Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
Zbierało się od jakiegoś czasu, od paru tygodni obserwuję trochę biernie, nie komentowałem, bo musiałbym wylać beczkę żółci i mówię sobie „trzeba poczekać z krytyką Mourinho przynajmniej do nowego roku”, ale nie da się, no nie da… Wczoraj pod koniec meczu coś we mnie pękło. Jak kogoś rażą bluzgi to niech nie czyta dalej.

Ja już zdzierżyć nie mogę. Kurwa mać! pech, wiatr, super księżyc, a bo sędziowie niedobrzy, a bo Liga Europy jest be!, a bo kontuzje w obronie, a bo FA spiskuje, a bo Fellaini jest niezdarny, a bo kurwa zupa była za słona... Ja pierdolę ile trzeba jeszcze dowodów na to, że Mourinho po prostu się skończył? Nie zna najlepszego ustawienia, nie potrafi dostosować strategii pod przeciwnika, patrząc na część zawodników, to nawet motywator z niego marny, w dodatku potem jeszcze sabotuje siebie samego Fellainim wpuszczając go kiedy musimy coś strzelić (?!) lub obronić wynik. Co to w ogóle miało wczoraj być? Wszedł Rashford, ok czyli walczymy o przypieczętowanie losów meczu drugą bramką, ale moment później wchodzi Marłan „Rygiel” Fellaini, nie wiem po co… może żeby sprzedać komuś łokcia i wyjąć kartkę, cholera od gry piłką mamy innych LEPSZYCH zawodników... ale przecież Portugalczyk woli mieć w drużynie specjalistów niż wielozadaniowców, ciekawy jestem OD CZEGO specjalistą jest taki Fellaini? Nawet jakoś nie mam do niego samego pretensji, wszyscy wiemy jakie ma ograniczenia. Co do samego Mourinho dodajmy do tego cyrk przy linii, publiczne krytykowanie swoich zawodników i akcje typu wciskania do składu na mecz z City kontuzjowanego Mchitariana, a potem tłumaczenie, że nie gotowy na premier league, gdy granie w takim stanie skutkowało wykluczeniem go z gry na klika dobrych tygodni! O zabijaniu atmosfery przez udupienie Bastiana, który na serio momentami przydałby się tej drużynie już więcej nie chcę pisać. Mówiłem to od początku, Mourinho nie ma u mnie ŻADNEJ taryfy ulgowej, nie identyfikuję go z tym klubem, po van Gaalu można było mieć nadzieję, że to może będzie „dobra zmiana”... Rusek pewnie opatrzności dziękuje, że zamienił Tłumacza na Conte, jak wyszedł na tej zamianie najlepiej zobrazował mecz bezpośredni obu ekip. Ciekawe ile jeszcze będziemy słuchać o podążaniu w odpowiednim kierunku, futbolowych Einsteinach i o tym, że wyniki w końcu przyjdą. Ligę należy już uznać za straconą, jak Boski wykręci w tym sezonie top 4 to naprawdę będzie to jego sukces. Facet jest wypalony, potrafi tylko unosić się pychą i arogancją, a jego najlepsze momenty mają miejsce podczas konferencji prasowych.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2016 14:48 przez Silvan.)
05-12-2016 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016) - Silvan - 05-12-2016 13:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości