Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
W ostatnim czasie głośno o tym, że MU chce pozyskać kolejnego napadziora. Na liście SAFa rzekomo figurowały nazwiska Huntelaara, Berbatova, czy Karima Benzemy. Niewątpliwie każdy z tych zawodników byłby wzmocnieniem, jednak uważam, że nie potrzebujemy kolejnego napastnika, bo który z nich siedziałby na ławce?
No chyba że po sezonie odejdzie Saha, to trzeba będzie szukać kogoś na jego miejsce. Może jednak wcześniej dajmy szansę wychowankom?
25-01-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Luki napisał(a):No chyba że po sezonie odejdzie Saha, to trzeba będzie szukać kogoś na jego miejsce. Może jednak wcześniej dajmy szansę wychowankom?
Saha dla mnie jest skończony. A co do wychowanków, to którym mamy dać szansę? Chwalą Welbecka. Jest jeszcze Brandy, ale już od kilku lat nie mamy wychowanka, grającego w pierwszym składzie, a w Premier League nie można dawać im szansy, bo istniej zbyt duże ryzyko utraty punktów.
Ja byłbym za sprowadzeniem Berbatova. Jest za dobry dla Tottenhamu. Już się z nim kontaktowaliśmy więc na pewno zainteresowanie jest. Co prawda jest Rooney i Tevez, ale widzimy, że Tevez czasami siada na ławkę, a dobrych zmienników nie mamy. Poza tym musi być rywalizacja.
Na równi z napastnikiem naszym priorytetem powinien być prawy obrońca, ale to już temat na inną rozmowę. Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-01-2008 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #3
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Gdyby Saha nie siedział tyle w szpitalu to byłby zawodnikiem podobnego pokroju co Rooney. Niestety jest bardzo kontuzjogenny przez co staje się mało przydatnym. Ale jak już się wykuruje i wejdzie w kilku meczach to trochę bramek nam strzeli. Wink Naprawdę dobry zawodnik, ale nie można na nim polegać za bardzo. Dlatego uważam, że powinniśmy kogoś zakupić. Najlepiej doświadczonego grajka. Coś a'la Larsson. No i miejmy nadzieję, że Manucho się sprawdzi. Bo na dobrą sprawę zostaliśmy teraz z Rooneyem i Tevezem. I poboczne opcje w postaci Ronaldo, Giggsa czy też Andersona. Dong się nie nadaje. ;]
25-01-2008 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Minh napisał(a):Dong się nie nadaje. ;]

Donga też już skreśliłem. Mam wrażenie, że jest tylko po to żeby się koszulki lepiej sprzedawały.
Andersona bym zostawił mimo wszytko w środku boiska, bo chłopak naprawdę daje radę do tej pory. Ronaldo wolę oglądać na skrzydle, gdzie sieje większe spustoszenie i zwyczajnie lepiej się czuje. Giggs w ataku średnio mnie przekonuje.
Gdyby przyszedł Berba (którego najbardziej cenię z wymienionej trójki) byłoby ciężko posadzić kogokolwiek na ławie. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem wydaje się Benzema, który jest bardzo młody, a ponadto może występować od biedy na skrzydle. No ale jak wiadomo Lyon wyciąga od zainteresowanych olbrzymie pieniądze i nie wiem czy byłby to dobry biznes z naszej strony :roll:
25-01-2008 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
3st Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Saha jeszcze pokaze klase... Nie zapominajcie ze to on strzelal zwycieskie bramki podczas kontuzji Rooney'a :geek:
26-01-2008 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
koszal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Myśle ze Saha juz długo w Manchesterze nie zabawi, chociaz zycze mu jak najlepiej. Nienajgorszym pomysłem byłby Huntelaar, ale poczekałbym z tym do letniego okienka, no i musimy zobaczyc co pokaże Manucho. Zdecydowanie lepiej zainwestować w prawego obrońcę, Neville'owi lat wcale nie ubywa, a do tego ciągłe kontuzje. Pozdro
26-01-2008 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolkers Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Skoro Fergie zainteresowal sie Manucho to ten chlopak musi miec to cos :x Poczekalbym jak rozwinie sie sytuacja z tym chlopakiem, przeciez nie mozna go skreslac?! Juz nie raz SAF pokazal ze ma nosa do transferow Wink dla mnie alternatywa dla wiecznie kontuzjowanego Sahy bylby Huntelaar.....moze drugi Van Nisterooy????? nie mialbym nic przeciwko, tylko zeby gra nie byla podporzadkowana tak jak pod Nistelrooya :?

P.S. co do Sahy.....dałbym chlopakowi jeszcze szanse, bo kiedy gra i jest w pelni sprawny to jest najlepszym napastnikiem w Man U........
26-01-2008 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dantek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ja bym chcial Rasiaka :mrgreen: ... A tak na powaznie, to gdybysmy chcieli rzeczywiscie powalczyc na wszystkich frontach to dodatkowy napastnik by sie przydal. Napewno nie Huuntelar. Nie pasuje on do stylu gry United. Benzema to marzenie. Nie zaprzeczam - chcialbym go bardzo na OT, ale kazdy chyba zdaje sobie sprawe ile wielkich klubow sie nim interesuje. Abonlahor - co o nim sadzicie ? Niby wszystko cacy - gra dobrze, bramki strzela, ale ciekawe jak poradzilby sobie z gra na najwyzszym poziomie np. w Manchesterze albo Arsenalu ?
Poki co najlizszy skutku wydaje sie byc transfer Berbatova. I to moim zdaniem jedyny wlasciwy kandydat do gry w koszulce Man U ! Jesli wierzyc jednak plotkom, to podpisze on kontrakt z United dopiero latem...
26-01-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zelman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sądze, że sciągnięcie Berbatova czy Huntelaar'a nie jest dobrym pomysł, ponieważ żeby piłkarz był w dobrej formie to musi ciągle grać, a szkoda żeby Rooney czy Tevez albo ktos z wymienionej dwójki siedział na ławce.

kolkers napisał(a):P.S. co do Sahy.....dałbym chlopakowi jeszcze szanse, bo kiedy gra i jest w pelni sprawny to jest najlepszym napastnikiem w Man U........

Tylko problem jest taki, że on raczej nie gra, a nie widze sensu w trzymaniu zawodnika, który nie gra.
26-01-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Potrzebny zdecydowanie. Oto nasza linia ataku:

Rooney - Tevez - Saha - Manucho - Dong.

Rooney i Tevez - ostoje naszego ataku. Podstawowy napad.

Saha - więcej kontuzji niż gry niestety. Powinien odejść

Dong - Nie pstryknie talentem szybko, potrzeba czasu, a sezon w toku.

Manucho - Co najwyżej zmiennik, ale sam nie może być z linii ataku w rezerwie.

Realnie mamy tylko: Roo, Carlito i Manucho

Potrzeby nam według mnie Huuntelar ktory umie zdobyć gole i wypracować sytuacje i David Villa. Lew ataku ktory jak nikt umie trząść obroną.

Z atakiem:

Rooney, Tevez, Huuntelar, Villa, Manucho, + jakiś wychowanek (np. Brandy) moglibyśmy być spokojni przyszłości
26-01-2008 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Nowy, klasowy napastnik oznaczałby koniec Sahy. A tak, to Fergie sięgnął po Manucho i Saha moze czuc sie spokojnie, bo Manucho będzie grał jako trzeci napastnik tylko gdy Francuz będzie kontuzjowany.
Myślę, że Ferguson kupi nowego napastnika gdy skonczy mu sie cierpliwość do Louisa, a mysle że to nadejdzie gdy dostanie kontuzji w okolicach okresu przygotowawczego do nastepnego sezonu Smile a jest w czym przebierać.
26-01-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ronny Ackermann napisał(a):Rooney, Tevez, Huuntelar, Villa, Manucho, + jakiś wychowanek (np. Brandy) moglibyśmy być spokojni przyszłości

Taki atak jest mało możliwy,a do wychowanka to bym dał Campbella jest lepszy niż Brandy.
26-01-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolkers Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Zelman napisał(a):Sądze, że sciągnięcie Berbatova czy Huntelaar'a nie jest dobrym pomysł, ponieważ żeby piłkarz był w dobrej formie to musi ciągle grać, a szkoda żeby Rooney czy Tevez albo ktos z wymienionej dwójki siedział na ławce.

kolkers napisał(a):P.S. co do Sahy.....dałbym chlopakowi jeszcze szanse, bo kiedy gra i jest w pelni sprawny to jest najlepszym napastnikiem w Man U........

Tylko problem jest taki, że on raczej nie gra, a nie widze sensu w trzymaniu zawodnika, który nie gra.

rozumiem Cię i zgadzam się z Tobą aczkolwiek lubię go jako piłkarza i bardzo cenię Jego talent i wierzę że wkońcu zła passa go przestanie nękać...
26-01-2008 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolkers Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ronny Ackermann napisał(a):Rooney, Tevez, Huuntelar, Villa, Manucho, + jakiś wychowanek (np. Brandy) moglibyśmy być spokojni przyszłości

Nie jestem przekonany czy Villa dalby sobie radę na Wyspach, a po za tym Valencia za żadne skarby Go nie puści. Jestem natomiast za sprowadzeniem Berbatowa, pokazał że nadaje się do twardej gry na Wyspach, niestety jedynym problemem może być suma transferu (WHY najlepsze kluby musze tyle bulić za transfery??? :?: :cry: ). Sprowadzenie Huntelaara tez jest niezlym pomysłem Wink. Przy takich napastnikach Młodzik sobie raczej nie pogra....
26-01-2008 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #15
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Prawda jest taka, że na obecną chwilę mamy dwóch, porywach trzech zdrowych napastników. Manucho jest wielką niewiadomą. Jeśli się sprawdzi ok. Ale jeśli nie to pomyślabym nad jakimś utalentowanym chłopakiem, który nie będzie płakał kiedy zasiądzie na ławce (może Agbonlahor?). Nie może być tak, że gra cały czas ta sama dwójka, bo nie od dziś wiadomo, że Rooney ma kłopoty ze stopą i należałoby mu dawać więcej odpoczynku, żeby znów nie złapał kontuzji.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości