Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
mally ---> po Twoich wypowiedziach typu "Naprawdę myślisz, że taki Campbell ma potencjał porównywalny do Naniego? " stwierdzam jedno przyszedles do United razem z falą południowców.


Nie jakiś Wellbeck tylko Wellbeck nasz wychowanek grajacy w rezerwach United. I nie porównuj go do Benta bo
Bent to już dojrzały gracz a Wellbeck to młodzik Tongue
25-06-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley, po Twoim stwierdzeniu stwierdzam, że jesteś prawnukiem nostradamusa.
25-06-2008 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Słuchaj wypowiadasz sie o młodych zawodnikach United jakby byli zbyt słabi na United i porównujesz do Portugalczyków.

SAF gdyby nie chciał Campbella to by go sprzedał bo Hull City chciało wykupić go po zakończonym okresie wypożyczenia. Młody Anglik na wypożyczeniu zdobył doświadczenie i wzmocnił sie fizycznie ale dal Ciebie pewnie lepszy byłby transfer Aguerro czy jakiegoś innego medialnego napastnika o np. Benzeme. Jak chcesz wysokie transfery to proponuje przenieść się z Ronaldo do Madrytu Tongue
25-06-2008 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Łehehe. Jak chcesz mieć wychowanków w składzie to proponuje żebyś zaczął kibicować Norwich City.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie preferuje żadnych zawodników. Chciałbym po prostu, aby w United grali zawodnicy, który poziomem gry nie odstają od reszty. Wiadomo, że fajnie jakby wszyscy byli wychowankami, albo chociaż tacy jak Rooney, ale wydaje mi się, że jest to nierealne. Fajnie, Campbell ma potencjał, ale moim zdaniem jeżeli Ferguson interesuje się Berbatovem, kupił Manucho to chyba znaczy, że Fraizer nie jest jakiś rewelacyjnym zawodnikiem.
25-06-2008 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley napisał(a):Słuchaj wypowiadasz sie o młodych zawodnikach United jakby byli zbyt słabi na United
No wszystko na to wskazuje. ;]
25-06-2008 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
mally napisał(a):
bob-sley napisał(a):Słuchaj wypowiadasz sie o młodych zawodnikach United jakby byli zbyt słabi na United
No wszystko na to wskazuje. ;]


To wskaż mi co na to wskazuje .... czekam na jakąś Twoją sensowną wypowiedz 8-)
25-06-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley napisał(a):To wskaż mi co na to wskazuje .... czekam na jakąś Twoją sensowną wypowiedz 8-)
hahhahaahahha
Nie no chłopak. Ile masz lat? 13? Big Grin Kurna przykład: ilu wychowanków grało w finale LM?
25-06-2008 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #83
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Pozwólcie że się wtrące.

Nic na to nie wskazuje, po prostu przy tak silnej kadrze jaka obecnie mamy cholernie ciężko jest się przebic nawet bardzo dobremu zawodników, mam tu namyśli np. Pique, bardzo duży potencjał nie zawodził jednak odszedł, dlaczego? Bo chciał grać wiecej po prostu...

Chciałbym zwrócić uwagę że odbiegacie od tematu Smile

Jeśli chodzi o Campbella to Hull City nadal chce go mieć u siebie, dlatego można go tam jeszcze wypożyczyć przynajmniej na pół sezonu i zobaczyć jak sobie tam radzi ( w końcu teraz juz będą grać w premiership), będzie nadal strzelał tak jak to robił w tym sezonie to powrót do United, proste 8-)



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Foster wiem że odbiegam od tematu ale ten mally pierdoli takie głupoty że żal czytać :/

A ten tekst z porównaniem Campbella do Naniego to wskazuje jakim typem kibica jest MALLY Tongue ale to jego problem
25-06-2008 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
bob-sley napisał(a):Foster wiem że odbiegam od tematu ale ten mally pierdoli takie głupoty że żal czytać :/
No wybacz, ja mam jakieś argumenty na poparcie mojej tezy, że wychowankowie nie grają, bo są słabi.
bob-sley napisał(a):A ten tekst z porównaniem Campbella do Naniego to wskazuje jakim typem kibica jest MALLY Tongue ale to jego problem
Czekaj, w czym jest mój problem? Czy może po prostu nie zrozumiałeś tego co się do Ciebie pisze? :>
26-06-2008 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
z tymi postami to do tematu o młodzikach, czy jakoś tak. Chyba w forum "Kadra" jest coś takiego.

A, że wasza dyskusja idzie w głupim kierunku, i tylko zaśmiecacie forum wyjaśnię waszą dyskusję:
Fergusonowi zależy na trofeach od zaraz, dlatego nie wprowadza do składu nowych wychowanków. Te 10 lat temu, kiedy to robił, był to człowiek jeszcze pełny werwy, który chciał zrobic "coś z niczego". Teraz, żeby nowi wychowankowie decydowali o sile United, Fergie musiałby poświęcić jakieś 2,3 lata na rozwój tych chłopaków, co jest sprzeczne z tym co przed chwilą powiedziałem. Popatrzcie na Arsenal. Tam Wenger pokazuje jak na dłoni, ile czasu potrzeba na stworzenie mocnego, solidnego zespołu z niedoświadczonych piłkarzy. Poświęcił na to 3 lata, a w tym czasie nie sięgnął nawet po Curling Cup. Ale coś za coś ;]

//spacja nie boli

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-06-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
No ja bym radził zwrócić uwagę na fakt, że Wenger też nie bawi się w robienie piłkarzyków, tylko raczej tych naprawdę zdolnych przywozi z wycieczek. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Premiership się zmieniła przez te kilka lat. Kolejnym faktem jest, że zrobienie piłkarza to nie upieczenie ciasta. No i taki 'miot' nie zdarza się codziennie.
26-06-2008 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #88
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
maju1309 napisał(a):Fergusonowi zależy na trofeach od zaraz, dlatego nie wprowadza do składu nowych wychowanków. Te 10 lat temu, kiedy to robił, był to człowiek jeszcze pełny werwy, który chciał zrobic "coś z niczego". Teraz, żeby nowi wychowankowie decydowali o sile United, Fergie musiałby poświęcić jakieś 2,3 lata na rozwój tych chłopaków,
Tu masz sporo racji, ale tez jest druga sprawa. Należy pamiętać jacy to byli wychowankowie. Tacy co kilka lat się nie zdarzają. Giggs czy Scholes to przecież jedni z najlepszych piłkarzy w dziejach brytyjskiej piłki. Co rocznik tacy się nie pojawiają. Może być tak, że następny taki talent/ wychowanek United pojawi się za dziesięć, dwadzieścia lat. To naprawdę przypadek, że akurat jednocześnie mieliśmy tylu dobrych piłkarzy z akademii.


Fan United od 1992 roku
26-06-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Imo, to przy obecnej kadrze tylko giggsy mialby szanse przebic sie do skladu z rezerw.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
26-06-2008 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Panowie robi sie offtop.To nie temat do dyskusji nad młodzikami i rezerwami.
Kończymy tę zaciętą dyskusję i wracamy do tematu.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-06-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości