Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #193
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Mata napisał(a):Nie chce mi się wierzyć że posadziłby Kuyta czy kto tam gra na skrzydle w Live na ławę.
Dlatego Kuba zostanie w BVB, ponieważ jest w Dortmundzie podstawowym zawodnikiem, zaryzykuje nawet stwierdzenie, że obecnie jest gwiazdą tego zespołu, a w Liverpoolu byłby tylko rezerwowym. Jakub nie człowiekiem, który leci na kasę, dlatego jestem pewien że przynajmniej na razie zostanie tam gdzie jest. Jest młody więc jeszcze wiele przed nim Smile

Mata napisał(a):W Borussii co róż słychać że coś mu dolega, ma problemy ze zdrowiem ,a co to byłoby w Anglii :roll:
Nie wiem czy oglądasz mecze Bundesligi, dlatego Ci wytłumaczę skąd biorą się te kontuzje. Otóż Kuba jest za szybki dla obrońców z ligi niemieckiej i jest notorycznie faulowany, często są ostre faule, po których Kuba przez jakiś czas nie podnosi się z murawy, są to wślizgi od tyłu, z boku... Stąd biorą się te jego kontuzje, to nie jest tak że on jest jakiś kontuzjogenny np. jak Saha, po prostu obrońcy sobie z nim nie radzą i uciekają się do fauli, które niestety są powodem tych urazów. Kuba przynajmniej 3-4 razy jest faulowany w czasie 90 min....

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
10-10-2008 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - Foster - 10-10-2008 18:49
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości