Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #12
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
(06-12-2016 12:17)RedLucas napisał(a):  Ja nie umniejszam zasług Conte. Bo na pewno miał dużo trudniejsze zadanie, niż np Pep, a na chwilę obecną nad nim góruje. Moim zdaniem jedynie Mou zastał jeszcze trudniejszą sytuację i to dość znacząco.
A ja naprawdę bardzo chcę to zrozumieć, ale nie potrafię. Co świadczy o tym, że Mou zastał znacząco trudniejszą sytuację? United byli wyżej w lidze i to znacznie, zdobyli Puchar, a w przerwie letniej spełniono każdą zachciankę manago sprowadzając m.in. za rekordową kwotę Pogbę.

Cytat:Jeszcze co do tego, że Mou śmiał się z grających ładnie, ale bez wyników. Chyba każdy widzi, że obecny Mou to zupełnie inny Mou, niż przez dotychczasową karierę. Po wtopie w Chelsea nie ma murowania klasyków, nie ma wymęczania winów jednym golem z ogórkami. Żoze bardzo ryzykuje, bo wchodzi w rejony piłki nożnej na pewno nie tak dobrze mu znane, jak wcześniej wspomniane. Tak więc to dodatkowy czynnik utrudniający dobre wyniki, ale to oczywiście wybór wyłącznie Portugalczyka podejrzewam.
Nie do końca mogę się zgodzić. Z LFC była przecież murarka, z City też od początku nie wydawało się, żebyśmy chcieli być tą stroną aktywną. Z AFC było inaczej, ale oni na OT w ostatnich latach to i z naszymi rezerwami potrafili przegrać. Podobnie jak w latach ubiegłych kładzie lagę na młodych, a ogórków potrafił ładnie golić też w Realu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-12-2016 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016) - michal85 - 06-12-2016 12:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości