Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #361
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:"Napastnik reprezentacji Chorwacji, Nikola Kalinić został nowym zawodnikiem Blackburn Rovers - poinformował angielski klub.

Kalinić jest dwukrotnym reprezentantem Chorwacji. W barwach Hajduka rozegrał 59 spotkań i zdobył 32 gole."
Blackburn szuka następcy po Santa Cruzie, oprócz zakontraktowania 21-letniego Chorwata Rovers wypożyczyli na pół roku kolejnego napastnika - Franco di Santo z Chelsea Londyn.
04-08-2009 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #362
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Młody pomocnik Fabian Delph przechodzi z Leeds do Aston Villi za ok. 10 mln euro
Według mnie chłopak bardzo dobrze wybrał. Aston Villa to klub, w którym spokojnie będzie mógł się rozwijać. A i klub z Birmingham powinien mieć z niego wiele pożytku.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-08-2009 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #363
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Szkoda, podobno się o niego staraliśmy bo talenciak. Może za mało się staraliśmy, a może on nie taki talent.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-08-2009 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #364
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
UWAGA! Liverpool się wzmacnia:

Cytat:Alberto Aquilani zapewne dzisiaj sfinalizuje swój kontrakt z Liverpoolem po odbyciu testów medycznych.

Tak właściwie, to wiele razy go nie widziałem, ale wątpię, żeby się przystosował do gry w Anglii.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-08-2009 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #365
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):Tak właściwie, to wiele razy go nie widziałem
Bo i nie było za bardzo kiedy, podobno wiecznie się leczy :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-08-2009 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #366
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Chyba trochę przepłacony, za 20 mln Euro mogliby kupić zdecydowanie lepszego i tańszego grajka. Wydaje się być piłkarzem ze szkła pokroju Degena, czy Rosicky'ego, choć przez kibiców poolu został już nazwany następcą Alonso.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-08-2009 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #367
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Przyganiał kocioł garnkowi... Pół roku temu większośc tu obecnych widziała w Tosiciu drugiego Ronaldo :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
06-08-2009 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #368
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Taa, ciekawe kto?

E: No, maju, dawasz. Czekam na cytaty, nicki tych co to widzieli w Tosiciu drugiego Rona. Dla ułatwienia nie musisz wymieniać większości stąd obecnych, 5 wystarczy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-08-2009 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #369
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
matys napisał(a):A ja tam patrze z dużym optymizmem na te transfery. Od razu mi się przypomina okno transferowe ZIMA 2006. Pogra jako te pół sezonu, może zaliczy jakąś asystę, coś strzeli, zaaklimatyzuje się, trochę się oswoi z angielska piłką i mam nadzieje, że od przyszłego sezonu będzie mocnym punktem ekipy.

Lukas napisał(a):podobnie jak matys ja również patrzę z optymizmem na te transfery- kto wie może będzie podobnie jak w przypadku Vidica

To są tylko dwa takie z tematu o Tosiciu, więcej podniecania się było w temacie "Kto by się przydał..." w momencie, kiedy pojawiały sie pierwsze informacje o transferze, ale ten temat jest dosyć długi i nie chce mi sie szukać...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
06-08-2009 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #370
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ej, porównań do Ronaldo mi poszukaj, a nie pierdol, że temat długi i Ci się szukać nie chce.

I gdzie ty widzisz podnietę w moim poście? Bo napisałem, że mam nadzieję, że będzie mocnym punktem zespołu?

Szukaj, szukaj, użytkowniku maju.

E: Chyba, że to kolejny Twój post z kolekcji tych chujowych, napisanych, żeby był. Jeśli tak, to szukać nie musisz.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-08-2009 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #371
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Szczęście matysa, że już modem nie jestem ^^

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-08-2009 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #372
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jak dla mnie nie ma porównania - Alonso to zupełnie inna para kaloszy, niż Aquilani. Bardziej kreatywny, lepiej wyszkolony technicznie, ze wspaniałym przeglądem pola i przy tym atrybucie również przewagę ma Hiszpan. Obaj mają za to dobre pierdolnięcie z daleka. Aha, i na dodatek jest szklanką...

Także myślę, że ta zmiana wyjdzie Animalsom na gorsze.

Czary napisał(a):choć przez kibiców poolu został już nazwany następcą Alonso.
I chyba mają rację, bo przecież będzie jego następcą
06-08-2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #373
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tak jak Degen miał zostać następcą Finnana (czy kogoś kto tam grał na prawej obronie), a w sezonie nie zagrał nawet 10 meczy, bo co wszedł na boisko to kontuzje łapał. Nie chcę tutaj mówić, że Aquilani będzie tak często kontuzjowany jak Degen, ale całego sezonu raczej nie ugra. Następcą może zostać, ale styl poolu raczej na tym ucierpi, bo Włoch nie jest takim kreatorem gry jakim był Alonso. Zresztą o miejsce w składzie będzie walczył z Lucasem

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-08-2009 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
The Special One Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #374
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Richard napisał(a):Czary napisał(a):choć przez kibiców poolu został już nazwany następcą Alonso.


I chyba mają rację, bo przecież będzie jego następcą

No wkońcu ktoś musiał go zastąpić... Chyba że Lucasa w tej roli widzieli
07-08-2009 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #375
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Czary napisał(a):Tak jak Degen miał zostać następcą Finnana (czy kogoś kto tam grał na prawej obronie), a w sezonie nie zagrał nawet 10 meczy, bo co wszedł na boisko to kontuzje łapał.
Tak naprawdę nie rozegrał ani jednego spotkania w lidze. Zaledwie dwa występy w Carling Cup.

Czary napisał(a):ale styl poolu raczej na tym ucierpi, bo Włoch nie jest takim kreatorem gry jakim był Alonso. Zresztą o miejsce w składzie będzie walczył z Lucasem
Zgadzam się, w końcu o paru tych kwestiach sam wcześniej wspomniałem. A Lucas powinien być od razu na straconej pozycji. Między tą dwójką jest przepaść. Wątpię, aby Benitez kupował gracza za taką kasę, na dodatek w momencie odejścia Alonso i nie chciał z niego zrobić autentycznego następcy Baska.

Czary napisał(a):Następcą może zostać
I o to mi chodziło
07-08-2009 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości