Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #616
Re: Transfery rywali w Premier League
Zwróćcie uwagę, że go nie przekreśliłem, ani nie napisałem, że jest słaby. Po prostu nie wszyscy sprawdzają się w EPL i na razie nie ma co dramatyzować, bo nawet jeśli zakotwiczy w Chelsea, nie jest powiedziane, ze będzie grał tak dobrze jak w Udine.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2011 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #617
Re: Transfery rywali w Premier League
Atuty Sancheza to przede wszystkim atrybuty fizyczne: szybkość, przyspieszenie, siła. A jego wady to boiskowy egoizm, mała umiejętność przewidywania, jak potoczy się akcja, słabe decyzje. Ja to tak odebrałem oglądając mundial - zaznaczam, że z zasady nie oglądam Serie A więc nie twierdzę, że tak jest i będzie zawsze - może tylko na mundialu chciał za wszelką cenę sam wjechać z piłką do bramki? Na pewno to lepszy transfer niż 28letni Pienaar. Chociaż wątpię, żeby Ruskie go kupili - za dużo Udine sobie życzy za chłopaka.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-01-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #618
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Na pewno to lepszy transfer niż 28letni Pienaar.

Niesprawdzony w PL latynos warty krocie to lepszy transfer niż kupiony za bezcen zawodnik, który już udowodnił swoją wartość na Wyspach ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-01-2011 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #619
Re: Transfery rywali w Premier League
No oczywiście że jak chodzi o cenę to Pienaar tańszy. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-01-2011 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #620
Re: Transfery rywali w Premier League
Ale właśnie tu nie chodzi tylko o cenę, ale też obecne umiejętności i ogranie w lidze, które gdzie, jak gdzie, ale w Anglii jest bardzo ważne.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-01-2011 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #621
Re: Transfery rywali w Premier League
No dobra, ja rozumiem, że, 30 milionów to w chuj mniej niż 3 miliony, ale nie nie doceniajcie Sancheza. Zobaczycie, że jak ktos z PL go kupi, to będzie gwiazdą ligi - z uwagi na predyspozycje, o których pisałem wcześniej.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-01-2011 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #622
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Stoke City zaakceptowało ofertę 3 milionów funtów za swojego napastnika, Ricardo Fullera. 31-letni reprezentant Jamajki zasili drużynę Sunderlandu.

Powiem szczerze, że spodziewałem się lepszego ruchu ze strony Sunderlandu. Chyba, że idą na ilość, a nie jakość i na Stadium of Light zawita jeszcze jeden napadzior.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-01-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #623
Re: Transfery rywali w Premier League
Za to Stoke wypożyczyło do końca sezonu Carew'a. Ireland z kolei jest podobno po słowie z Newcastle, z tym że tu w grę wchodziłby transfer definitywny.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-01-2011 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #624
Re: Transfery rywali w Premier League
Przecież Fuller jest dobrym napastnikiem, w sam raz, żeby zastępować Welbecka czy Gyana gdy któryś z nich ma kontuzje. Gdyby nie to, że do Stoke zawitał Kenwyne Jones to pewnie grałby tam w pierwszym składzie, a tymczasem to jest niemożliwe bo są to zawodnicy o bardzo podobnej charakterystyce.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-01-2011 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #625
Re: Transfery rywali w Premier League
Problem w tym, że mało goli strzela. W 2009 i 2010 w Premier League uzbierał ich zaledwie 6, a teraz na jego barki spada do spółki z Gyanem odpowiedzialność za ich zdobywanie.

RedLucas napisał(a):Powiem szczerze, że spodziewałem się lepszego ruchu ze strony Sunderlandu.
Określ się dokładniej, jakiej klasy napastnika spodziewałeś się w Sunderlandzie. Od razu mówię, takiego drugiego Benta nie ma wolnego na rynku.
21-01-2011 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #626
Re: Transfery rywali w Premier League
Na pewno wyższej Wink Jeśli chodzi o konkretne nazwiska, to hmmm... a choćby Carton Cole z WHU. Myślę, że nie byłoby większych problemów, aby za sensowną kwotę wyciągnąć go z Upton Park. No albo chociaż o tego Carew się postarać, IMO byłoby to lepszym rozwiązaniem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-01-2011 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #627
Re: Transfery rywali w Premier League
Jak na rezerwowego (a taką rolę będzie pewnie pełnić w Sunderlandzie) jest dobrym zakupem. Basta.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-01-2011 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #628
Re: Transfery rywali w Premier League
Fuller ma jedną zaletę. Nie będzie konkurencją zbyt dużą dla Welbecka. Solidny napastnik, ale raczej jako uzupełnienie składu a nie wzmocnienie. Jak napisał Czary, na ławkę dobry zakup. Stoke też niezły interes na tym zrobiło, bo zaklepali sobie na wypożyczenie Carew z Aston Villi.
22-01-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #629
Re: Transfery rywali w Premier League
Football Italia podaje, że najprawdopodobniej do Sunderlandu dojdzie jeszcze Sulley Ali Muntari. Chce go jeszcze Sevilla i Tottenham, ale ma zasilić Czarne Koty.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-01-2011 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #630
Re: Transfery rywali w Premier League
Ryan Babel, tak pożądany przez wiele klubów w Anglii i nie tylko, trafił do... Hoffenheim... Nie na zasadzie wypożyczenia a transferu definitywnego.. Big Grin

Chyba wszyscy pamiętamy jaką furorę robił ten klub z małego miasta bodaj 2 czy 3 sezony temu. Teraz słychać o nich mniej, bo też gra wróciła do normy. Ciekawy jestem jak będzie sobie radził w lidze niemieckiej. Jedno jest pewne. Ryan będzie tam największą gwiazdą z pewnym miejscem w składzie i będzie mógł pokazać na co go naprawdę stać a nie wchodzić na końcówki spotkań czy grzać ławę (tudzież trybuny).
25-01-2011 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości