Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 4-0 Manchester United (23.10.2016)
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3
RE: PL: Chelsea FC 4-0 Manchester United (23.10.2016)
Ja tak może bardziej generalnie. Po raz kolejny mam wrażenie, że zmierzamy do nikąd. Kolejny menedżer, znowu początek do strawienia, a potem nasza gra, nasz jakiś pomysł się rozmywa. Kolejny rok gramy piłkę żadną. Jestem daleki od tego, że ten pomysł na grę jest zły, a inny lepszy. Dla mnie można być skutecznym grając lujową piłkę i można być skutecznym grając mouriniową piłkę. Dziwnym jednak trafem od trzech lat jakiejkolwiek piłki nie gramy robimy to mega nieudolnie...
I w sumie to siedzę na wykładzie, jest mi smutno i tak sobie klikam i nie wiem co chcę napisać Big Grin
Może to, że błądzimy po różnych składach nie wystawiając nigdy tego, który narzuca się najbardziej. Teraz wcale mnie zdziwi jak w końcu postawimy na Carricka, ale już bez Bajego z tyłu i nagle się okaże, że nam brakuje szybkości z przodu.
W ogóle dalej ten środek pola jest żaden szczerze mówiąc, do tego dochodzi nasza kompletna indolencja w wyprowadzaniu piłki. Ani kreatywności, ani specjalnego zabezpieczenia. A można postawić na takiego Fosu, którego nie minie absolutnie nikt, no nie ma takiej opcji, a z przodu jakby sobie regularnie pograł, to byłoby tylko lepiej.
Takie luźne myśli, nie wiem jak to zebrać do kupy. Zresztą przyjdą teraz łatwiejsze mecze i znowu się pewnie odbudujemy, ale co potem...? Quo vadis Unitedzie?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-10-2016 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 4-0 Manchester United (23.10.2016) - robaldo - 24-10-2016 10:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości