Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Deco w Chelsea. To świadczy o tym, że działacze The Blues już się pogodzili z odejściem Lamparda. Wydaję mi się, że będzie to osłabienie naszych rywali. Deco owszem jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale ciężko będzie mu zastąpić Anglika. Jestem bardzo ciekawy jak Portugalczyk się zaprezentuje w Premiership. Jego styl gry pasuje do ligi Angielskiej. Wydaje mi się, że szybko się tutaj zaklimatyzuje

Cytat:Alonso, niezdecydowany gdzie chce grać, natomiast O'Neill oświadczył, że puszczą Barry'ego. No i hicior z gazet czyli: Benitez, chce Robbiego Keane'a, a w drugą stronę miałby powędrować Krołcz no i pare mln Ł :lol: Ci to kurwa maja wyobraźnie.

Crouch jest zawodnikiem bardzo niedocenianym przez Beniteza. W ogóle Hiszpan przeprowadza dziwne transfery. Nie rozumiem jego niektórych ruchów. Xabi Alonso spisuje się bardzo dobrze w Liverpoolu. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a z tego co widzę to Liverpool chce się go pozbyć. Risse już odszedł. W poprzednim sezonie zazwyczaj grzał ławe, ale jak już grał to spisywał się całkiem nieźle. Z takim podejściem Liverpool niczego nie zwojuje. A co do Keana. Jest to ciekawy zawodnik, ale po co The Reds kolejny napastnik ?

Cytat:A Adebayor chce, zarabiać 120 tys Ł tygodniowo.

No tak. Pierwszy znakomity sezon, więc normalne że chce podwyżki. Kibice Arsenalu pewnie stracili do niego teraz szacunek. Jest to bardzo podobna saga do tej naszej z Ronaldo. Ale prawde mówiąc wątpie żeby gdzieś odszedł

Cytat:czyli wygląda na to, że Hleb pewnie nie ma w planach gry w Arsenalu na przyszły sezon

No już od jakiegoś czasu wiadomo, że nie ma. Ponoć w jakimś wywiadze sam powiedział, że chce odejść.

Tak w ogole zauważyłem, że nasza konkurencja się osłabia zamiast się wzmacniać. Dobra nasza
01-07-2008 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Lampard, Ballack i Deco to ofensywni pomocnicy? Grają za napastnikami zaraz? Bo ja tak rozumie ofensywnego pomocnika, bo nie chodzi mi o to, ze są odpowiedzialni za rozgrywanie akcji i stwarzanie sytuacji.

No pewnie, że tak.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
01-07-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #108
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Rafcio napisał(a):No pewnie, że tak.
A no to nie wiedziałem. Myślałem, że to są środkowi pomocnicy usposobieni ofensywnie. No ale będę się kłócił, bo sie nie znam.
Rudii napisał(a):ale jak już grał to spisywał się całkiem nieźle.
http://pl.youtube.com/watch?v=8ak3_LEEy_o Sorry, ale musiałem.
Rudii napisał(a):No już od jakiegoś czasu wiadomo,
W jego sprawie nic nie wiadomo. Ma 30 agentów, a każdy mówi co innego, zresztą on sam też nie wie co z nim będzie pewnie.
Rudii napisał(a):Z takim podejściem Liverpool niczego nie zwojuje.
Bardziej bym powiedział, ze z takim trenerem, nic nie zwojują, a już na pewno w lidze.
Rudii napisał(a):działacze The Blues już się pogodzili z odejściem Lamparda.
Kod:
"This season? I don't think so," Mourinho told Portuguese TV channel TVI.

"Why won't he? Well, it's not because we don't want him to, but I'm sure Chelsea and Chelsea's officials don't want to sell him.

"However, for the next season it will be easier for him to join me at Inter.

"I'm 100 per cent sure in 2009/2010 he will be playing here."
Nie wiem, czy bardziej sie Jose nie pogodził z tym, ze go nie wytarmosi ze SB w tym roku. No chyba, że Lampard skorzysta z tego Webstera.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Nie wiem, czy bardziej sie Jose nie pogodził z tym, ze go nie wytarmosi ze SB

No tak, ale po przyjściu Deco myślę że obie strony się dogadają.

Cytat:http://pl.youtube.com/watch?v=8ak3_LEEy_o

Mimo wszystko uważam go za lepszego obrońce niż Aurelio.
01-07-2008 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Rudii napisał(a):Xabi Alonso spisuje się bardzo dobrze w Liverpoolu. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a z tego co widzę to Liverpool chce się go pozbyć.

MIal jeden dobry sezon - pierwszy. Od tamtej pory jest nieprzydatny druzynie. Gra tak jak oshea w pomocy gdy ma rozgrwyac. Podania do boku i do tylu, ktore nic nie wnosza. Widziales ty w tym sezonie jakas asyste Alonso? Albo chociaz podanie otwierajace droge do bramki? Zreszta spytaj kibicow LFC co sadza o alonso Smile
mateksa napisał(a):A no to nie wiedziałem. Myślałem, że to są środkowi pomocnicy usposobieni ofensywnie. No ale będę się kłócił, bo sie nie znam.

Deco w barcelonie i w porto, jak rowniez ballack w bayernie i bayerze grali zaraz za napastnikami. Olewali obrone, by skupic sie na ataku. Lampard to typowy srodkowy, choc i tak bardziej skupiajacy sie na ofensywie niz defensywie (scholes teraz tak gra).

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
01-07-2008 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #111
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Okno transferowe będzie jeszcze otwarte przez prawie dwa miesiące, to jest bardzo długo. Jeszcze wiele rzeczy się może wydarzyć....

Chelsea kupiła Deco. Nasuwa się pytanie: po co? Odpowiedź jest bardzo prosta, kupili go ponieważ wiedzą Lamps chce odejść.
Ten trasnfer dojdzie do skutku jeszcze w tym oknie, jestem tego pewny. A ta wypowiedź Mourinho... Wink

A Liverpool? Mieszają jak zawsze, teraz to pozostaje tylko czekać na zapewnienia Beniteza że w tym sezonie już wygrają Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
01-07-2008 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #112
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Pawlo, ale teraz już chyba Ballack tak nie gra, że stanie za napastnikami i tyle. W Chelsea już grał bardziej cofnięty, a na ME prawie w każdym meczu przebiegł najwięcej kilosów ze wszystkich Szwabów, zresztą często go było widać, jak zapierniczał na swojej połowie.
Foster26 napisał(a):A ta wypowiedź Mourinho... Wink
Możliwe, że mydli oczy, pożygamy zobaczymy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Nie no, w Chelsea tak nie gra, bo Chelsea gra innym stylem gry. Zresztą i tak zawsze za plecami Ballacka i Lamparda był ktoś od czarnej roboty. W Niemczech tez miał za sobą def mida, który tylko skupiał się na zabezpieczaniu tyłów. A to że robi mnóstwo kilometrów po boisku. Zawsze w sumie dużo biegał, a pewnie i spory wpływ na taka grę ma przeprowadzka do Premiership, gdzie po prostu nie można stać i czekać na piłkę, chyba że się jest Ronaldo Wink

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
01-07-2008 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ale to czy gra bardziej czy mniej cofnięty to juz kwestia ustawienia i planu na gre trenera.
To, że ci zawodnicy byli inaczej ustawiani na boisku nie znaczy, że nie sa dobrymi OP.

Przykład (w sumie troche zdupy)

Jakby taki Kaka czy Zidane przez rok graliby na DM też uważałbyś, że żadni z nich OP?

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
01-07-2008 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #115
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Rafcio napisał(a):też uważałbyś, że żadni z nich OP?
No pewnie tak. Nie śledziłem kariery Ballacka w niemczech, a jak przyszedł do Chelsea to już nie grał typowego OP, stąd napisałem, że to nie jest dla mnie OP. Więc jakbym kaki nie oglądał i nagle zobaczył, ze gra na DM, to kto wie moze bym i stwierdził że jest defensywnym pomocnikiem.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #116
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Jak donosi tabloid Daily Star, Sunderland złożył ofertę w wysokości £4 milionów (5 milionów euro) za obrońcę Steauy Bukareszt - Dorina Goiana.

Mierzący 194 cm. 27-latek był wyróżniającą się postacią drużyny Rumunii podczas rozgrywanych niedawno Mistrzostw Europy. Ma opinię bramkostrzelnego stopera - potwierdził to min. strzelając gola na Riverside Stadium w przegranym przez Steauę w dramatycznych okolicznościach półfinale Pucharu UEFA w 2006 r. przeciwko Middlesbrough.

Pytały już o Goiana Manchester City i Aston Villa, wciąż zainteresowany jego pozyskaniem jest niemiecki VfB Stuttgart. Jednakże w wyścigu po obrońcę wydaje się prowadzić właśnie Roy Keane, po tym jak sam zawodnik oświadczył, że wolałby występować w Anglii niż w Niemczech. Sunderland złożył już ofertę rumuńskiemu klubowi i prowadzi obecnie rozmowy z agentem piłkarza.

Bardzo dobrze. Sunderland musi szukać wzmocnień. Pierwszy sezon w PL wtrzymali. Niektórzy twierdzą że drugi jest najgorszy...



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2008 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #117
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Za 4 bańki chcą też wyciągnąć Malbranque'a z Tottenhamu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-07-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Sunderland ma obszerną listę transferową. Co i róż można czytać o nowych priorytetach tego klubu. Traktujcie wszystko z przymrużeniem oka. Oni chcą utrzymać się w lidze, więc szukają wzmocnień. Nie uda się sprowadzić jednego, to chcą drugiego. Poczekajmy miesiąc. Wtedy będziemy wiedzieli, co jest plotką, a co prawdą w sprawie Sunderlandu.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-07-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #119
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Giovani zadowolony z debiutu :

Nowo wschodząca meksykańska gwiazda Giovani dos Santos jest bardzo zadowolony z gry dla Tottenhamu Hotspur. Były zawodnik Barcelony w swoim debiucie strzelił dwie bramki, a jego zespół pokonał ekipę Tavernes 8:0. - To dla mnie świetny początek w nowej drużynie - stwierdził Dos Santos.

- Tottenham to świetna drużyna i cieszę się, że tutaj trafiłem. Wszyscy piłkarze bardzo mi pomagają w szybkiej aklimatyzacji.

Z piłkarza zadowolony jest także sztab szkoleniowy. - Giovani rozegrał 45 minut, pokazał się z bardzo dobrej strony strzelając dwie bramki. Nie ma żadnych problemów z kontuzjami i będzie walczył z nami o kolejne zwycięstwa - stwierdza asystent menedżera Gustavo Poyet.


Co myslicie o tym wzmocnieniu??

Cytat:Chelsea daje 60 milionów euro za Robinho!!! Co na to Real?


40 milionów euro za Robinho to dla Realu za mało, ale Chelsea nie rezygnuje z pozyskania Brazylijczyka. Do mistrza Hiszpanii wpłynęła oferta w wysokości 60 milionów euro! - pisze angielski "The Guardian".

Real próbuje pozbyć się Robinho odkąd na celowniku "Królewskich" znalazł się Cristiano Ronaldo. Brazylijczyk na początku powtarzał, że nie chce być częścią transakcji i dobrze mu w Madrycie, ale ostatnio zmienił zdanie.

- Praca z Luziem Felipe Scolarim to moje marzenie. On jest jednym z najlepszym trenerów na świecie. Zawsze wysoko go ceniłem, nawet kiedy nie był jeszcze trenerem Chelsea - powiedział Robinho. - W 2003 roku, kiedy nie byłem jeszcze znany w Europie powołał mnie na mecz charytatywny. To była chwila, ale to wystarczyło bym poznał jego styl i osobowość - wspomina Robinho.

Być może marzenie Robinho już niedługo się spełni. Chelsea jest zdeterminowana by pozyskać piłkarza Realu, a sam zawodnik też pogodził się ze zmianą klubu. - Madryt nie docenił wartości Robinho - powiedział agent piłkarza Wagner Ribeiro. - Nie podoba mi się, że oni próbują wciągnąć go w transfer Ronaldo. Pieniądze nie są teraz dla nas problemem. To, co liczy się dla Robinho to opuścić klub i grać dla Scolariego w Chelsea - dodał.

Brazylijczyk wierzy, że przenosiny na Stamford Bridge pozwolą mu odzyskać formę i na nowo rozpocząć europejską karierę. Piłkarz ustalił już nawet indywidualny kontrakt.

Agent Robinho i dyrektor Chelsea Peter Kenyon spotkali się w ostatnim tygodniu trzy razy. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie kontraktu indywidualnego. Robinho miałby podpisać umowę na pięć lat i zarabiać trzykrotnie więcej niż w Realu (w Madrycie za rok gry dostaje 2 mln euro). Po ustaleniu warunków kontraktu Chelsea przesłała Realowi Madryt nową ofertę - 60 mln euro!

Problem leży po stronie "Królewskich". Robinho ma w kontrakcie wpisaną klauzulę odejścia w wysokości 150 milionów euro. Piłkarz musi liczyć, że Real zaakceptuje niższą ofertę. A "Królewscy" z podjęciem decyzji mogą czekać do rozstrzygnięcia sprawy transferu Cristiano Ronaldo. Temat przejścia Portugalczyka do Realu trwa już od kilku tygodni i nie wiadomo kiedy zapadną ostateczne decyzje. Może się okazać, że Realowi nie uda się sprowadzić Ronaldo. Czy wtedy zechce zatrzymać Robinho w Madrycie?

Zawodnik tymczasem leci do Brazylii, oficjalnie z powodu powołania do reprezentacji olimpijskiej. - Robinho che grać dla Brazylii na igrzyskach, ale on wie że jeśli przejdzie do Chelsea, to nie będzie takiej możliwości - uważa Ribeiro. - Teraz jednak musimy skupić się na jego przyszłości, na tym gdzie będzie grał w przyszłym sezonie - kończy agent piłkarza.

Źródło: Gazeta.pl

-nie pisz postu pod postem
-do wszelkich newsów itp. używaj tagu [quote]
-przestań nabijać, bo może się to skończyć ostrzeżeniem
/muszeq

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #120
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Wątpię, aby Chelsea oferowała aż tyle kasy za Robinho, raczej plotka. Poza tym Robinho niedawno po raz kolejny zadeklarował, że chce zostać na Santiago Bernabeu. A co do Dos Santosa, to chłopak może się znacząco rozwinąć w Tottenhamie. Według mnie to jest wielki talent i jeśli trenerzy odpowiednio go poprowadzą, wtedy zapewne wiele osiągnie w światowym futbolu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-07-2008 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości