Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #91
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:No wybacz, ja mam jakieś argumenty na poparcie mojej tezy, że wychowankowie nie grają, bo są słabi.

To pewnie kilka ładnych lat temu w identycznym tonie wypowiadałbyś się o Scholesie, który zadebiutował w United dość późno biorąc pod uwagę skalę jego talentu.

Chyba czas skończyć z tym OT Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-06-2008 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
michal85 napisał(a):To pewnie kilka ładnych lat temu w identycznym tonie wypowiadałbyś się o Scholesie, który zadebiutował w United dość późno biorąc pod uwagę skalę jego talentu.
Tam akurat Scholes mi pasował. Najbardziej zdenerwowało mnie kupienie do nas Besta...

Trochę tych wychowanków naszych świetnie się zapowiadało. Żaden nie zrobił kariery po opuszczeniu OT, więc coś musi w tym być.
26-06-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Newcastle zainteresowane napastnikiem Basel

Zawodnik szwajcarskiego klubu FC Basel, na którego stadionie rozgrywane są mecze Euro 2008, jest w kręgu zainteresowań jednej z drużyn występujących na co dzień w Premier League.

Newcastle United wyraziło chęć pozyskania napastnika szwajcarskiego pierwszoligowca, Erena Derdiyoka. Angielski zespół jest w stanie wyłożyć za reprezentanta Szwajcarii sześć milionów funtów, a więc tyle, ile życzą sobie działacze Basel.Aby umowa została sfinalizowana klub musi dogadać się z napastnikiem w sprawie kontraktu.

Robinson i Sidwell blisko Aston Villi

[Obrazek: 4220_pod.jpg]

Paul Robinson jest bardzo bliski odejścia z Tottenhamu. 28-letni bramkarz ma podpisać umowę z Aston Villą.

O bramkarza Kogutów starają się także włodarze Middlesbrough, jednak to Aston Villa ma największe szanse w wyścigu po wychowanka Leeds United. Za Robinsona trzeba zapłacić 5 milionów funtów.

Pół miliona funtów więcej Aston Villa będzie musiała zapłacić natomiast za pomocnika Chelsea Stevena Sidwella, który także znajduje się w orbicie zainteresowań klubu z Villa Park.
Włodarze drużyny rozpoczęli już nawet oficjalne rozmowy z londyńczykami.

Shorey na celowniku Portsmouth i West Ham

W Anglii duże zainteresowanie Nicky Shorey'em. 27-letniego obrońcę Reading chcą pozyskać zarówno włodarze Portsmouth jak i West Ham.

Reading spadło z Premier League, dlatego nic nie powstrzyma Shorey'a przed odejściem z klubu. Pozostaje tylko kwestia, gdzie będzie w nadchodzącym sezonie występował angielski defensor.

Zainteresowany pozyskaniem piłkarza jest między innymi szkoleniowiec Portsmouth Harry Redknapp. - Nicky jest piłkarzem, którego chciałbym mieć u siebie. Szukamy obecnie piłkarzy, którzy odmienią nasz zespół. Myślę, że on jest tego typu graczem - powiedział trener drużyny z Fratton Park.





Cabana w Wigan ??

[Obrazek: cabanas1.jpg]

Agent Salvadora Cabañasa przyznał, że Paragwajczyk zastanawia się nad przyjęciem oferty z 14. zespołu Premier League - Wigan Athletic.

Manchester United był łączony z transferem gwiazdy meksykańskiego Club Marica, ale José María González dał do zrozumienia, że 27-letni zawodnik na początek może spróbować sił w nieco słabszym zespole Premier League.

”Jak widzicie, chodzi o angielski zespół. To będzie dobry krok naprzód" - powiedział González dla La Aficion

"Tak naprawdę zastanawialiśmy się nad tą opcją i muszę stwierdzić, że nie jest taka zła. To nie to samo, co oferta z Turcji, gdzie oferowano nam 4-krotnie lepszą pensję. Ale gdy spojrzeliśmy na poziom sportowy, od razu zrezygnowaliśmy."

"Jednak o wszystkim zadecyduje klub mojego klienta, czyli Club América."
26-06-2008 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Newcastle już od dawna szuka napastnika, być może w miejsce odchodzącego powoli Viduki, zresztą taki eksperyment z Fc Basel może się okazać strzałem w "10"..

Co do Robinsona to będzie spore wzmocnienie AV, O'Neil już kilka lat buduje ten zespół no i może w tym sezonie mu się coś uda..
A swoją drogą to jestem ciekaw kto będzie bronił w Tottenhamie...Cerny? Chyba, że ja przegapiłem jakiś transfer kogutów..
(Może Boruca chcą zatrudnić Big Grin )
26-06-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92680 Bardzo poważne wzmocnienie loserpoolu, które na pewno pomoże im w walce o tytuł i tak jak zapewniał Benitez, sięgnęli/sięgną po najlepszych piłkarzy Europy by wreszcie odzyskać tytuł.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
26-06-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Oskar napisał(a):loserpoolu, które na pewno pomoże im w walce o tytuł

jako osoba obyta na forach o United wiesz dobrze czym się takie posty mogą skończyć- sebos
26-06-2008 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #97
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Oskar napisał(a):http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92680 Bardzo poważne wzmocnienie loserpoolu, które na pewno pomoże im w walce o tytuł i tak jak zapewniał Benitez, sięgnęli/sięgną po najlepszych piłkarzy Europy by wreszcie odzyskać tytuł.
Zabrzmiało ironicznie. A jeśli nie to jak 18-letni koleś, który BTW będzie grał w rezerwach, ma pomóc im w wywalczeniu tytułu?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-06-2008 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Przecież wiadomo, że ironicznie, a jak inaczej można mówić o loserpoolu?

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
27-06-2008 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #99
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
No Liverpool rośnie w siłę, po ch..u fest. Najpierw Degen, teraz ten, a już w kolejce czeka Dossena Z Udinese :lol: Odrzucili 9 baniek za Krołcza, chcą 12 :lol: Kibice zrobili petycje w sprawie Degena, który nie grał w pierwszym meczu Szwajcarów (kto nie widział, ten niech żałuje) :lol: Śmiali się z 18,6 mln Ł za Carricka, to teraz za tyle samo czy coś podobnego będą mieć 43285729 razy gorszego Barry'ego :lol: Ale co by nie mówić, to się trochę wzmocnili, bo sprzedali Riise do Romy :cry:

I jak tu traktować ten klub serio...

Apropo transferów:
Jo - City <-- CSKA
Elmander - Bolton <--Toulouse
Gomes - Tottenham <--PSV
No i ten niezdecydowany Adebayor.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-06-2008 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
mateksa napisał(a):Jo - City <-- CSKA
Elmander - Bolton <--Toulouse
Gomes - Tottenham <--PSV

A tak się zapytam czy transfery Jo i Gomesa są potwierdzone? Bo jeśli chodzi o Elmandera to wiem.

A więc Gomes w Tottenhamie czyli Spurs szykują się do odejścia Robinsona. Gomes jak to Gomes nie raz genialny nie raz "maślane ręce". I teraz jeszcze pytanie gdzie odejdzie Robinson? Aston Villa? Newcastle? Zobaczymy...

Jeśli chodzi o Jo to dla niego samego dobrze że zmieni ligę na lepszą niż rosyjską. Tylko że wiadomo, to Brazylijczyk a oni aż tak się na Wyspach nie sprawdzają.

Co do Elmandera to nie wiele mogę powiedzieć po kojarzę to nazwisko ale nie bardzo jego styl gry.

Manchester United
28-06-2008 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jo raczej na 99% bo od kilku miesięcy się mówi o tym transferze. Co do Gomesa to nie można być niczego pewnym bo on był już niby w Milanie i Lyonie...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
28-06-2008 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #102
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
BartiMU napisał(a):Tylko że wiadomo, to Brazylijczyk a oni aż tak się na Wyspach nie sprawdzają.
Dla niego szokiem, może być nie zmiana ligi czy stylu gry, ale fakt, że trzeba będzie zapieprzać na treningach. Bo jak to mówił nie raz w wywiadach 'polski Rooney' jemu i Love pozwalali na wszystko, czy się spóźniali na trening czy się opierniczali, to i tak miejsce w pierwszej jedenaste mieli zapewnione. Więc pewnie przeżyje szok, jak mu Hughes każe iść spać o 22, bo pewnie w Rosji o tej porze to on wyruszał na miasto na dancing czy tam na dupcing. No i jeszcze cena....19 mln Ł.
BartiMU napisał(a):Gomes jak to Gomes nie raz genialny nie raz "maślane ręce".
Jak dla mnie solidny bramkarz. Nie żebym lige holenderska co tydzień oglądał, ale z LM go pamiętam. Mogą mieć z niego duży pożytek.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-06-2008 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #103
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Deco - in
Lampard - out, ale podobno za rok dopiero. Przynajmniej tak prawi Jose.

Środek pola Chelsea wygląda kosmicznie :shock: :shock: :shock: Deco, Lampard, Ballack, Mikel, Makelele, Essien. Gdzie oni ich upchają to ja nie wiem, nawet przy taktyce 4-5-1. Nawet my takiego urodzaju nie mamy. Choć ofensywnego pomocnika do oni nie mają ani jednego, bo Kalou nie licze. Ciekawe co Big Phil wymyśli. Aha i jeszcze Ronaldinho szanuje Scolariego i chciałby kiedyś jeszcze z nim pracować, ale jak twierdzi na razie skupia, się tylko na treningach w Barcelonie :lol: Taaa.....

Alonso, niezdecydowany gdzie chce grać, natomiast O'Neill oświadczył, że puszczą Barry'ego. No i hicior z gazet czyli: Benitez, chce Robbiego Keane'a, a w drugą stronę miałby powędrować Krołcz no i pare mln Ł :lol: Ci to kurwa maja wyobraźnie.

Natomiast Arsenal, podobno mocno intersi sie jakimś Amaury Bischoff'em z Werderu. Kolejny pomocnik, czyli wygląda na to, że Hleb pewnie nie ma w planach gry w Arsenalu na przyszły sezon. A Adebayor chce, zarabiać 120 tys Ł tygodniowo. Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah, chyba mu się w głowie popierdoliło

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
mateksa napisał(a):Choć ofensywnego pomocnika do oni nie mają ani jednego, bo Kalou nie licze.

No ja tam widzę 3, na chama 4 ofensywnych pomocników.

Chyba, że inaczej rozumiemy słowo ofensywny pomocnik.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
01-07-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #105
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Lampard, Ballack i Deco to ofensywni pomocnicy? Grają za napastnikami zaraz? Bo ja tak rozumie ofensywnego pomocnika, bo nie chodzi mi o to, ze są odpowiedzialni za rozgrywanie akcji i stwarzanie sytuacji.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości