Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #601
Re: Transfery rywali w Premier League
Mubinio napisał(a):Gwoli ścisłości - Bentley poszedł na wypożyczenie, a żaden z piłkarzy na razie nie odchodzi. Przepełni im się skład i będą burdy.

A wierzysz, że po tym wypożyczeniu wróci? Nie przy takiej konkurencji w pomocy Totków.

Sirius napisał(a):Co do Bale czy Modrica nie byłbym taki pewien :roll: chociaż jeśli nie zakwalifikują się do LM to wszystko możliwe.

Myślę, że odpowiednie pieniądze przekonają Harrego Wink Co tam dla takiego city dać te 50 baniek (na Bale'a)?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-01-2011 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #602
Re: Transfery rywali w Premier League
daniel napisał(a):
Sirius napisał(a):Co do Bale czy Modrica nie byłbym taki pewien :roll: chociaż jeśli nie zakwalifikują się do LM to wszystko możliwe.

Myślę, że odpowiednie pieniądze przekonają Harrego Wink Co tam dla takiego city dać te 50 baniek (na Bale'a)?

Z city masz rację ale mi chodzi raczej o perspektywę ściągnięcia Walijczyka do nas. Tak długo jak cena będzie zaporowa to my go nie kupimy.

Tak w ogolę to myślę, że jeżeli Tottenham chce dalej być w topie to tak czy tak nie powinien sprzedawać Bale czy Modrica. Skojarzyło mi się to z sytuacją Aston Villi, która też niby miała walczyć z najlepszymi a po sprzedaży Milnera polecieli w dół. Nie mówię oczywiście, że sprzedaż tego zawodnika była jedynym powodem ale widać, że jeśli chce być w czołówce nie można się osłabiać i to tym bardziej na korzyść rywali.
18-01-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #603
Re: Transfery rywali w Premier League
No i Pienaar w Tottenhamie(3mln), a Bent w Villi(18mln.).

Tak się tylko zastanawiam czym kierował się Bent przechodząc z drużyny, która walczy o puchary do drużyny, która póki co walczy o utrzymanie. Większa kasę mu dali w Birmingham?

A no i jeszcze Liverpool sprzedał Babela do Hoffenheimu.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2011 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #604
Re: Transfery rywali w Premier League
Skąd oni nagle tyle kasy wzięli?! Chyba się tam w ostatnim czasie nie zmienił właściciel, co nie?

Jeśli chodzi o Welbecka, to nie można tego wykluczyć, że będzie chciał tam zostać. U nas mógłby być dopiero tym 4 w kolejce w przyszłym sezonie, a tam teraz jest pewniakiem do grania. Zresztą po wypowiedziach Danny'ego widać, że mu się tam podoba, Steve też się go nie może nachwalić. Może zrobimy wymianę, do nich Danny, a do nas Henderson.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-01-2011 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #605
Re: Transfery rywali w Premier League
matys napisał(a):Może zrobimy wymianę, do nich Danny, a do nas Henderson.
Nawet jakby nam dopłacili to bym się nie zgodził na taką wymianę.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2011 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #606
Re: Transfery rywali w Premier League
Ja osobiście nie chciałbym żadnej wymiany, w której miałby wziąć udział Welbeck. Jest młody, zdolny i do tego naszym wychowankiem. Fakt, taki piłkarz jak Henderson jest nam potrzebny, ale nie kosztem Danny'ego, poza tym SAF niejednokrotnie mówił, że jego miejsce jest w United. Poza tym wcale nie jest przesądzone że Welbeck będzie tym czwartym. W moim mniemaniu spokojnie może wywalczyć sobie miejsce w pierwszej trójce a i jego atutem jest to, że może grać na skrzydle.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-01-2011 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #607
Re: Transfery rywali w Premier League
Foster napisał(a):No i Pienaar w Tottenhamie(3mln), a Bent w Villi(18mln.).

Tak się tylko zastanawiam czym kierował się Bent przechodząc z drużyny, która walczy o puchary do drużyny, która póki co walczy o utrzymanie. Większa kasę mu dali w Birmingham?

A no i jeszcze Liverpool sprzedał Babela do Hoffenheimu.

Czytałem, że podobno Aston Villa dała mu 80 tysięcy funtów tygodniowo, czyli o 15 tysięcy więcej niż dostawał w Sunderlandzie. Właśnie tym się kierował Bent. Nie zmienia to faktu, że Villa dokonała świetnego zakupu. Były już "Czarny Kot" to jeden z najlepszych napastników w Premiership, a z golami na Villa Park ostatnio słabo jest.

Dobrze, że Pienaar zdecydował się na Tottenham, ale niepokoją mnie informację, jakoby Alexis Sanchez był bardzo bliski przenosin do Chelsea. Ma kosztować ok. 30 mln euro.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-01-2011 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #608
Re: Transfery rywali w Premier League
Dlaczego Cię niepokoi ta informacja? Drugi Ramires.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2011 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #609
Re: Transfery rywali w Premier League
:plask: Co ma Ramires do Sancheza?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-01-2011 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #610
Re: Transfery rywali w Premier League
To, że też miał być wielkim wzmocnieniem, a tu kupa.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2011 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #611
Re: Transfery rywali w Premier League
Kompletnie nie pojmuję tego argumentu. To, że jeden piłkarz się nie sprawdził świadczy o tym, że następny również się nie sprawdzi? Gdyby chociaż obaj mieli coś ze sobą wspólnego. Jedyne, co dostrzegam to przeciętne warunki fizyczne. Tyle, że Ramires gra w środku pola, a Sanchez na skrzydle, co całkowicie zmienia postać rzeczy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-01-2011 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #612
Re: Transfery rywali w Premier League
Tyle, że Jaroldz uznał go za jakiegoś wirtuoza czy coś skoro poważnie zmartwił się tym, że ma on przejść do Chelsea.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2011 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #613
Re: Transfery rywali w Premier League
Sanchez jeszcze nie zmienił klubu a już jest wtopą transferową
Na skrzydle nie musi mieć postury Toure a szybkość i drybling ma na poziomie światowym,
18-01-2011 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #614
Re: Transfery rywali w Premier League
Nie wiem na ile te doniesienia są prawdziwe, ale jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy to mnie to również martwi. Sanchez to wielki talent i zapowiada się na jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. Z pewnością jego transfer do Chelsea byłby dla nich ogromnym wzmocnieniem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-01-2011 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #615
Re: Transfery rywali w Premier League
Czary napisał(a):Tyle, że Jaroldz uznał go za jakiegoś wirtuoza czy coś skoro poważnie zmartwił się tym, że ma on przejść do Chelsea.

Zmartwiłem się tą informacją, gdyż uważam Sancheza za bardzo dobrego piłkarza, który szybko się rozwija i do tego być może wzmocni naszego rywala do mistrzostwa. Widziałem trochę meczów z jego udziałem i wiem, co prezentuje zawodnik Chile. Uważam także, że w Premiership zdoła sobie poradzić.

Nie skreślajcie ludzi zanim nie pokażą się w Premiership, tylko dlatego, że nie wzmacniają naszego klubu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-01-2011 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości