Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
Ja nie umniejszam zasług Conte. Bo na pewno miał dużo trudniejsze zadanie, niż np Pep, a na chwilę obecną nad nim góruje. Moim zdaniem jedynie Mou zastał jeszcze trudniejszą sytuację i to dość znacząco.

Jeszcze co do tego, że Mou śmiał się z grających ładnie, ale bez wyników. Chyba każdy widzi, że obecny Mou to zupełnie inny Mou, niż przez dotychczasową karierę. Po wtopie w Chelsea nie ma murowania klasyków, nie ma wymęczania winów jednym golem z ogórkami. Żoze bardzo ryzykuje, bo wchodzi w rejony piłki nożnej na pewno nie tak dobrze mu znane, jak wcześniej wspomniane. Tak więc to dodatkowy czynnik utrudniający dobre wyniki, ale to oczywiście wybór wyłącznie Portugalczyka podejrzewam.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-12-2016 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016) - RedLucas - 06-12-2016 12:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości