Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #346
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Koniec tematu Johna Terry'ego, fragment oficjalnego oświadczenia kapitana Chelsea: "Jestem oddany Chelsea. Będę dumny z prowadzenia tego zespołu przez kolejne lata". Całe szczęście, bo gdyby on poleciał na pieniądze Shitty, to już byłoby naprawdę chore.
The Times natomiast podaje, że City uzgodnili warunki kontraktu z Kolo Toure, ten transfer jest już zdecydowanie bardziej realny, niż kapitana The Blues, w końcu zaczęli myśleć o defensywie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-07-2009 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #347
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
No w City formuje się naprawdę ciekawy zespół. Tylko zanim ci wszyscy nowi się zgrają (wystarczy spojrzeć na sparingi), to trochę czasu minie. Myślę, że w tym sezonie to może jakoś uda im się zakwalifikować do europejskich pucharów, ale nic więcej. Za to w przyszłym mogą być już groźni, kto wie może Champions League? Jednak trzeba poczekać, jak będzie wyglądała atmosfera w szatni

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-07-2009 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #348
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):Za to w przyszłym mogą być już groźni, kto wie może Champions League?
Nie wybiegałbym tak daleko w przyszłość. A może za rok City zmieni szkoleniowca z powodu braku awansu do Champions League i co za tym idzie, nastąpi potrzeba budowy zespołu w pewnym sensie od nowa?

Shitty za bardzo bym się nie obawiał w nadchodzącym sezonie. Co najwyżej to liga europejska 8-)

Aha, i nareszcie pomyśleli o obronie, bo przyjście Toure na pewno będzie sporym wzmocnieniem. Wprawdzie to nie Terry, ale piłkarz WKS na pewno jest graczem wysokiej klasy.
27-07-2009 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #349
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Żyrafa już w Spurs

http://spursmania.org/index/news/611/Cr ... ottenhamie

Pele good, Maradona better, George Best
28-07-2009 07:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #350
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Aha, i nareszcie pomyśleli o obronie, bo przyjście Toure na pewno będzie sporym wzmocnieniem. Wprawdzie to nie Terry, ale piłkarz WKS na pewno jest graczem wysokiej klasy.
Ten transfer jest już potwierdzony? Bo ostatnio chyba coś na bieżąco nie jestem Smile

Wydaje mi się jednak, że przeceniasz trochę Toure. To był klasowy piłkarz kilka lat temu - ostatnio z różnych powodów zdecydowanie spuścił z tonu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-07-2009 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #351
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Oficjalnie przez strony jeszcze nie jest potwierdzony, jednak jak podaje Daily Mail:
Cytat:Manchester City sfinalizował transfer obrońcy Arsenalu, Kolo Toure. Daily Mail podaje, że City zdecydowało się na ten ruch po rozczarowaniu, jakie spowodowała nieudana próba ściągnięcia kapitana reprezentacji Anglii, Johna Terry’ego. Drużyna z Manchesteru zapłaciła za Toure 15 milionów funtów.

28-latek zaakceptował warunki kontraktu oferowanego przez The Citizens i teraz będzie zarabiał około 120 tysięcy funtów tygodniowo (2 razy tyle co w Arsenalu). Toure ma nadzieję przejść do City jeszcze w tym tygodniu, by w sobotę zagrać towarzyskie spotkanie z Barnsley już w nowych barwach.

Nie wiem jakie to powody, ale z pewnością nadal jest solidnym zawodnikiem, a dla dziurawej defensywy City na pewno będzie sporym wzmocnieniem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-07-2009 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #352
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
nmz napisał(a):Nie wiem jakie to powody, ale z pewnością nadal jest solidnym zawodnikiem, a dla dziurawej defensywy City na pewno będzie sporym wzmocnieniem.
Mogę się tylko podpisać pod tym zdaniem.

Z pewnością nie bryluję, tak jak chociażby w sezonie 2007/2008, ale myślę, że będzie zbawieniem dla kulejącej defensywy City. Ma zadatki na lidera formacji obronnej, jeden trochę słabszy sezon ( bo chyba aż tak tragicznie się nie prezentował, nie? ) nie zmieni mojej opinii co do tego gracza.
28-07-2009 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #353
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ale w meczu z nami w zeszłym sezonie na OT, czyścił aż miło. Dostał chyba nawet zawodnika meczu. Ronaldo nie potrafił go przejść. Co by nie mówić, dla mnie to światowej klasy obrońca i kolejne spore wzmocnienie Shitty. Ciekawe, tylko jak sobie poradzi Arsenal w nowym sezonie. Jeśli tego roku nic nie osiągną, to bajka o roztropnym Francuzie może dobiec końca. Ponadto, jestem niemalże pewien, że kolejnego bezowocnego sezonu nie zdzierży Cesc i pokusi się o transfer albo do katalońskiego alma mater, czy tam do tego klubiku z Madrytu.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
29-07-2009 06:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #354
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
W meczu z nami 2 lata temu jak obrońca nie z tej ziemii wyglądał ot Richards. Co z tego? Liczy się postawa na przestrzeni całego sezonu, a Toure w ostatnich miesiącach był bardzo, a to bardzo przeciętny. Jeśli mnie pamięć nie myli, to nawet był niejeden mecz kiedy to Kolo siedział na ławce, a na środku obrony grywał nawet Sylwek.

City nie mieli do tej pory znowu aż tak dziurawej obrony. Bardzo solidny Dunne, który na pewno nie jest obecnie gorszy niż Toure, a do tego Kompany, który mógłby w końcu grać na środku defensywy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-07-2009 07:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #355
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
no i Richards, też bardzo solidna firma.
29-07-2009 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #356
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
E tam, Richards jest mocno przereklamowany.

Pele good, Maradona better, George Best
29-07-2009 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #357
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Wczoraj oficjalnie Kolo Toure podpisał kontrakt z Man City

Prawdopodobnie uda im się jeszcze ściągnąć Lescotta. No cóż, trzeba powiedzieć, że za miedzą robi się coraz ciekawiej. Pytanie pozostaje: jak uda się im to wszystko ułożyć.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-07-2009 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #358
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Może planują wygrać też rozgrywki rezerw ? składem za 60 milionów Ł
30-07-2009 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #359
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Arsenal się wzmacnia. Zarówno w obronie jak i ataku.

Jeśli chodzi o defensywę, to podobno dogadany już z Evertonem jest Senderos, oddech ulgi kibiców Gunners słychać chyba aż na Alaskę. I jeszcze ponoć Fiorentina odpuściła sobie Ebułe, jest więc szansa, że zostanie i dalej będzie szalał na prawym skrzydle :lol: .

No i ten, na 90% mają Chamakha, naturalnego następce dla Adebayora. Świetnie grający głową, nieźle ciałem, myślę, że będą mieć z gościa niemały pożytek. Van Persie, Chamakh, Eduardo, Bendtner, Vela. Not too bad. A jeszcze Arshavin spokojnie może w ataku pomykać.

Ale i tak chuja ugrają, jak zostaną z taką defensywą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-08-2009 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #360
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Joleon Lescott oficjalnie poprosił włodarzy Evertonu o zgodę na transfer do City.
Czyli kolejny lojalny zawodnik trafia do Shitty.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-08-2009 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości