Fosu ma ogarniać, skoro wczoraj był jego pierwszy mecz w tym sezonie, a z drugiej czepiasz sie Smallinga, że gra przeciętnie, chociaż on też strasznie powoli wchodził w ten sezon i zaczynał go na ławce. Trzeba już przestać marzyć, Jones nie będzie drugim Vidicem, Smalling nigdy nie będzie drugim Ferdinandem. Bliżej im do duetu Brown-Oshea niż do wcześniej wspomnianej dwójki.
Jeszcze słówko co do młodzieży - śledzicie karierę trenerską Mourinho od przygody z Manchesterem, że takie zdziwienie z powodu małej liczby minut Fosu i reszty?
22-09-2016 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
RE: LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
Patryk napisał(a):Smallinga, że gra przeciętnie, chociaż on też strasznie powoli wchodził w ten sezon i zaczynał go na ławce

Zauważ proszę, że piszę nie o początku sezonu, tylko roku.

Patryk napisał(a):Jeszcze słówko co do młodzieży - śledzicie karierę trenerską Mourinho od przygody z Manchesterem, że takie zdziwienie z powodu małej liczby minut Fosu i reszty?
Nie. Mnie to nie dziwi, bo tego się spodziewałem. Ale nie zmienia to faktu, że będę pisał o czymś co mnie martwi Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-09-2016 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #10
RE: LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
michal85 napisał(a):Ani jednej(!) minuty nie rozegrał chociażby dla u23

To jest rzeczywiście niezrozumiałe :/

Natomiast jeśli chodzi o pierwszy zespół to kiedy on miał grać? W lidze walczymy...o co to nie wiem, ale walczymy, tam trzeba wystawiać najmocniejszy skład - Fosu sie do niego nie zalicza. Mamy mocną, szeroką kadre, dlatego trudno jest dać takiemu młokosowi szansę nawet z ławki. W LE grał Darmian - on też potrzebuje minut. Zmierzam do tego, że póki co ja nie mam pretensji do Jose o rotacje w składzie. Stara się rozsądnie tym składem rotować, na tyle ile jest to możliwe, żeby walczyć na wszystkich frontach.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-09-2016 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #11
RE: LC: Northampton Town 1-3 Manchester United (21.09.2016)
Okej Michał, mój błąd. W takim razie Masz rację, Smalling obniżył strasznie loty w drugiej połowie sezonu i Euro też miał slabiutkie. Tak teraz myślę... szkoda, że nikt w tym klubie Bartry nie widział gdy był na wylocie z Barcy
22-09-2016 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości